Рейтинг
210
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 47 оцінок.

Відгуки про Донецький національний університет імені Василя Стуса (ДонНУ імені Василя...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Добрый день. Подскажите пожалуйста подавала документы на бюджет по специальности филология-перевод (английский, немецкий) на бюджет не прошла, могу я подать документы на обучение по этой специальности на контракт? Спасибо.
ПК ДонНУ
Для Мария: Добрый день! Для зачисления на контрактную форму Вам необходимо подать оригиналы документов в приемную комиссию до 12.00 10 августа.
Коментувати
Button
Якщо я зараз вступаю у ваш університет,а через деякий час він повертається у Донецьк,усім студентам теж потрібно туди їхати,чи у Вінниці залишаться філії?
ПК ДонНУ
Для ПК ДонНУ: Для Button: Незалежно від того, як ситуація складеться в майбутньому, Донецький національний університет не згорне свою діяльність на Поділлі. В планах керівництва — залишити головний корпус у Вінниці.
Коментувати
Наталія
Доброго дня! Не можу розібратися, допоможіть будь ласка. Моя дочка допущена до конкурсних випробувань 2016 року, не можу зрозуміти на яку годину треба приходити до університету на консультацію, та на самі випробування? Якщо ми, батьки, відразу згідні оплачувати навчання за кошти (вказано в електронній заяві), вона все одно має проходити вступні випробування? Дякую!
ПК ДонНУ
Для Наталія: Доброго дня! Ваша дочка вступае до ДонНУ на базі повної загальної середньої освіти?
Петро
Добрий день По Вашій ссилці http://www.donnu.edu.ua/ru-ru/admission/Pages/hid-podachi-zaiav.aspx вказані списки бакалавріату. Поясність де такі ж списки по спеціалістам і магістрам ?
ПК ДонНУ
Доброго дня! Хід подачі заяв не викладають на офіційний сайт, тому що 14 липня закінчився прийом заяв та документів на СО "Магістр" та ОКР "Спеціаліст".
Коментувати
Seruy Mukolyk
Так сталось, що я вирішив поступати на архітектора в Львів і здав лише 2 предмета ЗНО це українська мова і література,математика,але я прередумав іти на архітектора і вирішив іти на психолога в Вінницю,з’явилась проблема,шо я не можу подати електронну заяву до вашого університета так як потрібно 3 предмета ЗНО а в мене їх два,чи можу я при вступі доздати потрібний предмет щоб поступити ? чи як мені вирішити цю проблему ? допоможіть будь ласка.
ПК ДонНУ
Для Seruy Mukolyk: на жаль, для вступу на психолога двох предметів не достатньо, а правила прийому до ДонНУ не передбачають можливості доздачі предметів, яких не вистачає. Однак Ви можете спробувати власні сили на "Журналістику". Туди підходять українська мова та література, математика. Творчий конкурс Ви складете в університеті.
Інна
.добрий день.підкажіть будь-ласка на який курс можна поступити для здобуття другої вищої освіти які екзамини потрібно здавати.і ціна навчання за один рік факультет фінанси банківська справа і страхування..дякую
Коментувати
Яна
Скажіть будь ласка який мінімальний бал зарахування на державну форму навчання для вступу на факультет "документознавство та інформаційна діяльність"?
ПК ДонНУ
Для Яна: Мінімальний бал для участі у конкурсному відборі з будь-якої спеціальності скаладає 101. Прохідний бал на бюджет спрогнозувати заздалегідь не можливо. Можна лише орієнтуватися на минулорічні показники. В 2015 році прохідний бал на бюджет на документознавство склав 157, однак це не гарантує того, що в цьому році вступники з такими балами точно пройдуть. Все залежить від рівня підготовки вступників.
Яна
Для ПК ДонНУ: Дякую за інформацію)))
Коментувати
Катруся Барткова
Чи будуть у цьому році бюджетні місця на спеціальність "Міжнародний бізнес"? Дякую
ПК ДонНУ
Для Катруся Барткова: Розподіл державного замовлення ще не було здійснено. Почекайте, скоро ця інформація має з’явитися.
Катруся Барткова
Розподіл державного замовлення буде відомий після закінчення вступної компанії?
ПК ДонНУ
Ні, не після! Така ситуація з розподілом державного замовлення спостерігається щороку.
Коментувати
Маша
Скільки коштують підготовчі курси ,для творчого конкурсу на факультет журналістика ?
ПК ДонНУ
Для Маша: Курси підготовки коштують 1100 грн. Заняття проводяться вісім днів (2 пари щодня), до 22 липня включно. Сьогодні останній день, коли можна записатися. Зробити це можна за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21, кабінет 405. Телефони для довідок +380 (63) 556-76-09, +380 (99) 793-89-66
Коментувати
Natasha
Яка ціна навчання з факультету філології і чи збільшується ціна з кожним роком?
ПК ДонНУ
Для Natasha: на філологічному факультеті є 6 спеціальностей. Вартість за весь термін навчання (4 роки) складає: психологія - 37 800 грн., журналістика - 37 800 грн., українська мова і література - 32 000 грн., слов’янські мови - 26 000 грн., прикладна лінгвістика - 37 800 грн., культурологія - 32 000 грн. Вказані вище суми розподілено по рокам рівномірно. До того ж, протягом навчання загальна вартість не підвищується.
Мирон
Чому на сайті ДонНУ не відображається рейтинг вступників, які подали заяви для вступу на "спеціаліста" і "магістра"??
ПК ДонНУ
Згідно з пунктом 4.2. Правил прийому до ДонНУ рейтинговий список вступників оприлюднюється 22 липня. http://www.donnu.edu.ua/ru-ru/admission/Pages/Pravyla-pryiomu.aspx
Коментувати
Ugly
У мене середній бал 165,чи можу я вступити на контракт на Історію та археологію?
ПК ДонНУ
Для Ugly: в минулому році з такими балами можна було вступити і на бюджет. Тому на контракт, думаю, без проблем)
Коментувати
Олег
Мене цікавить який мінімальний бал зарахування на державну форму навчання для вступу на юридичний факультет!?!?
ПК ДонНУ
Для Олег: Мінімальний бал проходження на бюджет при вступі на спеціальність "Право" в минуломку році склав 158, максимальний -192. Однак це лише орієнтовні показники, оскільки прохідний бал щороку змінюється (він залежить від рівня підготовки вступників).
Коментувати
Марія
Доброго дня. Мене цікавить який мінімальний бал зарахування на державну та платну форми навчання для вступу на факультети: політологія, документознавство, інформаційна діяльність, культорологія , історія та археологія? Дякую!
ПК ДонНУ
Для Марія: мінімальний бал для участі у конкурсному відборі з будь-якої спеціальності скаладає 101. Прохідний бал на бюджет спрогнозувати заздалегідь не можливо, оскільки він залежить від рівня підготовки вступників. Можна лише орієнтуватися на минулорічні показники: політологія - 165 (мінімальний), документознавство -157 (мінімальний), культурологія - 154 (мінімальний), історія - 165 (мінімальний). Що стосується контракту, то зазвичай кількість ліцензійних місць дозволяє вступити навіть з невисокими балами.
Марія
Щиро дякую!!!Можливо стану студенткою вашого закладу!!
Марія
Яка вартість навчання на цих факультетах?
Коментувати
Яна
скажіть будь-ласка, якщо навчатись на факультеті"міжнародні відносини" де потім можна працювати? Дякую
ПК ДонНУ
Для Яна: Диплом, здобутий за спеціальністю"Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" дозволяє працювату у наступних сферах: Міністерство закордонних справ України; посольства, консульські установи, представництва України при міжнародних організаціях; державні установи і підприємства, які мають у своїх структурах управління (відділи або сектори) зовнішньополітичної діяльності та міжнародного співробітництва; науково-дослідні установи та аналітичні центри; засоби масової інформації; міжнародний туризм.
Яна
А скажіть будь ласка яка вартість навчання? я дивилась але не дуже зрозуміла.Буду вдячна))
Яна
Для ПК ДонНУ: А скажіть будь ласка яка вартість навчання? я дивилась але не дуже зрозуміла.Буду вдячна))
Коментувати
Vadym Vus
Який мінімальний бал за яким відбувалось зарахування на держбюджет в 2015 році на спеціальність "Переклад (німецька, англійська мови) та Мова і література (німецька)"? Дякую.
ПК ДонНУ
Для Vadym Vus: Доброго дня! В 2015 році на спеціальність "Переклад (німецька, англійська мови)" мінімальний бал за яким відбувалось зарахування на держбюджет був 170, на спеціальність "Мова і література (німецька)"-140 балів.
Коментувати
Міша Вітичук
Укр.мова-190.Історія-180.Чи зможу я поступити на бюджет на факультет журналістики(Реклама та зв’язки з громадськістю)?
ПК ДонНУ
Для Міша Вітичук: Доброго дня! Все залежить від кількості державних місць на конкретну спеціальність, кількості поданих заяв абітурієнтів та рівня їх сертифікатів ЗНО.
Коментувати
Ольга
Доброго дня.Мене цікавить які сертифікати зно потрібні для вступу на факультет журналістики і що виноситься на творчий конкурс.Крім цього,чула що ваш університет надає можливість отримувати одночасно дві освіти,як це відбувається
ПК ДонНУ
Для Ольга: Доброго дня! На спеціальність (спеціалізація) "Журналістика" потрібні сертифікати ЗНО: 1. Українська мова і література (обов’язковий); 2. Творчий конкурс (обов’язковий); 3. Математика, Географія, Історія України, Англійська мова, Німецька мова, Французька мова (на вибір). З програмою підготовки до творчого конкурсу Ви можете ознайомитись на офіційному сайті ДонНУ (http://www.donnu.edu.ua) в розділі "Програми вступних випробувань" - папка "Бакалавр" - папка "Творчий конкурс". https://drive.google.com/a/donnu.edu.ua/folderview?id=0B--GkhryvQs0RFlmLXRLQUFuQm8&usp=drive_web&tid=0By3HtQJrv9ELMFI1OUlKeVVwSzA З приводу отримування одночасно двух освіт: Ви можете вступити на 1 курс на 2 спеціальності, тільки різні форми навчання (денна і заочна, обо 2 заочні форми). Або є Паралельне навчання, це якщо Ви провчились в університеті 1 рік, Ви зможете паралельно вступити на якусь іншу спеціальність, на яку приймають за паралельним навчанням.
Коментувати
Марина
Який в середньому бал повинен бути для вступу на бюджет на фінанси, банківська справа та страхування ?
ПК ДонНУ
Для Марина: Доброго дня! В 2015 році на спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" мінімальний бал за яким відбувалось зарахування на держбюджет був 170. Прохідний бал на місце, що фінансується за рахунок коштів державного бюджету залежить від кількості державних місць на конкретну спеціальність, кількості поданих заяв абітурієнтів та рівня їх сертифікатів ЗНО.
Коментувати
Коля
на яких факультетах вивчають програмування
ПК ДонНУ
Для Коля: Доброго дня! 1. Фізико-технічний факультет, спеціальність (освітня програма):Сучасні інформаційні технології та програмування; 2. Факультет математики та інформаційних технології, спеціальність (освітня програма):Програмування та тестування, адміністрування і безпека, комп’ютерний дизайн та анімація.
Коментувати
Анна
Який мінімальний бал потрібен для вступу на бюджет на міжнародний бізнес?
ПК ДонНУ
Для Анна: Доброго дня! На жаль, в минулому році на спеціальності "Міжнародний бізнес" не було бюджетних місць. В цьому році зможемо дізнатися ближче до вступної кампанії. Що ж стосується прохідного балу на бюджет (взагалі), то він визначається лише після закінчення прийому документів, і спрогнозувати його не можливо. Можна лише порівняти кількість поданих заяв на різні спеціальності, щоб оцінити конкурсну ситуацію. Так, на міжнародний бізнес в 2015 році було подано 119 заяв, на міжнародну економіку - 189, на економіку підприємства - 221 заяву, на міжнародні відносини -329. Слідкуйте за оновленням інформації на нашому офіційному сайті)
Коментувати
Жанна
Доброго дня, скажіть будь ласка, всі вищеперераховані факультети та спеціальності представлені у Вінницькому філіалі?
ПК ДонНУ
Для Жанна: Доброго дня! Всі факультети та освітні програми, які зазначено вище, представлені у м. Вінниця. На сьогоднішній день у Вінниці знаходиться наш головний корпус, ще є три філії у містах Хмельницький, Маріуполь і Костянтинівка.
Чернявская Людмила.
Дорого дня, скажіть будласка які потрібно сертифікати до вступу на факультет права. Який прохідний бал,на контрактну форму навчанням.
Коментувати
ПК ДонНУ
Усім, хто цікавиться вступом до ДонНУ! Будемо раді відповісти на ваші запитання)
Оксана Приходько місто Артемівськ-Бахмут ЗОШ 18
Для ПК ДонНУ: чи надається гуртожиток студентам? Скільки коштує рік проживання там? Чи є їдальня для студентів?
ПК ДонНУ
Доброго дня, Оксано! Місця у гуртожитках надаються. З Порядком поселення студентів Донецького національного університету до гуртожитків Ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті donnu.edu.ua на сторінці Правила прийому. Ідальні є кожному корпусі. Ціни на харчування доступні.)
Коментувати