Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ира Бутенко
Я студентка 3 курсу, навчаюсь за спеціальністю Землевпорядкування. За час навчання я не пошкодувала обравши цю спеціальність, адже не парах та під час практики я дізнавалась щось нове. Можу також сказати те, що викладачі допомагають у навчанні. Хочу порадити абітурентам саме цю спеціальність адже вона дуже цікава та на даний момент набуває дуже велику популярність.
Яна Вдовина
Я навчаюся на 2-му курсі за спеціальністю "Землевпорядкування".Чому я обрала саме цей коледж і цю спеціальність?Мою увагу привернуло гарне ставлення до абітурієнтів і студентів та досить цікава професія,яка була мені не достатньо знайома на той час.Трохи згодом я зрозуміла,що не помилилася у своєму виборі.Коледж дає хороші знання тим, хто хоче вчитися і щось взяти на майбутнє,а професія,яку я обрала дуже цікава та,на мою думку, досить перспективна.
Лена Сахно
В даному коледжі мою увагу привернула спеціальність "Землевпорядкування". Я навчаюсь вже на 2 курсі і всим задоволена! Черкаський художньо-технічний коледж має хороші перспективи і дає багато практичних знань.
Макс Вовк
Я студент 3-го курсу, навчаюсь за спеціальністю "Землевпорядкування". За роки навчання в коледжі, я відкрив для себе багато нового та цікавого, адже найцікавіше все ще попереду. Хороші та високо кваліфіковані викладачі.Порадив багатьом своїм знайомим вступати в цей коледж. Не шкодую, що вибрав саме цей навчальний заклад.
Аліна Близнюк
Я викладач на землевпорядкуванні. Задоволена своєю роботою і своїми студентами.
Валерій
Навчаюсь на другому курсі. Загалом все подобається)) Гуртожиток біля навчального корпусу, стипендія приходить вчасно, викладачі - досвідчені, ставляться з розумінням) А що ще потрібно студенту? ;-)