Швейцарська бізнес-освіта дистанційно
PR

Вперше в Україні швейцарський диплом дистанційно від бізнес-школи Swiss Montreux Business School

Швейцарська бізнес-освіта дистанційно

Віднині, кожний студент України має можливість вступити на дистанційне навчання по програмі «Швейцарський диплом», що дозволить отримати, при успішному закінченні навчання, швейцарський диплом бізнес-школи Swiss Montreux Business School – вищого навчального закладу, що проводить підготовку в сфері бізнес–адміністрування в Швейцарії.

Swiss Montreux Business School проводить навчання за Болонською системою, що визнана всіма вищими навчальними закладами країн Європейського Союзу, і що кореспондується з освітньою системою Північної Америки, завдяки чому, швейцарський диплом від SMBS визнається роботодавцями у всьому світі.

SMBS розташований в самому фешенебельному куточку Швейцарії – місті Монтрe, що здавна вважається серцем Швейцарської Рив’єри, на березі Женевського озера з панорамним видом на засніжені вершини Швейцарських Альп.

Завдяки своєму розташуванню, SMBS отримала можливість залучити у свій викладацький склад діючих спеціалістів, що працюють в глобальних штаб-квартирах провідних міжнародних компаній, таких як Swiss Re, Nestle, Philipp Morris та інших.

SMBS являється вищим навчальним закладом, що надає як стаціонарну так і дистанційну освіту у сфері бізнес-адміністрування. Swiss Montreux Business School входить у групу елітних приватних бізнес-шкіл, засновану в 1987 році.

Швейцарський диплом відкриває широкі можливості та надає привілеї студентам:

  • Ступінь (диплом), отриманий по закінченню навчання набуває статус міжнародного і буде визнаний у всьому світі;
  • Якщо ви коли-небудь вирішите продовжити освіту за кордоном або побудувати там професійну кар’єру, завдяки визнанню швейцарських дипломів, пройдений вами курс навчання, офіційно буде визнаний будь-яким університетом світу;
  • Швейцарский диплом є величезним плюсом для майбутньої кар’єри і допоможе вам у пошуку роботи. Більше того, після отримання швейцарського диплома, кожен студент буде зареєстрований у базі даних швейцарського університету. Таким чином, роботодавці завжди зможуть отримати всю необхідну інформацію про ваше навчання через уніфіковану статистичну систему вищого навчального закладу.

Переваги програми:

  • Дистанційна форма навчання;
  • Русифікований курс лекцій/аналогова програма англійською мовою;
  • Гнучкий графік навчання;
  • Тривалість курсу - індивідуальна (5-8 місяців);
  • Доступна ціна - 2000 євро.

Контакти:
www.smbs-montreux.ch
Email: admission@smbs-montreux.ch
Admission Tel: +41227340927
Skype: smbs_montreux
Куратор в Україні: тел. + 38 (097) 464-40-12

Освіта.ua
18.12.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!