Бізнес-освіта онлайн: 10 місць, де можна безкоштовно отримати знання

Отримання дистанційної бізнес-освіти стає доступнішим. В сучасному світі зростає кількість навчальних закладів, що пропонують безкоштовні бізнес-курси онлайн

Бізнес-освіта онлайн: 10 місць, де можна безкоштовно отримати знання

Ми розповімо, де можна записатися на такі курси і, які знання на них можна отримати. У цей огляд увійшли програми, запропоновані американськими університетами, тому навчання на всіх курсах проходить англійською мовою.

1. Відкрита навчальна програма Масачусетського інституту технологій – Слоанська школа менеджменту (mit.edu):

Відкрита навчальна програма МІТ – найкраща з можливостей отримати освіту інституту безкоштовно. На сайті інституту ви можете знайти бізнес-курси як бакалаврського, так і магістерського рівня, запропоновані Слоанською школою менеджменту МІТ. Навчальний план включає конспекти лекцій, відео матеріали, лабораторні роботи та багато іншого, в цілому, запропоновано понад 50 курсів. Реєстрація безкоштовна.

2. Адміністрація малого бізнесу в США:

Адміністрація малого бізнесу це одна з найкращих пропозицій безкоштовних онлайн бізнес-курсів в Інтернеті. Теми курсів включають усе, що пов’язане з бізнесом, від того, як розпочати власну справу до держзамовлень та міжнародної торгівлі.

3. Безкоштовна Мікро-MBA програма з менеджменту неприбуткових організацій (managementhelp.org)

Безкоштовна Мікро-MBA програма з менеджменту неприбуткових організацій – чудове джерело інформації для студентів, які мають бажання навчитися управлінню неприбутковими організаціями. Закінчення цієї програми не дасть вам ступеню MBA, але принаймні ви отримаєте безкоштовні знання. Кількість часу необхідного для завершення програми залежить від швидкості вашого навчання, але ви можете бути впевнені, що доведеться витратити не менш ніж 200 годин на повний курс.

4. Університет Kaplan

Університет Kaplan надає два безкоштовних онлайн бізнес-курса, що охоплюють широкий спектр тем і пропонують слухачам можливість використати отримані оцінки для того, щоб отримати ступінь Університету Kaplan.

5. Мій власний бізнес

Неприбуткова організація "Мій власний бізнес" пропонує безкоштовний онлайн курс бізнес-адміністрування, що буде корисним для менеджерів-новачків та будь-кого, хто зацікавлений у відкритті власної справи. Цей усесторонній курс розбитий на 14 уроків, що охоплюють такі теми як бізнес-план, бухгалтерський облік, маркетинг, страхування, електронна комерція та міжнародна торгівля. Крім того, менше ніж за $100 студенти можуть отримати підручник та свідоцтво про закінчення курсу.

6. Бізнес-курси для підприємців (trumpuniversity.com)

Університет Трампа пропонує численний набір онлайн бізнес-курсів розроблених для підприємців. Курси включають в себе такі теми: "Як почати бізнес з невеликим бюджетом", "Пишемо бізнес-план" та "Знайти початковий капітал". Реєстрація безкоштовна, але вам буде потрібно ввести ім’я, адресу та email перед початком занять.

7. Університет Кузтаун – Центр розвитку малого бізнесу (kutztownsbdc.org)

Університет електронного навчання малому бізнесу в Пенсильванському університеті Кузтаун пропонує онлайн бізнес-курс, що можна пройти за тиждень. Він називається "Стратегічне планування та виконання". Як видно з назви, цей курс презентує стратегії для розробки та втілення бізнес-концепцій і цілей. Університет також безкоштовно забезпечує слухачів програмним забезпеченням для стратегічного планування.

8. Берклі

Університет Каліфорнії – Берклі пропонує новий вибір онлайн бізнес-курсів кожного семестра. Курси створені на основі лекцій та включають аудіо або відео матеріали.

9. Курси Тренінгового центру фінансового менеджменту (exinfm.com)

Тренінговий центр фінансового менеджменту пропонує 20 бізнес-курсів для вільного скачування людям, яким необхідно вивчити основні моменти фінансового менеджменту. Всі курси можна пройти онлайн; вони включають повні іспити та оцінювальні форми для людей, яким потрібні оцінки "Продовження професійного навчання" (CPE).

10. Штат Мен – Центр розвитку малого бізнесу (mainesbdc.org)

Центр розвитку малого бізнесу штату Мен пропонує кілька безкоштовних онлайн курсів, що стануть у нагоді фахівцям, які займаються власною справою, так і майбутнім бізнесменам. Серед них "Почати малий бізнес", "Розвиток бізнес-плану" та "Маркетинг для малого бізнесу". Кожному курсу вам необхідно буде приділити кілька годин, а результати відобразяться у сертифікаті про завершення.

education-portal.com, переклад Мирослав Гришин, Освіта.ua

Освіта.ua
02.02.2011