Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Син медик. закінчив у 2017 інтернатуру. Працював лікарем в Україні. З 2018 у Польщі, навчається у аспірантурі, має стипендію ( біомедицина). Лікарем працювати не може, бо потрібна нострифікація диплому тривала. Залучений до гранту, був 3 рази у Англії і раз у США. Молодший син закінчує навчання у цьому році, він хімік, і теж хоче поступати у аспірантуру . Тут залищаться одні пенсіонери. Але звідки відрахування у бюджет для їх утримання, якщо для частини молоді ( частини) основне питання як знайти стажування чи можливість навчання у Європі чи США?
Іван Кравчина
Для Олена: гарно виховала патріотів. Тепер сиди сама. Невже тут немає достойної роботи?
Анонім
Для Іван Кравчина: робота кожна достойна, не достойна лише зарплата в Україні. А Олена виховала гарно своїх дітей. Повірте, у старості вони її будуть забезпечувати краще ніж Ви своїх батьків..про патріотизм заговорив...ахахахахаха
Рахіра
Для Анонім: якщо вивчаться, знайдуть гарну роботу, одружаться. А невістки, в чому маю сумнів, вряд чи дозволять забезпечувати минамн одиноку матір... Де ти живеш, що таке наївне?
Коментувати
Українка
З одного боку, тим, хто не набрав достатньо балів для вступу, можливо й не потрібна вища освіта. Тоді безкоштовну освіту могли б здобувати відповідальніші особи, які напружувалися, щоб мати результат. І, можливо, було б більше професіоналів, а не профанів. Навіть була свідком, коли брали на навчання за пільгами. Але хто схоче лікуватися у того, хто вчився лише тому, що мав пільги? Якщо таких не знайдеться, то краще, щоб вимоги до вступників були суворими. А з іншого боку, ті, у кого знайдуться такі кошти, куплять собі освіту. Страждатимуть лише ті, хто не зможе цього зробити. Але через рік вони зможуть здати іспити і матимуть можливість вступити. Зрештою, наша вища освіта не цінується, бо була надто доступна і випускає багато спеціалістів і «недоспеціалістів» різних сфер. А так, можливо набудуть попиту робітничі спеціальності, адже технікуми й коледжі ніхто ж не відміняв.
Артем
Для Українка: інколи балів буває недостатньо 1 або 2, це не значить, що дитина не навчалася. Був свідком коли через нервування діти валили те ЗНО маючи гарні знання. Також багато зубрилки, у яких немає хисту до навчання, та їх натаскав репетитор і повірте, саме такі складають (більшість) ЗНО в вступають. А х о купив той диплом на контракті, повірте, за спеціальністю працювати не буде
Коментувати
Анатолий
Все ж зрозуміло.Зе -дебілам не потрібна молодь з вищою освітою. Вони готують рабів для Європи за принципом "бери більше -кидай далі", на польских мясокомбінатах чи заводах вища освіта не потрібна. Поки править Зелена "чума"в краіні добра не буде!!!
Marko
Треба якусь петицію оформлювати,чи що?Тому що,це справді занадто дорого, і навіть розумні діти,але з бідних сімей не зможуть дозволити собі цю "розкіш". Це просто абсурд(
Ігор
Ті, хто пишуть, що тепер вбивають освіту, і шо ще більше перешкод для звичайних людей пам’ятайте 2 речі. Перше: те, що мертве, вмерти не може. Друге, так хоч хабарів нестимуть менше, бо всі гроші будуть на сплату навчання йти(така собі легалізація хабарів). Ну і ще, ремарка, менше ідіотів на хайпові спеціальності виступатиме, аби купити диплом, тим самим провокуючи нахабність викладачів до хабарів, а значить менше буде людей з купленим дипломом, і вага його хоч мінімально, але зросте. Питання звісно в тому, а чи з того кінця почали? Може би спочатку над якістю подумали? Бо це триндець...
Сокол
Для Ігор: Придурок !!!
Ганна
Для Ігор:
Ганна
Для Ігор: Вважаєте, що будуть менше хабарів брати? Ви дуже сильно помиляєтесь!
Коментувати
Саша
Відморозки! Ви орієнтуєтесь на рівень оплат в закордонних учбових закладах. А чому ж ви рівень життя не порівнюєте! Мерзота! Яка вас Гідра породила на нашу голову!
Гарнітур
Тільки хворий на всю голову міг придумати таку фігню- запроваджувати підняття цін за навчання! Це проект соросівських грантоідів на чолі із Новосад- Стадним - Шаровим. Конституція гарантує безкоштовне навчання, а ці вражини піднімають ціни!>???
Анна Савула
Для Гарнітур: Ви правильно написали -ХВОРИЙ.Не буде безплатної освіти а буде за великі гроші. Плювати депутати зотіли на конституцію.В нормальних розвинутих державах освіта безплатно а у нас бог зна що...
Ігор
Де? В Чехії тільки, у всіх інших країнах безкоштовна освіта лише - коледж, а хочеш вищу - бери кредит. От я студент 3го курсу, контрактник, бо ЗНО - профанація, бал атестата - (середній) 10. І нафіга мені ваша вища? Шо воно мені дасть? У мене минулого року вся група, крім мене за курсову платила. Так хоча б штучно роблять вишку престижнішою ( ну правда, не з того кінця почали, але хоч щось). І типу мені подобається моя спеціальність, але універ - ні. І таких дебілів, які через ЗНО понабирали бали і стали бюджетниками і ніхєра не вчаться тьма... Так хоча б загальний потік менший буде. Бо повступали, і кожну сесію бабки несуть. Питання: нахріна такі студенти?
Дмитро
Ігоре, не кажіть за всіх. Я першокурсник. Я сам вчився у школі, повторював до ЗНО. Вчуся на бюджеті старанно. Я ще не платив за сесію і не буду. У Чехії система вищої освіти така як у нас, але іншої - інакша. Щоб вступити громадянину Чехії в університет, то йому треба скласти іспити з чеської мови і л-ри, і ще 1 або 2 предмети на вибір. Але, якщо один предмет низько склав, особливо мову з літературою, то треба вже 1000 євро на рік ( близько 29,5 тис. грн. на рік), а це на всі спеціальгєності однаково. А середня зарплата там 1255 євро (близько 37 тис. грн.). Там високу зарплату близько 80 %. А тепер в Україні. У нас, як один предмет низько склаа, то все одно беруть. Також у нас поки 3-4 предмети складати треба, а скоро буде 4-5. Нвчання від 679,3 до 2377, 5 євро (20-70 тис. грн., ) при цьому на більшість спеціальностей дуже висока ціна. При цьому середня зарплата близько 313 євро (9,205 грн), оскільки 80% мають низьку заррлату. Середні зарплати вказані за місяць для обох країн.
Коментувати
Дмитро
Ясно. Мон хоче у 4 рази і може більше скоротити місця. Божевілля. Скоро тільки зможуть поступити ті, хто здасть зно на відмінно. Добре, що я в універі.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!