Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Демьянчук Ольга
Доброго дня. Скажіть будь ласка як можна поновитися на навчання на заочне відділення. Має особа академічну довідку про закінчення трьох курсів навчання, без заборгованостей. Але проживає за кордоном і має лише закордонний паспорт український, а паспорт громадянина України було ліквідовано при міграції для постійного проживання за кордоном. Особа зацікавлена отримати освіту 4 року навчання використовуючи онлайн навчання.
Василь
Доброго вечора. У мене виникла проблема під час поновлення на навчання спочатку мені сказали що мій сертифікат ЗНО за 2012 рік дійсний і я можу подавати документи, але коли вже всі документи були зібрані то мені повідомили що поновлення не можливе тому що сертифікат ЗНО дуже старий. Підкажіть що робити тому що не хочеться втрачати час. Дякую
Анна
А скільки разів можна поновлюватися до університету? Якщо мене вже один раз відрахували, маю я право знову поновитися
Глеб
На 3 курсе весеннего семестра 2018 г. Ушёл добровольно на службу в армию. окончание службы в ноябре 2019г. Обратился в колледж на восстановление но ответили отказом. Сказали ждать год. Потому что как правило восстанавливают в каникулы. Почему я не могу сейчас как исключение из правил восстановиться. Учебный процесс еще идёт. Тем более все на дистанционном обучении Год не хочу терять. И моя семья имела статус многодетной. А в ВСУя ушёл служить в 18 лет.. Спасибо за ответ.
Гість
Василиса, именно это и есть академическая разница. Дякую, за гарне роз’яснення:все чітко, грамотно, відповідно до Положення :)
Василиса
Очень это все интересно, но а если новые предметы появились. И ты их не сдавал. Что делать?