Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Доброго дня! Чи можна перевестись після першого курсу фармації на другий курс стоматологіїї, якщо не добрав один бал ЗНО з математики минулого року?
Владислав
Для Олег: Така процедура неможливо, так як не відповідає нормам.
Коментувати
Андріяна
Добрий день, скажіть будь ласка якщо я закінчу 1 курс по спеціальності фізична терапія, ерготерапія чи зможу на 2 курс перевестися на спеціальність медицина?
Владислав
Для Андріяна: Ні, це не можливо
Коментувати
Наталія
Підскажіть будь ласка а можна перевестися в інший університет, по тій самій спеціальності, але переводом аби займався юрист, а ні студент???
Petr
При переведенні до іншого ВНЗ можливе переведення на попередній рік навчання з метою ліквідації академрізниці?
Daniel
Здравствуйте, подскажите, могу ли я забрать документы из вуза (заканчиваю 1 курс) и поступить в другой вуз на первый курс по ЗНО 2020 на бюджет?
Галина
Для Daniel: звісно можете. але якщо вчились на бюджеті, то маєте при повторному вступі на бюджет відшкодувати вартість попереднього навчання
Daniel
Не совсем понял, то есть мне нужно оплатить 1 курс, как контрактник, несмотря на то, что учился я на бюджете?
Daniel
Возможно ли это как-то избежать?
Коментувати
андрій
Доброго дня! А чи можна перевступити до іншого внз за алгоритмом вступу через електронний кабінет? Тобто просто подати ту саму заяву на вступ, але в інший вуз і, наприкад, на зовсім іншу спеціальність. Дякую.
Галина
Для андрій: як це ту саму заяву? Просто заново реєструєте кабінет, занова подаєте заяви. Тільки врахуйте, що якщо вчились на бюджкті і вступаєте на бюджет, то маєте компенсувати вартіст попереднього навчання
Коментувати
Володимир
Чи можна переводитись у інший виш із академзаборгованістю?
Святослав
Чи можна перевестися з заочної форми право 081 з МАУП до іншого вишу за 6 місяців до закінчення?
Андрій
Скажіть будь ласка, чи можливо перевестись с біологічного факультету на психологічний того же самого вузу після першого курсу?
Олександра
Навчаюсь на бюджеті чи можу я перевестися в інший заклад на туж спеціальність теж бюджет ???
Міша
Привіт,чи можна перевестися з 2-го курсу готельно-ресторанної справи в інший універ на історичний факультет при цьому потрапити на третій курс,чи потрібно буде з першого курсу починати?
Галина
Для Міша: взнавайте яка буде академічна різниця. теоретично можна, але якщо академрізниця велика. то відмовлять
Коментувати
Володимир
Чи зможу я перевестись у інший вищий навчальний заклад якщо маю академзаборгованість?
Ігор
Чи можна дізнатись які строки подачі заяви на переведення, коли взагалі писати заяву і її подавати
Даня
Чи можливо перевестись після 1 курсу з Готельно-Ресторанної справи на Агрономію на 2 курс? Чи треба на 1 вступати
Олена
Доброго дня. Чи можна перевести студента після другого курсу ( навчається на контракті)на ту ж спеціальність, тільки у військовий внз?
Ірина
Чи може студент другого курсу перевестись в другий вуз з бюджету на заочну форму.якщо має не закриту сесію.перший семестр.
Зоряна
Доброго дня, дочка планує перевестись на інший факультет /НУ ЛР/СКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ЧИ Є ЯКІСЬ РИЗИКИ ПРИ ПЕРЕВЕДЕННІ / ЧИ НЕ МОЖЕ БУТИ ТАК ЩО З ФАКУЛЬТЕТУ ДЕ НАВЧВЄТЬСЯ ВІДРАХУЮТЬ, А КУДИ ПЛАНУЄ ПЕРЕВЕСТИСЬ НЕ ПРИЙМУТЬ /ДУЖЕ ПЕРЕЖИВАЮ, БО НЕ ЗНАЮ ЯКІ Є ПІДВОДНІ МОМЕНТИ ДЯКУЮ, ХТО МОЖЕ ЩОСЬ ЗНАТИ, ХТО ПЕРЕВОДИВСЯ ЧЕКАЮ ВІДПОВІДІ
Катерина
Чи можна перевестись на 4-й курс з спеціальності Публічне управління та адміністрування на факультет права( юридичний), я на заочній формі навчання, і яка буде ціна навчання , чи лишиться вартість навчання така як в групі в яку я переведусь на право? Чи буде вартість навчання яка зараз для тих хто вступає в цьому році , якщо шо ціна там не маленька!!!
090
Для Катерина: питайте у виші
Влад
Ціна буде нова, цьогорічна. А чи можна перевестись, то питання не сюди
Людмила
Підкажіть будь ласка, чи можна перевестися з Київського військового інституту імені Тараса Шевченка третій курс, факультет гіодезкартографії в той самий інститут і на ту ж кафедру тільки в цивільний інститут ім Тараса Шевченка?
Коментувати
Віка
Навчаюсь на бюджеті чи можу я перевестися в інший заклад на туж спеціальність теж бюджет ???
Татьяна
Доброго дня) Скажіть чи можна перевестися з одного факультету на інший в одному ВНЗ, так щоб не втратити державне місце???