Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Добрий день, чи можу я перевестись з одного коледжу в інший коледж, після першого семестра?
Xayc
Обычно по согласованию сторон (администрации учебных заведений и плательщика + академразница), положительной характеристике и уважительной причине (переезд, уход за родственником, в связи с работой и т.д.).
Mi-8
Для Xayc: Уже не прокатит
Коментувати
Марія
Добрий день. Можливо перевестись з другого курсу у інший вуз через рік, при тому що забираю документи з свого вузу цього року?
Іван
Боюся, що не зможу перевестися до іншого вишу на іншу спеціальність через велику академрізницю, підкажіть,будь ласка, можливо існують інші варіанти, не хотілося б знову вступати на перший курс, буду дуже вдячний за відповідь.
Профессор
Для Іван: третий вариант - не поступать вообще и не морочить никому голову, нет мозгов, работайте руками.
Андрей
Для Іван: Если сейчас учитесь 4 курсе, то оптимальнее всего доучиться и получить диплом бакалавра, а затем поступить в магистратуру по другой специальности (или если НЕ сможете сдать ЕВЭ по иностранному языку - то поступить снова на бакалавра, но уже при наличии диплома бакалавра учиться нужно будет 1 год 10 мес. или 0 лет 10 мес.). Если сейчас учитесь на 2 курсе - переводитесь на др. специальность. Если учитесь на 3 курсе - сами думайте что лучше: доучиться или переводиться.
Іван
Уважаемый пользователь с ником Профессор, любопытно узнать, как вы определили есть ли у меня мозги, я интересуюсь этим вопросом,потому что если большая академразница,то могут отказать в переводе, мозги у меня есть, поверьте , судя по тому что вы не способны вникнуть в 3 строчки с совершенно "тупым " простым текстом, то их нет у Вас.
Коментувати
Надя
Доброго дня.Чи можна з університету перевестися в коледж на ту саму спеціальність. Не той рівень навчання,не потягне.?
Галина
Для Надя: перевестись можна лише в межах одного навчального рівня. Університет і коледж надають різні освітні рівні
Коментувати
Юлія
Підкажіть будь ласка, чи можу я перевестись на інший факультет якщо спеціальність одна й та сама ( в інший навчальний заклад )?
Галина
Для Юлія: переведення з одного в інший заклад здійснюється за погодження обох закладів
Коментувати
Аліна
Добрий день! Я навчаюся на бюджеті, скажіть, будь ласка, чи можу я перепоступити на другу спеціальність і знову отримати державне місце. Якщо я перейду на заочну форму, мені не потрібно буде виплачувати гроші за час навчання??
Галина
Для Аліна: Звісно можете перепоступити. Але виплачувати треба незалежно від форми навчання(хоч заочна хоч денна).
Аліна
Для Галина: Дуже дякую за відповідь! Скажіть, а якщо вступати в коледж, то потрібно буде виплачувати кошти? (адже це інший ступінь освіти)
Андрей
Для Аліна: Если будете поступать в колледж, то вероятнее всего на младшего бакалавра - это другой уровень образования (не бакалавр) и ничего выплачивать не нужно. В некоторых колледжах ещё осталась подготовка на бакалавра - в таком случае (повторно ту же ступень обучения) нужно выплачивать.
Коментувати
Максим
Доброго дня. Я іду на другий курс Готельно-Ресторанна справа. Чи можна буде перевестись на менеджмент після закінчення 2 курсу?
Саша Оселедько
Добрий день, я навчаюся у КУ ім.Грінченка за спеціальністю філологія, чи зможу я перевестися до інституту журналістики КНУ?
Оксана
Добрий вечір ! Я завершила навчання на 1 курсі стоматологічного факультету(контрактна форма ) і хочу перевестись до іншого медичного університету стоматологічного факультету теж контрактна форма але зно предмети при вступі були різними ?
Галина
Для Оксана: до чого тут предмети зно? За ними вступають, а Ви переводитесь. Вам можливо доведеться здавати академічну різницю
Oksana Prokopishak
ДЯКУЮ
Oksana
Дякую за відповідь але в університеті нам пояснили що для нас перевід є неможливим через ZNO . Що нам робити ?
Коментувати
Наталія
Вітаю.Підкажіть,будь ласка, чи можна після першого курсу іфнму фармацевтичний факультет,магістр,перевестися на інший факультет в тому ж закладі???Буду вдячна за відповідь.
Степанія
Добрий день чи можна перевестися з хіміко-біологічного факультету педагогічного університету в медичний?
Андрій
Чи можливо отримати академічну довідку, не відраховуючись із ЗВО, та з нею поновитися ще до іншого закладу?
Кот
Для Андрій: Також цікавить це запитання
Коментувати
Ярина
Чи зможу я перевестись в інший вищий навчальний заклад у інше місто на ту ж саму спеціальність після 2 курсу,але з денної форми навчання на заочну
Марія
Добрий день. Чи можливо перевестись з психологої на комп’ютерні науки, після першого курсу?
Іра
Добрий день, чи можна перевестись з медицини 2 курс 1 семестр на стоматологію (2 курс)
bitch
Для Іра: можна , але тільки на контракт
Коментувати
Оксана
Добрий вечір ! Чи враховується сертифікати зно при переводі якщо предмети не співпадали при вступі ?
Діма
Якщо не закрив сесію на першому курсі, які є варіанти переведення на 1 курс в інший універ?
Екатерина
Добрый день. Можно ли перевестись на 4 курс на другую специальность после окончания третьего курса??
Олег
Доброго дня! Чи можна перевестись після першого курсу фармації на другий курс стоматологіїї, якщо не добрав один бал ЗНО з математики минулого року?
Роман
Для Олег: нажаль, ні
Коментувати
Anonymous
Переведення здійснюєтсья на лише на 2 курс чи можливо перевестись і на 1? Це залежить від академічної заборгованості чи регулюєтсья кожним закладом індивідуально? Дяку за відповідь.
Галина
Для Anonymous: будь-які переведення можливі лише після успішного закінчення 1 курсу
Anonymous
Це зрозуміло. Мене цікавить на який курс буде переведено після зарахування до нового ВНЗ? Тобто на знову на 1 чи вже на 2?
Коментувати