Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Чи можна після першого курсу біотехнології та біоінженері перевестись на фармація в межах одного факультету на бюджет з бюджету
Вікторія
Чи можливо перевестись з лікувального факультету на стоматолошічний? Закінчила 3 курс.
Олеся
Чи реально перевестися після 1-го курсу з Філології в ЛНУ на комп’ютерні технології в ЛП?
Vlad9n
Я закінчив 1 курс "Історія та Археологія", відучився перший семестр 2 курсу, але до сесії відрахувався, зараз хочу вступити на другий курс іншого закладу, та іншої спеціальності. Чи зможу я це зробити?
Віталій
Доброго вечора, підкажіть, чи можна перейти з міжнародних відносин на міжнародні економічні відносини?
Роман
Доброго вечора, навчаюся на економічному факультеті, хочу перевестися на історичний,коли можна це зробити
Олексій
Добрий вечір! Навчаюся на освітній програмі в одному факультеті, її розформовують і об’єднують з іншою освітньою програмою в іншому факультеті. Я маю бажання перевестися, із-за того, що я не маю бажання примусово продовжити навчання за іншою освітньою програмою. Чи я зможу перевестися, щоб бюджетне місце збереглося? Бо не моя вина, що кафедру розформовують
Наташа
Доброго дня чі можна з фізкультурного факультета перевестися на дошкільний . І коли потрібно написати заяву.
Вікторія
Доброго дня , чи можу я перевестися з одного факультету Дошкільна освіта , на іншу Фізична культура , в тому самому університеті ?
_oksa
Доброго дня,я навчаюся за спеціальністю 072 завершила 3 курс навчання в університеті по контакті також закінчила коледж за спеціальністю 051 по контракті.Чи можна подавати документи на спеціальність 081 на 2 або 3 курс на держ замовлення ?
Віка
Доброго дня, цікавить питання перекваліфікації, я закінчувала гуманітарну академію на викладача біології, ступінь магістр. Чи можу перекваліфікуватися на ветеринарну медицину? Тобто з документами бакалавра біолога, поступити на магістратуру до ветеринарного ВНЗ?
Галина
Для Віка: теоретично можна. Але це треба взнавати в університеті
Коментувати
Eda Ece
Чи можна після закінчення 2 курсу факультету дошкільна освіта у коледжі здати ЗНО і вступити до університету на факультет право?
Галина
Для Eda Ece: звісно можна. Ви будете вступати на базі ПЗСО
Коментувати
Аліна
Чи можу я перевестися на факультет філології в тому ж ВНЗ на бюджет, якщо навчаюся на вчителя укр мови на бюджеті?
Роман
Для Аліна: Це Вам потрібно звертатися до деканату того факультету, куди Ви хочете перевестися, бо тільки там знають, чи є у них вільні бюджетні місця. Просто так перерозподілити бюджетні місця на іншу спеціальність (тобто, перевести Вас разом з Вашим бюджетним місцем) не можна. У виключних випадках місце може бути перенесено з дозволу Міністерства, але для цього у Вас повинні бути залізобетонні (я б навіть сказав титанові ;) ) підстави (див. правила прийому на предмет переведення на бюджетні місця), підкріплені відповідними документами.
Коментувати
Зоряна
Добрий день, чи можна перевестись з 1 курсу( Культорологія) на 2 курс (Маркетинг) в інший університет?
Роман
Для Зоряна: На першому курсі - не можна. Якщо Ви в своєму закладі успішно складете сесію і Вас переведуть на 2 курс, то тоді в період канікул Ви можете перевестися до іншого закладу. Щодо переведення на іншу спеціальність - тут вже складніше. Тут Вам потрібно звернутися до того закладу, до якого Ви хочете перевестися, показати на відповідному факультеті Вашу заліковку, щоб Вам сказали, яка буде академічна різниця і чи з такою академрізницею Вас приймуть, бо у всіх закладах є відповідні Положення про переведення, де може бути вказана максимально допустимий обсяг академічної заборгованості, з якою дозволяється переведення. Якщо у Вас виявиться більше кредитів академрізниці, ніж допускається у тому закладі, куди Ви хочете перевестися, то й починати цю процедуру не варто, бо Вас там не зможуть прийняти. Тоді доведеться вступати на ту спеціальність на 1 курс. Або Ви можете спробувати вступити на 2 курс як особа, що успішно здобуває вищу освіту (т.з. друга вища освіта).
Коментувати
Karina
Чи можна після закінчення другого курсу денної форми перевестись в інший ВУЗ з такою спеціальністю, але заочно, враховуючи що академ.різницю не відпрацювала у своєму університеті?
Ілля
Доброго дня! Підкажіть, чи я можу перевестись з першого курсу знову на перший? Вчусь в КПІ, маю намір поступити у КМА І ще, якщо всі потрібні ЗНО в мене є, але не вистачає балів для вступу, то академ різницю я все ще можу здати? Заздалегідь дякую!
Кристина
Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, хлопець навчається в росії, чи може він перевестись в Україну?
Марія
Добрий день. Навчаюсь в ЛНМА ім.Лисенка. На факультеті фортепіано, джазу та популярної музики за спеціальністю джазово - естрадний вокаліст. Чи можливо перевестись на факультет музикознавства, композиції, вокалу, спеціальність академічний спів, якщо вже почався 2 семестр, йде 4 тиждень.
Марія
Для Марія: магістр
Коментувати
Вікторія
Добрий день, підскажіть будь ласка, якщо я навчаюся на медичному факультеті(бюджет) але хочу забрати документи і вступити до Військової академії, чи потрібно буде відшкодувати кошти?
Софія
Доброго дня! Зараз навчаюся на 2 курсі, хочу перейти в КНУ на третій після літньої сесії на ту ж спеціальність. Не більше 12 дисциплін академрізниці має бути за всі 4 семестри? Часто чую, що вдавалося перейти лише після 2 курсу знову на 2, втративши рік. У когось був досвід переведення без втрати року?