Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ollesia
Пропоную понизити поріг.до 100 балів. 150—цe порушeння прав абітурієнтів. Вони навіть на контракт нe зможуть вступити. А як.жe пільговики, сільська молодь—куди вступати, ви можeтe дати відповідь?
Леонідович
Для Ollesia: Сільська молодь з балами менше 150 на медиків не йдуть, бо це ДУЖЕ дорого. На державне треба хочаб по 180 балів. Поріг 150 балів ніяк не обмежує розумних, достойних стати лікарями. А відсікає можливість вступу деяким іншим категоріям абітурієнтів.
Anna
Для Ollesia: с такими баллами никуда не поступать. Макдональдсу нужны официанты
Коментувати
Батько Євген
Зміни ,щодо підвищення балів потрібно було вводити спочатку року, щоб діти ставили собі задачі та розуміли що їх буде чекати. А не так як у нас все робиться перед самим носом. Це не справедливо!!! Не закривайте двері перед дітьми !!! Тільки в процесі навчання , практики можна показати свій рівень знань, а не при здачі зно . Я не хочу щоб наші діти втрачали віру у законність та підтримку держави.Є такий відсоток дітей які маючи золоті медалі навчаються гірше ніж ті , що прийшли з середніми балами.
Просто людина
Для Батько Євген: Що за нісенітниця? Тобто перед стартом ЗНО ваші діти орієнтувалися здати ЗНО не на максимум, а на якусь мінімальну кількість балів? І після того їх повинні брати в медвуз? Хочеш вчитися на медика - здавай ЗНО на 150 балів і любий вуз прийме тебе! А якщо ти туповатий, то робітничі професія саме те чого тобі треба! ))
111
Для Просто людина:це порушення прав абітурієнта, говорять про корупцію у мед ВУЗ а де її немає скажи мені хоть одне місце ??? дайте стимул студентам навчатись і прагнути до кращого, що він отримує в кінці навчання ?? зп 3200 робочий графік, хамство, стреси і за повторюсь 3200 ви говорите про знання так їх потрібно оцінювати грошима було сказано що при 10 тис випусників мед вузів 5-7 тис їде закордон якщо ви зменшите кількість студентів але покращите їх ерудованість і кваліфікацію толку із цього ноль чому аргументую зараз є нестача приблизно 10тис медиків на 2018 рік звучало що нехватка мед персоналу становитеме 18 тис якщо даже лікар буде над розумним він незможе працювати за 3-4 лікарів це неможливо... я неговорю що потрібно неуків як їх називають допускати до роботи дайте вузам фінансування щоб вони незалежали від контрактників і покращіть навчання всеридині вуза це вони неможуть зато відсіяти бажаючих запросто якщо говорити про корупцію то професора можуть завалити будь кого
111
Для Просто людина: говорячи про село якщо ти закінчуєш із червоним дипломом або без зато вивчився став прекрасним лікарем скажи ти захочеш поїхати в село і там працювати ??? ні а чого?? нетяжко догадатись так? хоча нехватка мед персоналу у селах катострофічна за реформами слабкі мед заклад будуть поступово закриватись що це буде в людини інфаркт а до ближайшої лікарні 50-30 км і по нашим дорогам перспектива так?? зменшуючи кількість мед студентів ми автоматично зменшуємо кількість персоналу замісь 400 допустим випусників ми отримаємо 200 за то ерудованих з яких 100-150 поїдуть закордон бо мають прекрасну освіту .. і на виході ми маєм 100 -50 лікарів які скоріше за все будуть сімейниками бо нехватка лікарів буде катострофічна (но це не точно)
Коментувати
Ttt
Всe правильно вони зробили. Нe трeба зривати вступну кампанію Вузам. Давно пора було відмінити.
RORY
Для Ttt: вже все домовлено і не слід зривати вам вступну кампанію? Залізна логіка!
Коментувати
Просто людина
Ну це просто піпец! І хто підтримав це скасування - Ольга Богомолець та Олександр Співаковський! Ужас! Живемо поряд зі зрадниками, які вроді стояли за народ на майдані, а своїми вчинками повністю себе дискредитують!
студент мед.вуза.
Для Просто людина: в чем именно проявляется предательство в данном случае? то что они дают шанс детям? или в том что они поддерживают права абитуриентов? По мне лучше бы они думали о материальном и техническом обеспечение институтов, и больниц, больше смысла было бы...
Просто людина
Для студент мед.вуза.: дають шанс неукам? О, та це не благодійний фонд шановний, це ринок знань і якщо вони у тебе є - будь ласка - перед тобою відкриваються любі двері вузів!
студент мед.вуза.
Для Просто людина: я понимаю что нынешнее поколение на столько слепо- что не может видеть дальше своей проблемы, но просто попробуй включить воображение и представить что не все поступают после школы, есть люди которые делают это осознано: после коледжа или работы. Я один из них, мне повезло поступить еще в том году, и поверь после коледжа проблем гораздо больше чем у школьника (КРОК., гос., практика., защита практики) на ЗНО просто нет времени. И ты хочешь сказать что человек с красным дипломом и с опытом роботы - не заслужил права на высшее образование потому что не набрал 150? И именно по твоей логике я НЕУК потому что не открывал химию 3 года просто из-за не надобности, и тут нонсенс НЕУК имеет красный диплом, и учиться лучше многих умников как ты хоть и завалил химию, а самое главное что я не один...
Коментувати