Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
А підвищена стипендія буде?
Антон
А інвалідам I-III груп більше соціальних степендій не будуть виплачувати?
Михайло
Для Антон: Ні
Коментувати
Михайло
Отримував соціальну стипендію як студент - інвалід.Середній бал по сесії становить : 4.Тепер через тупість міністерства соцпполітики залишуся без стипендії,в них аргумент те що я отримую пенсію
Наталія
Для юля: взагалі -то, ніхто не заважає студентам -інвалідам навчатися так, щоб отримувати академічну стипендію... А соціальну допомогу вони і так отримують. Є, наприклад, діти, які й того не мають (наприклад, якщо вони виховуються одинокою матір’ю)
Коментувати
Carter Collins
Чи є потребують фінансової допомоги? Видаємо позику на 2% з інтересом ставка, якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами по електронній пошті: ([email protected]) для більш докладної інформації. * Комерційні кредити. * Персональні кредити. * Бізнес-кредити. * Інвестиції Кредити. * Розвиток кредити. * Придбання кредитів. * Будівельні кредити. * Бізнес-кредити і багато іншого: Г-н Картер Коллінз
Irina Finyak
Де можна дізнатися про принципи нарахування стипендій,як формуються рейтинги?
Іван
Сервер Верховної Ради теж продублював Постанову з помилками...
лена
Самая последняя инфа по стипендии - www.lawportal.com.ua/poluchenie-stipendii.html
Volodya
А стипендія для осіб які начаються ВВНЗ якось змінилась?
Максим
А є офіційна інфа, чи стипендії нові будуть уже цієї зими, чи з наступної сесії? Відколи нараховуватимуть "по-новому", так би мовити?
12
Для Максим: З лютого
Коментувати
Світлана
Мало того, що з помилками написали, то ще й не зазначили категорії осіб, які мають право отримувати соціальну стипендію, які документи для цього потрібно подати і т.п.
student
Ничего не нашла о принципе начисления стипендии. Более понятно здесь http://zno.erudyt.net/samoe-glavnoe-o-stipendii-2017/
Дарья
А если у меня мать вдова имею ли я право на социальную стипендию?
Іванна
Для Дарья: Ні, напівсиротам немає пільг зовсім.
Анастасия
А если переселенец иполучаешь пенсию по утрате, на социальную можно рассчитывать?,если есть такие выплаты от государства?
Коментувати
Inna
У тексті помилка: "для студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі – 1400 гривень на місяць." а треба: "для студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі – 1400 гривень на місяць".
Іван
Для Inna: Ця ж помилка на сайті Кабміну... неуважні в нас законотворці...
Коментувати
Пэця
Стипендии уже больше пенсий пенсионеры скоро массово побегут учитmся? мажоры рева и розенко совсем нюх потеряли?
Розенко
Для Пэця: А навіщо нам 7.5 мільйонів совків? Вони за нас не голосували а голосують за клятих комуністів і регіоналів. А от студенти це наше майбутнє, саме вони будуть виборцями і патріотами.
Олена
Для Розенко: Не думаю, що після такої "реформи" стипендій, в результаті якої більшість студентів стипендію взагалі отримувати не будуть, хтось буде голосувати за діючу владу.
AirsofteR
Для Пэця: лол, а нічого, що вищі стипендії будуть за рахунок того, що половина студентів з них взагалі злетить? І до чого тут пенсії? Аби ляпнути...
Коментувати