Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероніка
Так, звісно, вони отримують пенсію, але ці мізерні кошти не вистачають навіть на ліки. І не дай Боже вам мати дітей, які хворіють. Будьте більш гуманними. Соромно, коли кажуть так.
Оля
Для Вероніка: А як бути батькам, які получають мінімальну з.п? Їмщо, дітей не вчити?
Volodymyr Lysechko
Для Оля: А діти повинні вчитися..якщо воно не здатне до навчання у виші..до чого всі ці символи?? нахєр гнати. так зрозуміло?)
Коментувати
Вероніка
Як мати студентки прошу Вас, пані Гриневич перегляньте категорію студентів, які будуть отримувати соціальну стипендію і впішіть ще таку категорію, як діти-інваліди.
Юля
Для Вероніка: Дети-инвалиды и так получают пенсию по инвалидности или я не права?
Сергій
Не права ...Хіба ця пенсія відповідає прожитковому мінімуму ??? А скільки зараз потрібно коштів на лікування та реабілітацію дитини інваліда і тд ??? Юля, з’їздіть розом з КМУ до спеціалізованих лікарень та реабілітаційних центрів де знаходяться діти з враженним опорно-руховим аппаратом - може тоді зрозумієте... Адже багато з ціх дітей розумнійше багатьох дорослих з КМУ... А пільги дітей - інвалідів ( 2%, які ніколи не впливали на держ замовлення) відразу закінчуються як тільки вони вступають до ВУЗу ... Діти -інваліди атестацію і сесію здають на рівні з іншими , бо їм не має що "давати" , на відміну від "золотої" молоді... Хай спочатку КМУ підніме рівень пенсій для дітей-інвалідів до европейских... А для ЧЛЕНІВ уряду, КМУ і ПРЕЗИдента - хай зроблять рейтингову оплату праці за реальні успіхи для своєї країни і народу... І зразу будуть гроші і на європейскі пенсії0, зарпллати , стипендії... Чи Ви, Юля, одна із них ???
Екатерина
Дякую за розуміння.
Коментувати
Вероніка
Соромно за МОН України, яке не подбало за дітей-інвалідів, залишивши їх соціально незахищеними. ГАНЬБАааааааааа
Вероніка
Відповідно до Постанови КМУ, з 1 січня 2017 року виплату соціальних стипендій здійснюватиметься через вищі навчальні заклади таким категоріям студентів:...............................А чому немае дітей інвалідів у цьому списку? Чи не вистачае грошей на виплату таким дітям. Соромно, пані Гриневичччччччч
Kloub
Соціальні стипендіі повинні бути турботою соціальних органів, невже академічну стипендію за навчання відмінили? Міністерство освіти поясніть ситуацію, чи нашій краіні потрібні тільки "дуби" трієчники, а нормальних спеціалістів не потрібно? Деградація освіти повна.
Юля
Социальным должно быть пособие , а не стипендия. Стипендия должна даваться только за успехи в учёбе, а не за степень майданутости студента или его родителей.
викладач
Запитання стосовно пільгових категорій, а висновки пропоную зробити шановній навколоосвітянській громаді: 1. Скільки років повинно бути студенту-чорнобильцю, якщо після Чорнобиля минуло 30 років? Скільки таких людей серед студентів. Знаю що кажу, бо одногрупник мав довідку, що він "дитина, що постраждала...", хоча сам з Черкащини і північніше столиці ніколи не бував. 2. Чи діти загиблих (або постраждалих) пожежників гірші за дітей шахтарів? Чи шахтар - одна така небезпечна прфесія? Чому така дискримінація? Чому нема пільг, наприклад, для дітей медичних працівників з тубдиспансерів для хворих з відкритою формою?
Мама студента
Раніше читала, що лише 50% студентів-бюджетників будуть отримувати стипендії, із них: 7% - соціальні (пільговикам), а 43% - академічні (за хороше навчання). Проте, дивлячись вищезазначений перелік пільговиків (а він досить широкий) виникає питання: а якщо таких студентів-пільговиків набереться більше 7% (скажімо 20%), то тоді як будуть виходити з такої ситуації? Забирати академічні стипендії і віддавати пільговикам чи як?
Ира
При условии того, что я здавала зно в 2016 году, могу ли я перездать 2 предмета зно с неудовлетворительными баллами в 2017? Можно ли при поступлении подавать сертификаты комбинируя 2016 и 2017 зно? Нужно ли перездавать Украинский язык, если балл удовлетворительный?
зно
Для Ира: нельзя
Коментувати
Ирина
При условии того, что я здавала зно в 2016 году, могу ли я перездать 2 предмета зно с неудовлетворительными баллами в 2017? Можно ли при поступлении подвить сертификаты комбинируя 2016 и 2017 зно? Нужно ли перездавать Украинский язык, если балл удовлетворительный?
бра
А не сказали, сколько еще каждый депутат украдет миллиардов из бюджета. Очень будет интересная информация.
Адмін
Детальніше про соц. стипендію у 2017 році: http://www.lawportal.com.ua/poluchenie-stipendii.html