Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мих
Чи будуть виплачувати соціальну стипендію дітям-напівсиротам?
Volodymyr Lysechko
Для Мих: такого поняття як "напівсирота" немає.
ппп
Для Мих: Діти-напівсироти получають песію!
Коментувати
Олена
Стипендія повинна призначатись лише за успіхи у навчанні, а призначати стипендію за те, що у когось батьки шахтарі чи військові - це повна дискримінація інших учасників навчального процесу, оскільки в нас багато категорій населення, які живуть бідно. А чому, наприклад, дітям військових пільги є, а дітям поліцейських, які теж щодня ризикують життям в наших реаліях - пільг немає? І таких прикладів безліч. Зараз і інваліди відчують себе ображеними, і малозабезпечені. Для чого було заварювати цю кашу з соціальними стипендіями? Я вважаю, що правила отримання стипендії для всіх студентів мають бути однакові: виключно за успіхи в навчанні!
N
Для Олена: Має бути 2 варіанти стипендій, за знання і соціальна( тільки не з таким підходом як закзначено, дітям шахтарів в цьому переліку точно нічого робити) .А ВСТУП МАЄ БУТИ ТІЛЬКИ ЗА ЗНАННЯМИ , і НІЯКИХ квот, льгот і виключень ..
Коментувати
Учусь в шараге
На колледжи это распространяется?
Volodymyr Lysechko
Для Учусь в шараге: читаємо постанови,бл.
Коментувати
в
Дякую, пане викладач за пояснення. Але дуже-дуже багато е викладачів які брали і будуть брати взятки на сесії і дітки з багатих сімей заплатять за сесію ’ от вам і відмінники, ось їм і стипендія. Смішно так, но це правда.
викладач
Для в: Я вже колись писав (щоправда, не в цьому дописі), що хабар - це двостороння угода. Незаконна, кримінальна, але двостороння угода, за ОБОПІЛЬНОЮ ЗГОДОЮ. Хабарник має матеріальний зиск, а хабародавець отримує натомість змогу не напружуватись на заняттях та під час сесії. І всі задоволені! Однак, якщо когось примушують до дачі хабара, то з цим МОЖЛИВО і ПОТРІБНО БОРОТИСЬ! Спочатку скарга до завідувача кафедри (та мовою Езопа сказати, що як не допоможе, то підемо далі). Не допомогло - до декана. Аж до МОН. Повірте, в 99% випадків хабарника "приструнять" на рівні завкафедрою. Ніякому ВНЗ не потрібні міністерські чи прокурорські перевірки, тим більше з такого ганебного приводу. І не соромитись казати, що при сучасному розвитку соціальних комунікацій "замовчати" сторону студента не вдасться. БОРІТЕСЯ - ПОБОРЕТЕ!!!
викладач
А ось і приклад: http://www.depo.ua/ukr/life/u-kievi-na-habari-pov-yazali-prorektora-derzhakademiyi-04012017154000
Коментувати
а
Які дали нам бомжам мінімальну зарплату 3200 , самі живуть обжираються’ їздять на Мальдіви
викладач
Для а: Порівняйте "дали зарплату" і "заробив зарплату".
Коментувати
а
Все прекрасно розумію. І не потрібно жаліти державу, у якій живуть хапуги-депутати .
Оля
Стипендія повинна виплачуватись за успіхи в навчанні. Соціальну стипендію варто виплачувати студентам , які походять з малозабезпечених сімей.
Оксана Терещенко
Стипендія - за успіхи у навчанні. Все решта - це соціальна допомога. Да, бідна країна, тому і виділяє на допомогу скільки може. Нерозумно лише те, що поєднують те, що не можна поєднати. А так, разом зі стипендією, виходить хоч якась сума, смішна щоправда, але більша, ніж "гола" допомога.
N
Для Оксана Терещенко: Має бути 2 варіанти стипендій, за знання і соціальна ( тільки не з таким підходом як зазначено, дітям шахтарів в цьому переліку точно нічого робити) .А ВСТУП МАЄ БУТИ ТІЛЬКИ ЗА ЗНАННЯМИ , і НІЯКИХ квот, льгот і виключень ..
Коментувати
Оксана Терещенко
для а і ек: Шановні, перепрошую, але при чому тут ВНЗ зі стипендіями? Соціальним захистом повинні займатися інші служби, а стипендія у ВНЗ повинна бути лише за заслуги у навчанні і науковій роботі. Нерозуміння цієї проблеми державними мужами породжує зайві балачки. Передали б цей соц.захист ну до прикладу пенсійному фонду (як при втраті годувальника отримують діти напівсироти допомогу) і розмов би не було.
а
Правильно нужно подумать и о детях-инвалидах Я на вашей стороне.
ек
Так, свісно, у людей е справжні проблеми з здоровям дітей. І вони просять допомогу у держави. Але це не всім зрозуміти. Тому, що люди стають черствими до чужих проблем, а лише засуджують на всю країну таких батьків. Тому потрібно звернути увагу на дітей, які хворіють. Діти - це наше майбутне. І ви знаете, вони е і кращими студентами, але держава просто по-свинські з ними обвйшлася. Хтось пише нехай вчаться краще. Так свісно- це правильно, але не забувайте, що їм потрібно ще й лікуватися.
викладач
Для ек: Якщо краще навчаються - отримуватимуть академічну стипендію. Особисто знаю хлопця з ДЦП, який був 2-й в групі (25 студ.) по успішності. Чи не щороку проходить в мене група з глухими - навчаються через перекладача жестової мови та по моїм електронним конспектам. Оцінював їх нарівні з усіма - результат такий, як у всіх. Тому проблеми не бачу.
Коментувати
в
Тоді нехай взагалі держава відмінить соціальні стипендії, якщо ви так думаете, що діти-інваліди не мають право на соціальний захист.
викладач
Для в: От Ви читаєте мої коментарі чи ні? Я ж ясно написав - соціальні питання ВНЗ вирішувати не повинен. Для цього є установи соціального захисту. Я в цій системі "обертаюсь" вже чверть століття (із студентськими роками). І повністю погоджуюсь із урядом - стипендія повинна мотивувати. До успіхів у навчанні. Бо інакше ми маємо на виході сіру масу "трійочників", які працюють де завгодно, але не за спеціальністю.
Коментувати
викладач
Взагалі, будь-які пільги - це якраз-таки прояв (позитивної?) дискримінації. Особливо в питаннях, які не стосуються соціального захисту. От, давайте порівняємо. ВНЗ - установа з надання послуг (в даному випадку освітніх). Супермаркет - також установа з надання послуг (на цей раз послуг роздрібної торгівлі). Чому ж тоді у ВНЗ мають бути якісь пільги, а у супермаркеті - ні? ...заплющив очі та уявив, як приходить людина до супермаркету, розмахує "ксівою" та вимагає якихось пільг...
N
Для викладач: Пільги при вступі мають бути відмінені. А то будемо навчати усіх крім тих що треба.
Коментувати
викладач
Для тих, хто вважає, що їхнє дитятко біднесеньке навчається на "відмінно", а йому занижують оцінки. Не знаю, як в інших ВНЗ, але в КПІ, згідно з розпорядженням керівництва, викладачі мають півроку зберігати письмові відповіді студентів (заліки, іспити, самостійні роботи тощо), згідно яких виставлялась оцінка. Це саме на випадок можливих апеляцій (таке буває, рідко, але буває). Якщо ж апеляції не було - вважається, що студент з оцінкою погоджується. Тому, як кажуть, не треба "ля-ля"...
викладач
Можливо, напишу непопулярні речі, але накипіло. 1) вища освіта (на відміну від повної середньої) не є обов’язковою, тому, якщо вже потрапили до ВНЗ - будьте ласкаві дотримуватись "правил гри", тобто СУМЛІННО НАВЧАЙТЕСЬ!!! 2) ВНЗ не має забезпечувати соціальний захист, для цього є відповідні установи. 3) стипендія повинна виплачуватись виключно за успіхи в навчанні та науковій роботі. 4) навчання на контракті не таке вже й дороге, наприклад, в КПІ зараз це 11-22 тис. грн. на рік, тобто 1100-2200 грн. на місяць (рахують по 10 місяців), а це співмірно з "комуналкою". 5) животіти на "мінімалку" роками (а то й десятиліттями), не намагатися якось покращити свій стан, але звинувачувати в цьому владу, "глитаїв-бізнесменів", Ктулху, та тільки не себе - позиція невдахи! Одразу повідомляю, що жодним чином не маю на увазі тих людей, чиї проблеми дійсно об’єктивні! Прошу вибачення, якщо когось із них випадково образив. А решті - будьте чесними з самими собою!
Алина
А будут ли получать соц. Стипендии дети, у которых один из родителей участник боевых действий?
р
Для Алина: а вы статью читать не пробовали?
Юля
Для Алина: К сожалению будут, хотя лично я против этого.
Volodymyr Lysechko
Для Юля: А чего вы против?)
Коментувати
Алина
А будут ли получать соц. стипендию дети, полетели которых являются участниками боевых действий?
p
Для Алина: А хорошо учится вы не планируете в принципе??????????????
Volodymyr Lysechko
Для Алина: ЧИТАЄМО ПОСТАНОВУ! ДебІли, ,kz (Лавров)
Коментувати
Аня
Коротко і доступно про соціальну і академічну стипендію прочитала тут http://erudyt.net/novini/novini-vishhoi-osviti/otrymannya-stypendiji-v-2017-rotsi-komu-i-skilky.html
Первокурсник
Интересно, академические стипенди будут выделяться для ВУЗов по тем же квотам как при поступлении бюджетные места? Как будет формироваться рейтинговый список: по оценкам от A и ниже по системе ECTS или по баллам от 100 и ниже? По какому принципу будут распредиляться стипендии по факультетам? Много вопросов, но никакой конкретики ни на сайте министерства образования ни в университетах.
Екатерина
Про який гуманнізм ви говорите. У кого діти здорові, ніколи не зрозуміють батьків у яких хворіе дитина. Я вважаю, що цим дітям держава повинна дати стипендію. І соромно, коли е такі люди, які немають співчуття. Дай боже, щоб у ваших дітей було б міцне здоров’я.