Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
людина
Оказывается, мы все- тупые, и наши дети -тупые, ведь учились и учимся в украинских вузах? А,может, это Ваши умозаключения не совсем живы?
людина
Боже, какой неумный автор! И почему он еще не свалил с Украины для получения шикарного образования и приличной жизни за рубежом?
uuuu
Єдине в чому я погоджуюсь з автором: наша вища (та і не тільки) освіта мертва. Але я полазив по сайтах і прочитав про згадані (фактично розрекламовані) фірми. Це фірми, які займаються рекламою і надають деякі рекомендації що стосуються юридичних, фінансових і економічних питань. Ніяких матеріальних цінностей ці фірми не створюють. Можливо хтось зі мною не погодиться, але для того щоб щось рекламувати, потрібно щоб це "щось" хтось зробив. Ніякий маркетолог не розробить елементарної компютерної бази, не розробить програмного забезпечення. Ніхто з них не розробить нову технологію в будь-якій галузі. Організувати розробку - да. Це також потрібно вміти. А зробити - ні. А для того, щоб "щось" зробити, потрібні знання. Між іншим, почитайте на форумах думки співробитників згаданих фірм про роботу в них. Цікаво. Рекомендую.
Otto
Дуже гарна прогресивна стаття. Автору респект.
просто комент
Послушайте! Ведь, если звезды зажигают — значит — это кому-нибудь нужно? Значит — это необходимо, чтобы каждый вечер над крышами загоралась хоть одна звезда?! Если "Українська вища освіта - мертва". Значит тоже такое кому-то выгодно. И чем далее тем понимаеш понимать, что никто не собираеться что-то изменять. Пустые слова и ничего не больше.
Віталій
Дуже "дієві" методи освіти :-). "Як без вищої освіти знайти хорошу роботу та розвиватись 1.Будуйте мережу контактів" 2. Працюйте. Відразу йдіть працювати. В МакДональдз. В “Сільпо” 3. Проходьте курси" Так і бачу висококласного спеціаліста - лікаря, який, попрацювавши у МакДональді, побудував мережу контактів, пройшов місячні курси хірургії і чекає на вас зі скальпелем у операційній :-). А серйозні пропозиції від автора є? Чи це стаття про розвиток мережевого маркетингу типу "купи-продай"? Саме такі "спеціалісти", попадаючи у міністерство, починають активно ламати стару систему. І разом з брудною водою викидають дитя.
Алла
Для Віталій: В принципі, автор декілька разів наголосив, що "Вищесказане не стосується медичних, військових та деяких технічних професій". Тому, в принципі, в більшості з автором я згідна.
Otto
Для Віталій: Не читайте такі статті. Вони шкідливі для вас, вони затьмарюють ваш тендітний розум.
Віталій
Як ви не любите критики. А самі критикуєте залюбки :-). І в кого з нас тендітний розум? Займайтеся і далі своїм мережевим маркетингом і не пхайте носа в ті області навчання, в яких ви нічого не розумієте
Коментувати
Anna
Мне кажется что эта статья относится к большинству вузов но точно не ко всем. Я учусь на кибернетике в КНУ Шевчека. В университете проводился ( вот совсем недавно) Тетрикс, куча ИТ компаний рассказывали о себе и предлагали стажировку. Также часто проводятся всякие лекции именно работающими в данной сфере людьми, да и преподавтели все в целом хорошие)) Студенты уезжают учиться после 1,3 или 4 курса заграницу ( в МИТ и в Париж, это только то что я знаю)Так что я абсолютно не согласна с тем что все высшее образование в Украине мертво
Otto
Для Anna: Глянув розклад вашого легендарного КНУ. Суцільна вода. І це на 4 курсі, де має йти вузька спеціалізація. На виході - енікейщики. Маю надію, що юний майбутній іт-ник розуміє цей вислів і, крім того, також бачить на горизонті шалений розвиток кібернетики, в нас, ГИ-ГИ-И, згадую Ю.Винничука ;) Та кому ви потрібні з такими знаннями після такого набору предметів. Щороку тисячі ІТ-ків викидаються на ринок праці, як здохлі кити на пісочок. А толку ! Вакансій тьма, але нема кому заповнювати. Попит мізерний, пропозиція випускників шалена, але вибрати нема з кого, бо більшість з дипломами, але без знань. Одна дорога - тільки в Париж ;)
Anna
Для Otto: вообще к 4 курсу уже все студенты ходят на стажировки и практические знания получают именно там, в вузе дают мат базу без которой в программировании дальше юниора не уйдешь))
Otto
Для Anna: Чудово підтвердили думку автора "...3) Для більшості професій потрібні місяці навчання, а не роки. Знайома закінчила магістратуру і пішла працювати бухгалтером. Інша знайома теж пішла працювати бухом. Тільки вона закінчила курси. За три місяці..." ;) Максимум після закінчення 5-ти річного навчання - юніор !!! Вершина вашої мрії і професіоналізму. За 5 років отримання офігенної матбази. Та, як мінімум, мали б бути Middle ;) . За ці 5 років, але самостійного вивчення, ви б стали гуру в якомусь напрямку. Це вам і хотів донести автор, але ж хомячки не розуміють. Підстаркуваті тітоньки забивають голову різним непотрібним шлаком. Потім вас заново вчать на фірмі і ще й зп платять. Програмери з рівнем зарплати продавця пиріжків ;) Щорічно тисячі неуків не можуть закрити десяток вакансій. Зате модно - диплом іт-ника.
Коментувати