Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Для студентов денег нет, а вот как повысить себе зарплаты, то деньги всегда есть.
Денис
Управління освіти нехай краще розженуть. Відразу гроші з’являться.
Олег Грица
Для Денис: Ти не правий. МОНУ і ін. мають робити свою роботу - але ЯКІСНО. і цього треба добиватися. на знищеному місці появиться інша пірвміда, а що там буде - ніхто не скаже, а головний її будівельник не розкаже. це називається "эта песня хороша, начинай сначала".
Коментувати
Геннадий
Неужели опять Путин?))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Небайдужий
Відповідно до нового закону Про вищу освіту студенти з 1 січня 2016 р. мали отримувати стипендію у розмірі мінімільної зарплати (зараз це 1450 грн). Натомість відминили індексацію, підвищили вартість оплати за гуртожиток до 3500 грн/ рік, а тепер ще й заберуть останні 825 грн стипендії... Браво!
Вася Бойчук
Як би не студенти цієї влади би не було. Нема стипедій є вулиця, крадіжки, пянство і інше.
erf
тем кто хочет пить и красть стипендии разве, что помогут в этом,
Коментувати
Петро
БРАВО !!! Зажили " по - новому" !!! Хотілося - майте перемогу Майдану ! Дострибалися до абсурду. Влада нагло регочеться над всіма і знущається. Табачник вам був не таким ... Ну-ну ...
Местный
Ну что, студенты, доскакались? Учителя за свою тюлюлюканье майданное получают свою "перемогу". Теперь настало время студентов наслаждаться "перемогами".
GG WP
Для Местный: рабської думки не запитували. Щур.
Местный
Ойойой. Посмотрю как подобные "не рабы" будут пожинать свои плоды)))
Я радий
Нарешті підтримую майдаунів. За що стрибали , те і маєте, вам даунам пояснювали- ваше завдання вчитись, але мозок - це не про вас. Тепер будете працювати. Ну нічого, гідність вам допоможе)))
Коментувати
Katya
Тоді нехай збільшують заробітну плату та пенсії населенню. Мої батьки не в змозі виділяти 800-900 грн щомісяця. Тим паче, що з нинішніми цінами навіть на ці гроші діти виживають( максимум вистачає на харчування), а ще потрібно платити за гуртожиток і купляти одяг, лікуватися( з нашою "безкоштовною" медициною) і ще безліч витрат. Нехай своїх дітей спробують забезпечити за такі гроші!! А в нас вони хочуть відібрати навіть це!
Олег Грица
Для Katya: як я Тебе розумію наскільки Ти і такі як Ти праві.
Коментувати
Margo
Знаете, есть поговорка: "Сытый голодного не поймет", так и у нас в государстве депутаты и чиновники даже не представляют как это жить на бюджетную зарплату 2000-3000 тыс. в месяц. Я живу в небольшом поселке, учить ребенка приходится в городе, ежемесячно нам с мужем надо выгадать из наших бюджетных зарплат на дорогу, на питание, на оплату общежития и как-то еще одеть и обуть. Благо дочка все прекрасно понимает и прикладывала максимум усилий чтобы поступить на бюджет: закончила школу с медалью (честно ею заработанную), прекрасно сдала ЗНО (весь прошлый год не поднимая головы сидела за учебниками) и смогла осуществить свою мечту - учиться там, где хотела. Я рада за тех, кто поступил на контракт, но дети поступившие на бюджет заслужили его своим трудом. И отняв эти мизерные стипендии, государство окончательно отнимет у них веру в будущее, хоть в какую-то справедливость, просто плюнет им в душу.
Друзілла Галицька
Дуже вчасно. Коли абітурієнти вже не можуть змінити ситуацію з вступом. Далеко не кожен може дозволити собі навчання в іншому місті без стипендії. Я наприклад маю зарплату лише 3 тис. грн. і для держави ми удвох з сином не вважаємось малозабезпеченими. При цьому оплачувати гуртожиток та виділяти певну суму на існування сину який буде навчатись в іншому місті я зможу лише голодуючи сама. Якби ситуація зі стипендією була визначена раніше, ставила б вимогу аби син вступав у рідному місті жертвуючи можливістю вчитись в кращому закладі країни. А тепер як? Забирати документи та йти працювати?
111
Для Друзілла Галицька: Минфин пока рекомендует, окончательное решение еще не принято, сейчас все идет к перевыборам в парламент, сейчас стипендии не станут отменять, расковано для власти.
Коментувати
Олена
Просто в голові не вкладується, як можна було до такого додуматись? В усьому світі студенти отримують стипендії, адже це є стимулом до навчання, а для декого ще і засобом виживання. Якщо грошей немає, то нехай краще скасують зарплати депутататам та членам уряду за незадовільну роботу. А заодно ще нехай подумають, як швидше закінчити війну на Донбасі, на яку витрачаються шалені гроші, бо для когось війна, а для когось - спосіб збагачення.
_Summertime_Sadness_
Для Олена: только вот в том же США стипендии платит не государство, а организации(зачастую частные)/универ. И универ берет деньги из спец фонда стипендий, который наполняют обычные граждане(те же выпускники, например). А кто у нас будет давать свои деньги на стипендии студентам? Вот и думайте
Коментувати
GG WP
Розпустити Міністерство фінансів набагато розумніший крок: зекономить багато грошей державі і рівно нічого не зміниться, бо і зараз воно нічого не робить (хорошого).
Наталія
На жаль, у нашій державі взагалі не думають про людей. Усі "покращення та оптимізація" - це лише соціальне зло. Заможні батьки вчать своіх дітей за кордоном, а більшість звичайних украінців сьогодні малозабезпечені, рахують кожну копійку. Ціни у нас європейські, а зарплати "африканські". І в цих умовах позбавити студентів ще й стипендій - це недопустимо.
вчитель
А чи не планує Мінфін скасувати заробітні плати ненародним депутатам і всій чиновничій раті та й оптимізацію заразом провести?А то за 25 років населення України з 52 млн. зменшилося до 40млн, а у раді, як сиділи 450 дармоїди, так і досі сидять. Для багатьох студентів стипендія - це стимул для навчання і хоч якийсь,але засіб виживання.
A
Для вчитель: нет, зачем себе снимать зарпалту? а вы стерпите, вам можно
Коментувати
Студентка
Чекайте нового Майдану!!!!!!!!! МИ ВИЙДЕМО, НЕ СУМНІВАЙТЕСЯ!
Vladimir Zvan
Для Студентка: Ой да никуда вы не выйдете. Я про новый майдан слышу уже два года.
студент
Для Vladimir Zvan: то вам так здається, у всього є своя межа і у людей терпіння не залізне. тому ой як не варто зарікатися!
Anna
Студенты как раз выйдут) Их много, они легкие на подъем, в универе им за пару пропусков ничего не будет ( в отличии от работы). Студенты на самом деле это самые активные граждани страны.
Коментувати
Олена
У меня дочь получает стипендию, но я не буду возражать. Я ее могу прокормить. Учится на бюджете - это и есть та помощь со стороны государства, на которую мы вправе были рассчитывать. Есть конечно социально незащищенные. Но если честно, их так уж много среди наших студентов?
Yana Ivasenko
Для Олена: А я вот не могу на свою огромную учительскую зарплату прокормить сына - студента, хоть и бюджетника. Может вы в качестве спонсорской помощи возьмёте нас неимущих на баланс - нас ведь немного?
рп
а чем ваш сын сейчас занимается?
Олена
Для Yana Ivasenko: В качестве спонсорской помощи я плачу налоги. И я присоединяюсь к вопросу. Сейчас лето, Ваш сын конечно работает?
Коментувати
Vladimir Zvan
Такая она майданная власть. Доскакались студенты на евромайдане.
не расстраивайте
Для Vladimir Zvan: меня подобным мышлением.Лююди на майдан вышли по причине того,что их Д О С Т А Л А данная ситуация. И если кто-то организует новый майдан (а такие,как Вы знаете,есть,иначе Вы бы не акцентрировали внимание на этом), то люди выйдут.ЭТО факт. И выходить будут до тех пор, пока жизнь КАжДОГО не будет иметь осязаемое реальное будущее, которое каждый увидит в реальном настоящем... понятно ли излагаю?
Vladimir Zvan
Майдан организован олигархами. Новый майдан олигархам не нужен. Поэтому его и не будет.
посмотрите
Для Vladimir Zvan: чуток дальше... И, вспомните Богдана Хмельницкого... У нас не двое, у нас - несколько больше... И мозги у них дальше собственного кармана не работают...
Коментувати
рп
Ну, объективно, нет у меня желания платить налоги на стипендию чужих детей. Мне за своего надо контракт оплачивать. стипендии льготным категориям лучше увеличить и давать гранд за какие-то достижения в учебе
Олег Грица
Для рп: а Вас хтось змушує вчити дитину на контракті? ви платите податки і для чужих пенсіонерів і для чужих бюджетників. і їм тоді треба все відмінити, а Вам відмінити ще лікарняні, ппологові відпустки і т.д. за вашою логікою.
рп
а я и не против платить налоги на пенсионеров, хотя очень жаль, что в моем возрасте я уже не смогу расчитывать на накопительную пенсию и как-то обошлась без декретных выплат в жизни. так вот за эти деньги лучше поднять зп учителям, что даст приток молодежи в школу и с ними придет наконец туда обновление и именно с ними можно будет проводить реформу, и вводить новые стандарты в образование.
Олег Грица
Для рп: попередньо я Вам відповідав з розумінням того, що якщо моя дитина вчиться на контракті, то чого я маю платити податки для бюджетних студентів. взагалі я вважаю що іде прощупування позиції людей (студентів) на відміну тої ж стипендії. завтра таке ж будуть говорити про інші соц виплати, бо владе не знає кому б ще щось врізати. я це маю на увазі
Коментувати
Олег Грица
називаєть - повернення 90-х. тоді також було, то платили, то не платили. з однією 3 на сесії не виплачувалась стипендія (хоч інші були 5). в даному випадку респект МОНУ за позицію, хоча не думаю що Мінфін до геї буде прислухатися.
ваг
Держава, яка "пестує" репресивний апарат і "економить" на освіті, не забезпечує пенсіями старше покоління та ще й обкладає їх додатковим податком (пенсії тих пенсіонерів, які ще працюють) - не має майбутнього. Це - поліцейська, а не демократична держава. Але це не можуть зрозуміти колишні "двійочники" з "хапальним інстинктом", які чомусь сьогодні "управляють" державою.
petro
Для ваг: повністю підтримую. Наша держава, яка багато в чому начебто орієнтується на Захід , краще б справді послухала одного з його представників, колишнього президента США Рейгана:"Ми фінансуємо освіту не тому, що ми багаті, а ми багаті тому, що фінансуємо освіту"
Марія
Цих двійочників з хапальним інстинктом ви самі пхали у владу. Нема кому дякувати. Собою радійте.
Коментувати