Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Це несправедливо. Виходить, що пільговики, які отримали за ЗНО 100 балів будуть вчитися безкоштовно, а ті, які набрали 170-200 не зможуть. За законом 51% має навчатися на бюджетному. Наприклад, якщо кількість абітурієнтів 230000, то на бюджетному має навчатися 117300 осіб, а не 90000. Замість того, щоб кількість бюджетних місць збільшити, вони тільки скорочують да скорочують. Бійтеся студентів, якщо закон цей введуть, то студенство проти Вас піднімиться, і вам вже від нього не сховатися.
Михаил
Браво нашій державі. Дійсно знайдено захований резерв- не платити студентам, це ж скільки грошей піде на зарплати можновладцям з тоі економіі. Вони пуп землі. А ви діточки та ваші батьки як були дурнями так і залишайтеся. Стимул для навчання та розвитку держави є- це зарплата можновладців, а не ваша мрія, не ваші знання та бажання покращити щось у державі. Це одного поля ягоди- прибуток нафтогазу 24 мільярди при зубожінні. Народу . Людина. Лауреат державноі преміі украіни з науки та техніки. Не буде підтримки дітей- не буде майбутнього.
Анжелика
Ну это уже перебор!!! Сначала коммунальные тарифы выше крыши, теперь у детей стипендии хотят отобрать! У меня высшее образование, но в таких случаях так и хочется матом крыть эту всю верхушку!
Юля
Ну ничего, уже совсем скоро украинский холодильник победит украинский телевизор и у всех мозги станут на место, хотя......
Голосzнароду
Який непопулярний крок : позбавили велику кількість розумних дітей отримувати освіту за для того, щоб зберегти самі вузи і не скорочувати працівників, і зовсім не подумали про те, хто ж буде рухати науково-технічний прогрес в країні. Замість того, щоб відрізувати гангренну кінцівку, вони вирішили знищити всіх лікарів, які зможуть зробити подібну операцію, забувши про те, що організм від гангрени все одно сконає.
Правда
Скандал с российскими автобусами https://www.youtube.com/watch?v=6p6fxnPziA0
АА. Данилюк
Ну а шо вы хотели? Мои дети живут в Великобритании и сюда к вам, плебеям, не собираются. Меня попросили помочь вашей стране, помогаю как могу. Что делать? Денег нет, все деньги в оффшорах. Но вы держитесь...
Олег Грица
Для АА. Данилюк: "мои дети в Великобритании, сюда к вам" а ти де дорогуша розпальцова живеш? точно навіть не в Параші
АА. Данилюк
Да, грыца, я живу здесь в Украине и работаю министром финансов, если ты еще не понял! Но отдыхать и лечиться я еду исключительно в Англию и прочие развитые страны. Здесь я просто что-то зарабатываю и даю "заработать" высокопоставленным чиновникам. А ты как был плебсом, так и останешься.
Коментувати
Золота Ручка
Краще б лілії 20 тисячну зарплату скасували, іхтіандри хуйові...
Anna Fad
Для Золота Ручка: та она это и не заметит, можно подумать они на зарплату живут. 20 тис. это смешная цифра для нее, это так для более менее приличной жизни обычному гражданину, наши министры на 20 тыс грн ножки б за месяц протянули.
Коментувати
Правда
Ладно сироты, но знаем мы и "инвалидов" липовых, видали. Они, значит, и пенсию по инвалидности имеют и стипендию им оставят, красота......................
Lord
Для Правда: Во-во, двое таких "инвалидов вов" живут в моем доме, руки-ноги целы, около 70 лет, ни хрена не платят за квартиру, зато по заграницам разъезжают. и никто их не проверяет - ни при той власти, ни при этой. В этом бардаке обязательно найдутся "бедные сироты" мажоры, которые нагреют руки. Потому что власть тупая и жадная.
007
Много ли этих льготников действительно учатся, а не ждут когда им диплом уже дадут.
Коментувати
Промес
Браво! Это просто ноу-хау! Вот только студенты у нас активный слой населения и просто так себя в обиду не дадут, это вам не пенсионеры и трусы образователи!))
Lord
Для Промес: Активный слой населения, говорите? Ну да, все помнят как они во главе с Квитом вышли под дождем, обиженные, с флагами Евросоюза. Они думали, что их там ждут с высокими зарплатами, престижными работами, а на выходе - даже отечественных стипух лишили. Чем больше безденежных студентов, тем больше желающих пойти добровольцами по контракту на фронт, защищать кое-чьи золотые унитазы...
Коментувати
123
міністерство освіти,не потрібно загравати перед студентами! справді, у країні йде війна, безліч скалічених і фізично і морально. Є куди гроші витрачати. Нічого не станеться зі студентами. Потрібно підтримувати тих із них, кому справді така підтримка потрібна. Боїтеся студентських невдоволень?Не думаю,що суспільство в цілому дуже засмутить відміна стипендій.
Олена
Для 123: Ви або ніколи не були студентом, дуже багатий, або бездітний???
123
ні те ні друге. Просто мені звично за все платити самому, а не чекати подачок від держави. Врешті-решт студент працює на себе,а не на інших.
Я
Для123: ви справді думаєте гроші будуть направлені пораненим на сході.?? Чиновники просто вже не знають, ще з чого накрасти(а так хоч офіційно "чистенькі"_ Нема грошей, ми не винні.
Коментувати
Меркель
А к какому месту была тогда новость о том, что "правительство решительно будет бороться с бедностью в 2016-17"?
вова путин
Сэкономленные средства пойдут на содержание аппарата президента и Парубия, а также министров-неучей и казнокрадов. А вы, студенты, кому не хватает, идите кассирами в Сильпо и грузчиками, или шапки срывайте зимой с людей!))
думка
Слушна думка. Країні і так важко. Нехай отримують сироти і інші групи пільговиків або вже справжні розумники - переможці різних міжнародних конкурсів.
123
Для думка: Явная демонстрация рабской психологии.
GG WP
Для думка: може економити не на освіті, а на всякій фігні типу Міністерства, депутатів, і війни? Або наприклад боротися з корупцією. І гроші раптово тоді звідкись візьмуться.
111
явная демонстрация советской психологии, все должны и обязаны, с каких-то делов? сейчас лето, вполне можно не в инете сидеть, а идти себе заработать. но нет это же не для тех кому все должны
Коментувати
Марія
Для тих, хто розповідає про "тяжкі часи", що стипендія мала й нічого не варта і т.ін. 1) Заради стипендії та безкоштовної магістратури багато студентів навчається краще, аніж за відсутності цього стимула, тобто таким чином знизять інтелектуальний рівень держави. І я думаю, саме це мають на меті, поряд з "розвантаженнями" та "осучасненнями" програм (а у ВНЗ - з їх істотним скороченням), оскільки: 2) гроші в державі є, про що свідчить масове "осучаснення" зарплат певним чиновникам до сотень - мільйонів на місяць..
007
Эта новость не полная. Минфин также рекомендует отменить бюджетные места в магистратуру. Будет только контракт, так что начинайте собирать денюжку потихоньку. В период развала СССР и обретения независимости Украины шел активный процесс превращения институтов в университеты и академии, а техникумов в институты. Сейчас имеем обратное - низведение вузовского образования до уровня техникумов. А теперь вопрос - Может быть ли у такой страны светлое будущее? На кладбище прошу не посылать, так как рано или поздно все там будем.
Петро
Якщо ми молоде подружжя, обоє навчаємося, отримаємо стипендію. У батьків немає можливості нам допомагати та вони й не мають це робити. Як жити??? До того ж держава вже відмінила допомогу на народження дитини, виплати на відпустку до 3-х років дитини. ЦІЙ ДЕРЖАВІ молодь не потрібна. Потрібні раби та бомжі.
ITPE
станьте на ноги, потом обзаводитесь потомством, вы их себе, родителям или государству заводить планируете? а раб это как раз тот, кто о себе позаботиться не может, а кто-то его содержать должен, с каких делов и за какие заслуги
Петро
В цій державі стати на ноги??? Ви в це вірите? Заводять кота, собаку. Дітей народжують, хай навіть для продовження роду. Але рід, родина цій країні не потрібні. Звичайно, я не ризикну нарождувати жебрака. Я кажу, що держава робить все, щоб в країні панувало рабство.
Коментувати
Мария
О причинно-следственных связях слышали? Может, стоило прислушаться к тем, кто предупреждал зимой 2013-2014 о таких деталях похмелья после вашего "одухотворённого" майдана? И, может, не стоило посылать сыновей нести смерть тем, кто, позволив вам сходить с ума по-своему, просто хотел от сумасшедших дистанцироваться? А сейчас вы можете до посинения ходить на майданы, это погоду не меняет. Нет, они сразу не введут эти меры, пока только пробные шары закатывают. Но, как говорится, незабаром.
Yulia Yakimchuk
Для Мария: А до чого тут майдан? Вже при Януковичі почалася криза, і він здав країну Путіну з патрохами за пару мільярдів, не запитавши ні в кого дозволу. А стріляють в наших хлопців якраз дебіли під дією наркоти або просто недорозвинуті однокліткові орнганізми.
Yulia Yakimchuk
Ще раз для Марії. На майдані люди стояли перш за все за свою гідність. А якщо хтось не розуміє що це таке, то мені Вас щиро жаль.
Геннадий
Для Yulia Yakimchuk: а как мне вас жаль, вы даже не представляете...........
Коментувати
Мурзик
По сути всё правильно делают. В стране война, нужно искать деньги, чтобы заправлять танки и производить оружие. Ещё бы не мешало урезать содержание заключенных, от них и так пользы мало.
Олена
Для Мурзик: Чомусь жоден з депутатів не подумав про те, щоб відтати на потреби армії свою зарплатню чи частину прибутку з бізнесу. Невже за всю цю безглузду війну повинні платити бідні студенти?
Коментувати
людина
Думаю,що прийшов час усім депутатам,міністрам і президенту подумати над тим, чи не варто свої знову підвищені незаслужено зарплати та надбавки перерахувати на підтримку розумної частини молоді, яка ще "не звалила" з України. Чи нам не потрібні розумні молоді спеціалісти? А ще гроші на стипендії можна взяти із тих викритих чиновницьких махінацій, про які на всіх телеканалах повідомляють силовики, що активно борються з корупцією.