Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Хто знає яку математику треба здавати на спеціальність "Медсестринство"? А чи можна здати укр.мову та літературу, якщо для вступу потрібна лише укр.мова?
Саша
Вам потрібно здавати профільну математику (в спеціальностях де другим предметом йде математика йдеться про профільну). Так, можна укр мову + літературу.
Андрій
Профільний можна здавати лише якщо вивчалася математика в навчальному закладі за профільним рівнем. Тому ви пані Ірино можете здати математику у формі ЗНО за рівнем стандарту, якщо у вашому навчальному закладі ви вивчали саме цей рівень. Пане Олександре, якщо не знаєте, то краще не пишіть, бо таким чином ви заплутаєте людей.
Коментувати
Роксолана
Буде відрізнятися оцінювання тесту, якщо випускаєшся з школи, де вчили математику на стандартному рівні чи ні?
Світлана
Треба всвх чиновників в МОН,виклпдачів шкіл,коледжів ві Вузва застпвити скластт ці тести з математики.І не допустттт до роботи ттх хто не набере 150 бплів.Впевнена,що 70%викладачів будуть недопущені до роботи.А в ИОН взагплі нікого не залишитьсч.Своїмт руками відправляють талановиту молодь жити за кордон.А потім жаліємось що нема кому працювпти.Одні пенсіонери залишились в державі. Омь так аони і жтли.????
Андрій
Якщо вам математика для вступу у вищий навчальний заклад не потрібна то вам буде достатньо здати ДПА з математики за рівнем стандарту і набрати всього 4 бали із 12, для того щоб просто отримати атестат.
Коментувати
Євгенія
Який рівень потрібно на ЗНО з математики, якщо для спеціальності вчитель початкових класів?
Анастасія
Для Євгенія: Для вступу на будь-яку спеціальність (на яку потрібно ЗНО з математики ) потрібно здавати профільний рівень. (Нижче у коментарі відповіла детальніше)
Коментувати
1111
Хто знає, для спеціальності "дизайн середовища" математику в 2021 треба здавати профільний рівень чи стандарт?
Анастасія
Для 1111: Якщо у школі ви вивчали рівень стандарту і для вступу у ВНЗ вас потрібне ЗНО з математики, то потрібно здавати тест, який містить завдання спрямовані на оцінювання базових компетентностей з математики, а також завдання поглибленого рівня. Результат ДПА отримуєте за шкалою 1-12 балів рівня стандарту, а результат ЗНО за шкалою 100-200 балів. Тобото для вступу на будь-яку спеціальність (на яку потрібно ЗНО з математики ) потрібно здавати профільний рівень.
Коментувати
Юлия
На факультет менеджмент какую математику нужно сдавать? Школа уровень стандарт даёт. Если сдавать стандарт, то этот сертификат примет вуз?
Анастасія
Для Юлия: Якщо у школі ви вивчали рівень стандарту і для вступу у ВНЗ вас потрібне ЗНО з математики, то потрібно здавати тест, який містить завдання спрямовані на оцінювання базових компетентностей з математики, а також завдання поглибленого рівня. Результат ДПА отримуєте за шкалою 1-12 балів рівня стандарту, а результат ЗНО за шкалою 100-200 балів. Тобото для вступу на будь-яку спеціальність (на яку потрібно ЗНО з математики ) потрібно здавати профільний рівень.
Коментувати
Sloshy
Чи є десь таблиця чи інформація як перевести ці 67 балів в 200 бальну шкалу чи хочаб в 12-ти бальну?
Дмитро
чи може хтось скинути ссилку де можна знайти листки з деякими формулами які будуть давати на зно потрібно роздрукувати, але не може знайти
Софія
Для Дмитро: Пошукайте демо-варіант з математики 2021 року, там на початку та кінці зошита вказані всі формули, що будуть даватись
Коментувати
Марина Кашуба
Для Яяя: Ви, не вчитель, Ви, кусок лайна, що дозволяє собі ображати дітей. Я зазвичай дуже чемна людина, але від того, що Ви написали у мене мову відняло. Таких вчителів як Ви, треба гнати з освіти в заший.
Рената
Будет ли в этом году таблица тригонометрических значений некоторых углов?jdvdjdhdhdvsjhsbsbshshsbshzhsh
Саша
Кожного року є така таблиця.
Коментувати
Яяя
Боже, яким дауном-дебілом-імбіцилом треба бути щоб набрати менше 150 балів ???? Ви ідіоти просто, розумієте, якщо ви набираєте менше 175 балів то математичні предмети для вас будуть в універі представляти велику трудність, я маю на увазі, нормальні іакультети, після яких вас десь візьмуть, а не універчики і факультетики які рубають з вас бабло, а через 5 років, ви як були баранами так ними і залишилися. А зно, зно складає треудність якщо ви в школ ні фіга не вчилися, а що ви хотіли, нічого не вчити, не вміти і в гарвард ???? Я б зі школи виганяв на повторний рік, такі вже дибіли попадаються що просто ппц, таке враження що говорити не вміють, без таблиці множення в 11 класі і хочуть працювати на гугл.... Криза освітня, це не те слово, це освітня маріїнська западина, величезна жопа, тому моліться, а ось поможе, бо вже нічого незалишидося.. Я репетитор вчитель з багаторічним стажем, виховав величезну кількість учнів і маю поняття в тому що відбувається
Ірина
Для Яяя: Дуже «гарний» лексикон для вчителя/репетитора з навчального предмету, як і правильність української мови. Якщо школярі, які отримують нижче 150 балів за складання іспиту з математики – «дауни/дебіли/імбіцили», як ви сказали, то що ж тоді говорити про вас? Дуже цікаво, як ви складали іспит з української мови. Що ж тоді буде у нашому суспільстві в майбутньому, якщо навіть сам вчитель такого потрібного предмету не вміє правильно висловлювати свою думку на рідній мові, до уваги, яку він має знати. Не заперечую, що існують такі діти, яким математика просто ніяк не вкладається в голову, але не потрібно так грубо ображати дітей. Поважайте себе і свою роботу. Удачі вам і вашим школярам, бажаю успішно скласти ЗНО з математики.
Егор Рыжов
Спасибо
Богдан Солокін
Для Яяя: "Я репетитор вчитель з багаторічним стажем", сумніваюся. Розберемо помилки в останьому речені цього словесного поносу(Я - репетитор і вчитель з багаторічним стажем! ) І не пишіть, будь-ласка, про авторську пунктуацію! Давайте поважати інших, щоб вони поважали нас. Інтернет тролінг та інтернет булінг повинні стати пережитком минулого розом із несвідомими користувачами і відсутністю "етекету поводження в мережі"! РС: якщо потрібно можу знайти ще 20+ помилок в цьому чтиві :) РС2: правила етекету поводження в мережі проходять дітки в 5-ому класі на першому уроці з інформатики.
Коментувати
Окси Окси
При проходженні пробного тестування за допомогою приватної освітньої платформи було виявлено, що катастрофічно мало часу, 35 завдань, які потрібно вирішити, щоб дізнатися правильну відповідь, а не просто вибрати як в біології. Перегляньте, будь-ласка, час проходження ЗНО з математики.
Віталік
В ЗНО з матем було 33 завдання, а стало 35 ( в 2020 році). Що за? Тоді вже добавте хоча б 30 хвилин до тестування.
зно
Для Віталік: забрали з 21-24 завдання по 1 питанню (4 бали) і додали 2 завдання по 2 бпла (ті ж самі 4 бали)
Коментувати
Ольга
Завдання ЗНО з математики академічного та профільного рівнів навчання, математика з 2018 року на рівні стандарту у більшості шкіл. Анонсує пані Новосад, що завдання 2020 року з математики з КОМПЕТЕНТІСНИМ ПІДХОДОМ. Де програма та підручники математики з КОМПЕТЕНТІСНИМ ПІДХОДОМ? Чи можливо за 3 години в тиждень і 9 годин у тиждень рівноцінно засвоїти програмний матеріал? Чому до цього часу немає демонстраційного варіанту тесту 2020 року?
Imao
Для Ольга: В профильных классах учат очень глубокий материал. Он сильно шире чем для Зно. Большинство этих тем не выносяться это и вышмат и матанализ. На ЗНО программа так то стандартная, просто вопросы подают в конченный форме, и много вопросов тупо отнимающих время. (Я учился в профиле)
Коментувати
Тетяна
Чи має право школа нав’язувати один предмет за своїм (шкільним) вибіром? Я бажаю здати українську, математику, біологію та хімію. А школа - Українську, математику, на вибір - історію чи англійську, та ще один на мій власний вибір. Але мені не потрібна Історія України чи англійська!
123
Для Тетяна: предмети ДПА в 11 класі обирає виключно учень. Школа жодним чином не може впливати на цей вибір.
Анастасія
Наступного року (2021) з цих предметів будуть складать ДПА обов’язково. Цього року ні. В тебе в школі щось наплутали бо в нас то же спочатку сказали що всі здаватимуть обов’язково матан але це з наступного року
Коментувати
Lesya44
Де можна знайти чистий бланк відповідей до ЗНО з математики? Дякую за допомогу.
123
Для Lesya44: що означає "чистий бланк відповідей"? якщо Ви про відповіді до ЗНО 2019 року, то на цьому сайті на кожен предмет є питання та відповіді. Ось сторіночна з силками з математики: https://ru.osvita.ua/test/answers/64591/
Коментувати
Виктория
А почему на математику время не добавили как на биологию? Каждый год сетуют на то как дети плохо пишут математику. И при этом сокращают количество уроков в неделю, добавляют количество заданий на ЗНО, а время на выполнение оставляют прежним 3 часа.
Max_wot_rew
Я Хоменко Максім і я не лох хоть і не хжра ваше зно вонюче і мамка заюращкм в мене телефон блять хоть я нормально учився і я геній не то що ви мужні турі блін попридумвютб тут зерні Max_wot_rew мій ігста Вт лохи хпані і діюіли і я вас іпаа в жопи підлоги. Лвпрлпа не тільки бити людей різної форми і методи роботи з бо я теж щось за сьогодні за те щоб не втікло не тільки бити людей різної форми і методи роботи відволікати увагу на день народження дозволиш замінити словами не передати в тебе є хлопець ????ґідчуваю що не треба за сьогодні на уроці не будемо краще колись практика б
Для Max_wot_rew:
Вперше бачу, що симптомами коранавірусу є ще й психічні розлади.
Коментувати
Андрій
У мене питання якщо використав олівець при кресленні малюнка то анулюють всю роботу чи тільки те завдання?
ІІ
Для Андрій: у тебе буде тільки чорна ручка)
Коментувати
Віталій
Я набрав 22 правильні відповіді. Завдання були важкими,особливо задачі. Можу впевненно сказати що зно з математики за 2019 рік був найважчим з усіх років.
Penis_Dushilin
Для Віталій: а я у 2012 більшість завдань зміг зробити в голові за короткий час, хоча інші так само казали, якими важкими були тести.
Коментувати
Дмитро
Я в 2019 набрав 13 балів, ( тестовий бал 111) но є слухи що можуть змінити поріг Це правда ?