Популярні новини
Дорожня карта учасника ЗНО-2022: національний мультитест Інформаційні матеріали для підготовки до національного мультипредметного тесту
Учасники ЗНО отримали дані для входу до е-кабінетів Учасники ЗНО отримали SMS з даними для входу на свою Інформаційну сторінку
Тривалість мультитесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин На вимогу освітян і батьків випускників тривалість мультимедійного тесту продовжена до 120 хвилин
Оприлюднено демонстраційний мультитест ЗНО Демонстраційний варіант містить завдання з української мови, математики та історії України
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлічка
Щодо ЗНО з української літератури... Ніяких нових творів на тестуванні не дають!!! Всі ми вивчаємо за шкільною програмою! А "Людина" і "Хазяїн" ми розглядали на уроках позакласного читання! Нема чого боятися ЗНО, головне наполегливо працювати - тоді й результат буде)) Успіхів усім!!!
Богдана
Хочу пройти тест
Алёна
хочу спробувати пройти ЗНО
.....
162 проходний це гон.... що це за експеременти..(((
Ліля
Для .....: які 162 бали???прочитай добре!!!прохідний бал для профільного предмету 140!!!
Коментувати
Оксана
Шановні колеги, я в шоці від програми з мови для 11 класу (російська школа), порадьте, як викручуватись, що робити, як готувати дітей до ЗНО, на мою думку, така програма - просто марне витрачання урочного часу
Лора
Як по мені, то мову і літературу потрібно робити окремими тестами. І обов`язковою- тільки мова, а література то вже на вибір. Бо грамотно писати повинні вміти всі. А література, як вона надана в тестах, то вже для філологів.
Влад
Для Лора: Так і треба
учень 11 класу
Підтримую!!!!! Для Лора:
Коментувати
Дарина
Олено та інші! я працюю вчителем саме української мови та літератури! і в НОВІЙ, колись 12-річній, програмі для російських шкіл ані пісень Марусі Чурай, ані "Гайдамаків" близько нема! а щодо тебе "Гримача", то справа зовсім не у кількості сторінок, а у принципі - чому на ЗНО з дітей мають питати ті твори, яких немає і не було у шкільній програмі?! де логіка?! і навіщо ставити на текстуальне вивчення у програмі "Мартина Борулю", а на ЗНО питати "Хазяїна"? Шановні колеги, якщо ви тут є скажіть, хіба це справедливо?! зрозумійте мене правильно, мої учні завжди гарно складають ЗНО, і наступного року буде не гірше, але поясніть мені, чому у цій державі все робиться через одне місце, а всі мовчать і роблять вигляд, що так і треба?!
Таня
Скажіть, будь ласка ,на зно з укр. літ. потрібно знати зміст творів,чи ще й,обовязково,біографії хніх авторів?Багато питань попадається ?
Віта
Для Таня: Потрібно знати все: і зміст твору, і біографію автора твору)
Таня
Для Віта: Дуже дякую :)
Коментувати
Андрей
Хех.... на мою думку програма не дуже важка... убрали декілька важких творів. як для мене мова і література це завжди було бррр... я і не розраховую на 190+ балів хотя-б так 175-180 )
мирослава
Не треба паритись тестами. На мою думку, вони мають бути легшими ніж тогоріч.
Віта
Для мирослава: ти серйозно так думаєш?)))
Коментувати
Віта
Не розумію, що ви всі нервуєтесь?? та той максим гримач має 5 сторінок, що не встигнете прочитати за рік? я вже прочитала дуже хороший і легкий твір)) повірте "Інститутка" набагато важчий) в мене лише одне питання: хтось знає,що потрібно читати карпенка карого? мартин боруля чи Хазяїн? бо в мене є якісь дві програми і в одній пише одне, а в другій інше... та не переживайте,якось здамо) головне вчитися і тоді не буде нічого важкого...
Віталік
Для Віта: Я впевнений, що вони ще самі не знають, який твір висунути на ЗНО!!!!!!!! Для надійності прочитай обидва твори!!!!!!!!!!!!:)
Віта
Для Віталік: мдаа(( не хочеться читати ні один ні другий, не те що два(( не дуже подобається творчість карпенка карого...
Віталік
Для Віта: Я тебе розумію, обидва твори дуже нудні!!!!!!!!!!!!!! Але вони набагато кращі ніж деякі інші, більші твори з програми 11 класу.... наприклад "Жовтий князь"!!!!!!!!!!
Коментувати
Віталік
Посадити б нашого міністра освіти, щоб сам здав це ЗНО, і побачити які результати він покаже!!!!!!!!!
Марина
Я в шоці!!! Що коїться в нашій державі? Я в 11 класі і навіть боюся подумати про майбутне ЗНО! Що воно буде. я не уявляю...
Юлия
Шок.Такой неприятный и противный.Я таак надеялась, что хоть программу менять не будут...А так мало того, что времени на подготовку меньше, мало того что учебники приходили к концу году(и так в течении 10 лет...) так еще и тут ,,подарок" в виде новой программы.Спасибо Вам огромное!Слов нет...
Наташа
Для Юлия: Дякувати Богу, що підручники з укр мови і літ. прийшли вчасно, а на решту я вже не сподіваюся. До речі, нам минулого року іст. Укр прийшла, коли ми її пройшли вже. Літом вирішила переглянути, готуючись до ЗНО - маразм, а не книжка, для першокласників складена.
Коментувати
Олена
Дивно, що довкола "Максима Гримача" стільки галасу! Попереду цілий рік, тож часу для опрацювання твору , який за обсягом кілька сторінок, предостатньо. Щодо інших творів - їх кількість не збільшилася.
Світлана
Програма ЗНО не відповідає шкільній! Зараз в 10 класі замість твору Карпенка-Карого "Хазяїн" вивчається "Мартин Боруля"!!! Куди дивляться укладачі програм ЗНО?
Оля
Для Олена: Підручників з математики не бачимо вже другий рік.Англійську самі купували.
Коментувати
Іра
мда..программа канєшно супер(( багато нового...цього року программа була краща)
lena
Програма вразила... неприємно.. я цього року здавала ЗНО, то багато інших творів потрібно було, і що саме головне - набагато менше.
Лариса
Пісні Марусі Чурай та "Гайдамаки" Т.Шевченка вивчали, а "Максим Гримач" Марко Вовчок за програмою для шкіл з російською мовою навчання не вивчається, дивно, що цього не знають у МОН України, цей твір розглядається тільки під час вивчення творчості письменниці, а значить дається короткий загальний огляд. Чому дітей, які навчаються у школах із російською мовою навчання ставлять в такі умови? У нашій країні ж немає перешкод для мов національних меншин. Чи я неправильно пам*ятаю Конституцію України?
Олена
Шановна Дарино! Сподіваюся, Ви працюєте не вчителем української мови та літератури? Інакше у Вас не виникло б таких запитань.
Дарина
Люди добрі, звідки така програма з літератури?! я працюю в російській школі, ніхто не вчив пісні Марусі Чурай, "Гайдамаки" Шевченка, Марко Вовчок «Максим Гримач» тощо! звідки це??? не було ж такого у програмі!
Віталік
Для Дарина: ДУРДОМ!!!!!!!!
Коментувати