Популярні новини
Дорожня карта учасника ЗНО-2022: національний мультитест Інформаційні матеріали для підготовки до національного мультипредметного тесту
Учасники ЗНО отримали дані для входу до е-кабінетів Учасники ЗНО отримали SMS з даними для входу на свою Інформаційну сторінку
Тривалість мультитесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин На вимогу освітян і батьків випускників тривалість мультимедійного тесту продовжена до 120 хвилин
Оприлюднено демонстраційний мультитест ЗНО Демонстраційний варіант містить завдання з української мови, математики та історії України
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Орися,Оксана,Маша,Василина,Роман,Діма
Я хочу підготуватись до ЗНО...
Катерина
Я хочу підготуватися до ЗНО
Настя Полякова
Я хочу підготуватись до ЗНО
Оксана
Підкажіть, які звертання є однорідними? Які іменники відносяться до спільного роду? За яких умов звук о наближається до у? На жаль, різні джерела дають різну інформацію. Сподіваюсь на компетентну допомогу. Дякую.
sveta1976_10@mail.ru
До спільного роду належать іменники, що можуть позначати осіб як жіночої так і чоловічої статі (каліка, лівша, базіка...) Звук у наближається до о в тих словах, де він стоїть у складі, після якого іде склад з у (голУб)
sveta1976_10@mail.ru
Вибачте...хотіла написати....Звук О наближається до У
Богдан
Для Оксана: крім цього випадку, наближення до [у] відбувається і у випадку, коли після нього іде наголошений склад з і (Поділля)
Коментувати
Анна
Підскажіть, будь ласка! Я здавала ЗНО в 2011 році . Чи можу я перездати в цьому році тільки деякі предмети? Чи мені потрібно знову здавати всі?
Олександрівна
Для Анна: Звичайно.Результати ЗНО дійсні 2 роки точно.Так що можна перездавати вцьому році тільки ті предмети, які бажаєш.
Коментувати
Римма
нету
Петро
Як зареєструватися на здачу ЗНО, а не на пробне?
Марина
Для Петро: реєстрація ЗНО буде проходити у січні,тебе про це проінформують у твоїй школі.
Коментувати
Алекс
Не так все страшно в тому ЗНО!що ви шугаєтесь раніше,ніж треба?! Якщо для вас "жах" кількість літератури в підготовці до ЗНО- як ви збираєтесь у вузах "зажигать"?... Читайте все... на ЗНО все одно щось да випаде)
Роман
хочу пройти пробне зно
Марина
Для Роман: ТИ НА НЬОГО ЗАРЕЄСТРУВАВСЯ?
Коментувати
Аня
хотілося б дізнатись чи це вже затверджена програма?чи варто очікувати певних змін?чекаю відповіді.
Оксана
хотілося б дізнатись чи це вже затверджена програма?чи варто очікувати певних змін?чекаю відповіді.
Дарина
Мені здається, чи протягом останнього місяця відбулися зміни у програмі ЗНО?! Тепер у програмі зафіксовано, що необхідно знати п'єсу "Мартин Боруля", а не "Хазяїн"! Це остаточні зміни?! чи за 2 тижні ще щось зміниться?!
Поліщукова Маргарита Олександрівна
хочу пройті пробне зно
Величко Наталія Валеріївна
Шановна Ірино! Можу згодитися з Вами лише частково, адже ЗНО з української мови є основним тестуванням. Учні нашої школи - загальноосвітньої школи, а не математичної чи, як у вас, лінгвістичної,- вступають до вузів на загальних засадах. Те, що вони не опрацювали якоїсь теми,- їхня біда. І, на моє переконання, може призвести до того, що дуже розумні діти отримають меншу кількість балів на ЗНО лише тому, що хтось із Міністерства вирішив перевірити у них ті знання, які вони не отримали із об'єктивних причин. А значить, не буде цілісної правдивої картини, хто із випускників саме цей предмет знає краще або гірше.
Величко Наталія Валеріївна
Ознайомилася з програмою ЗНО. Працюю у школі із навчанням мовами національних меншин. Нашою програмою з літератури у 9 класі передбачено вивчення Твору Марка Вовчка "Інститутка", а програма ЗНО передбачає знання твору «Максим Гримач», який вивчався лише учнями загальноосвітніх навчальних закладів. Вважаю, що необхідно внести корективи до програми ЗНО, щоб усі випускники під час тестування знаходились у рівних умовах
Ірина
Шановна Наталія Валеріївна! Нажаль, я навіть не можу уявити, щоб усі учні були у рівних умовах, адже у кожних школах різні кількості годин з тих чи інших предметів! У нашій школі,наприклад, дуже мало годин фізики, і вчителі не мають змоги викласти усі теми, передбачені ЗНО з цього предмету. Я маю на увазі,що в нашій лінгвістичній школі більшу увагу приділяють мові. А в інших (математичних школах) - математиці і фізиці. Ми знаємо краще літературу і мову,і будемо здавати по цим предметам ЗНО,а в математичних школах - математику і фізику! Ми просто не можемо бути у рівних умовах на ЗНО. Я вважаю,що це правда,і ті, хто навчається в лінгвістичних школах, думаючи логічно, буде далі отримували гуманітарне навчання,і їм не потрібно стільки годин з математичних предметів. Здають ЗНО лише з тих предметів, які потрібно при...
Коментувати
Тетяна
Пора вже усвідомити нашому шановному міністру, що учні й вчителі - це не поле для експериментів, а звичайні люди. Програма змінюється щороку, тепер вже прохідний бал підвищили... Може, вже потрібно визначитися і не мучити людей своїми примхами?
Юля
Я навчаюся в фіз-мат гімназії,де мові приділяють дууже мало часу,але список літератури приємно вразив.Всі ці твори були в программі і я без особливих зусиль по ходу минулого року все те прочитала.Якщо це остаточно,то все сраведливо.
Руслан
Програма ЗНО з української мови та літератури>>> це на 2012 рік по цьому варіанті будуть питання? ?? нічого помінятися не може??? Чекаю відповідь=)
Богдан
.. а твори про геноцин?...... Маруся - чудовий твір, жовтий князь, де вони? .. непотрібно молоді знату правду про ці спеціально організовані злочинні дії???
Іван
На мою думку, за один вечір можна тих нещасних "Гримача" й "Хазяїна" прочитати...Головне, щоб надана вище прогама відповідала дійсності, бо з приводу цоьго в мене й питання: чи є перелік творів з укр. літератури, який надано на сайті, остаточним(може будуе внесено якісь зміни протягом року)?Бо у моєму підручнику з укр. л-ри є десяток авторів, яких нема в прогамі, як-от Семенко, Зеров, Осьмачка, Плужник. Сподіваюся почути відповідь від адміністраторів. Дякую