Популярні новини
Дорожня карта учасника ЗНО-2022: національний мультитест Інформаційні матеріали для підготовки до національного мультипредметного тесту
Учасники ЗНО отримали дані для входу до е-кабінетів Учасники ЗНО отримали SMS з даними для входу на свою Інформаційну сторінку
Тривалість мультитесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин На вимогу освітян і батьків випускників тривалість мультимедійного тесту продовжена до 120 хвилин
Оприлюднено демонстраційний мультитест ЗНО Демонстраційний варіант містить завдання з української мови, математики та історії України
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маша
На сайте ЗНО написан один перечень произведений в книгах подготовки к ЗНО совершенно другой(другие автора и произведения).Где указан правильны йперечень произведений вынесеных на ЗНО по украинской литературе?
Е.А.
Для Маша: На этом сайте перечень произведений старый, еще за прошлый год.Правильный перечень произведений в книгах подготовки к ЗНО для этого года.
Коментувати
Светлана
Де я буду здавати ЗНО якщо живу в Калинівці, Вінницька обл. мої знайомі які здавали ЗНО минулого року казали що ЗНО можу здавати і в іншому місті, чи це так?
Лёка***
ЧИ НА ЗНО КОМУСЬ ВДАВАЛОСЬ СПИСАТИ?
КАтерина
ЧИ НА ЗНО КОМУСЬ ВДАВАЛОСЬ СПИСАТИ?це є реально чи не можливо?і чи є наближені до ЗНО питання наперед?
Альона
Для КАтерина: Бывшая однокласница списывала но ей повезло. в нашей группе мальчик списывал эго попалили и выгнали! Поверь оно того не стоит!! Своими мозгами думать нужно! Ато спишеш у какого то довбня который ничего не знает... хуже будет!
Коментувати
Анастасія
Які вимоги стосовно біографій письменників? Треба знати весь творчий та життєвий шлях?
Вика
Нам казали, що в цьому році для написання твору з укр.мови потрібно буде спочатку вивести тезу, а потім її спростувати чи довести....Чи справді воно так і буде???
Катеринка:)
Який має бути обсяг твору з української мови? Дехто каже, що потрібно писати 200-250 слів, а також можна почути, що 101 слова вистачить, щоб отримати максимальний бал! (Це з урахуванням того, що тема викладена повністю і немає орфографічних помилок). ТАК ДЕ Ж ПРАВДА? Дайте відповідь, будь-ласка. Буду дуже вдячна:)
Альона
Для Катеринка:): ВСЕ РОВНО ЧТО ТЫ НАПИШЕШЬ В СОЧИНЕНИИ ЭГО НИКТО НЕ ЧИТАЕТ! Я ВООБЩЕ ЧТО ТО НЕ ПОНЯТНОЕ НА НЕРВАХ ПИСАЛА С ОШИБКАМИ И ВСЕ РОВНО))+14 балов)) на сколько я знаю сочинение проверяет комп а он щитает только ряди!! так что пишите почерком по-ростянутей!)
iryna
Для Альона: ні перевіряє людина, + помилки там рахують. і 14 балів з20 це мало
Коментувати
daria
Скажіть ,що треба точно читати Мартина Ьорулю чи Хазяїна,бо деякі діти читають одне ,а деякі зовсім інше,розясніть мені??????
Аліна
в програмі ЗНО пишуть,що треба читати "Хазяїн",а в книжці по підготовці з української літератури написано "Мартин Боруля". Я тобі раджу прочитати два твори,вони не великі,ообливо "Мартин Боруля".
Коментувати
христина
які потрібні документи при вступі
Олеся
Навіщо потрібний контрольно-реєстраційний лист до картки реєстраційної заяви?
ксеня
имеет ли значение бал атестата при поступлении в ВУЗ,и если да,то какое
таня
Для ксеня: Бал атестату має значення. Бали ЗНО сумуються з балами атестату
Коментувати
Иль
буду сдавать химию,говорят с каждым годом задания все сложнее , правда ли?
Олеся
Чому не реально? А якщо ще й критику?
Олеся
Чому не реально? А якщо ще й критику?
ИЛЬка
Для Олеся: Для Олеся: не проще полностью прочитать..ведь у тебя времени уйдет примерно столько же сколько на скор и критику xD
Настя
Для Олеся: Цілком реально, якщо правильно розставити акценти!
Коментувати
Олеся
чи можна здаит зно з літератури якщо читати лише скорочено твори?
Лілія
Для Олеся: чесно, не реально
Коментувати
Максим
Не понял вопроса???
Юля
Я хочу підготуватись до ЗНО
Тетяна Григорівна
СТОСОВНО ГРАМАТИКИ РАДЖУ ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПРАВОПИСУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, ТАМ ВИ ЗНАЙДЕТЕ НАЙБІЛЬШ ТОЧНУ ІНФОРМАЦІЮ.
Наталя
Оце так мороки нам задали з цим ЗНО...
Катя
Я хочу підготуватись до ЗНО