Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Українець
До речі про атестати. Реальний приклад. Моя донька закінчує в цьому році школу. Мала найвищий рейтинг і найвищий середній бал атестата. Але після того як оголосили, що він буде враховуватись при вступі, виявилось, що є більш "розумніші", а саме школярів (діти вчителів школи) з середнього балу 8 - 9 раптом стали круглими відмінниками (10 - 11 балів). І це практично за 2-3 місяці. Це перші ласточки. Другі ласточки - це діти тих бітьків, які вже сьогодні дають хабарі вчителям за підвищення (безпідставне) оцінок для їхніх чад. Говорю про це впевнено, бо серед цих батьків є, на жаль, і мої знайомі. І що робити моїй дитині?, у якої батько принципово не давав, не дає, і не буде давати цих хабарів. А ще введуть вступні іспити при ВУЗах. Це зробить навчання для здібних дітей просто неможливим. А хто буде виходити після ВУЗів, якщо вони вже...
Українець
Цікаво а якою мовою вони тепер будуть навчатись у ВУЗах. Також російською, румунською, угорською, вірменською та іншими мови національних меншин. Дебілізму нових міністрів просто нема меж. І їхній антиукраїнській політиці та діяльності також. Це перший крок до повернення повної русифікації українського народу та знищення української нації як такої. А боротись з корупцією по-іншому в нашій корумпованій державі та ще й з нашим суперкорумпованим урядом - це хіба що методами Гітлера, Піночета, ну мабуть і Сталіна також. Взяв хабар - до стінки, дав хабар - туди ж. Жорстоко? Зате дієво.
Надежда, родительница выпускника
Большое спасибо за возвращение возможности сдавать тесты на родном языке! Кто хочет сдавать на украинском - пожалуйста, сдавайте. А насчет коррупции, то с ней бороться надо как-то по-другому. А то исчезла плата за поступление, но появилась - бешеная за репетиторство тем же преподавателям. Это та же взятка, только скрытая и растянутая во времени.
мама абитуриента
Только пообщавшись с человеком, можно определить уровень его знаний и эрудиции, стремление к учебе, а не по сухим тестам, ответы на которые, порой, даже не знают учителя.Всё правильно.
Оксана
Це жах!!! Ми готувались до одного , а знову підемо здавати екзамени в корумповані вищі учбови заклади!!!
Ольга
Как можно за 2 месяца до тестирования менять условия поступления? Выпускники и их родители в шоке! Какай смысл в тестировании, если поступление будет зависеть от "собеседований" в вузах? Да здравствуют коррупционеры!!!????
Розчарована панна
Семиноженко.... Іще один реформатор на нашу абітурієнтську голову.... Невже йому ті прокляті ректори так багато заплатили, щоб він повернув вступні іспити? Жах та й годі....