Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
будущий инвалид и бомж,а все из-за ЗНО
нее,ну что они там придурки обкуренные я знал давно.....но чтоб такое!!!!???????никто уже не говорит про испорченный выпускной,это наверное самое малое из тех бед,которые свалились нам на голово просто из ниоткуда в этом году!!!!!!!!!!даже ДПА можно вытерпеть,считая что учителя наверняка будут помогать на экзаменах(всем хочется работать в лучшей раённой школе),так и выучить билеты особого труда не представляет.бесит система здачи экзаменов!!!!!!!мало того,что они сократили время между экзаменами до минимума(скажите мне,уважаемый Вакарчук,а вы сможете повторить весь курс школьного предмета за 12 часов?????)так и поставили перед выбором,какой предмет сдавать,математику или историю!!!!!!!если человек еще не полностью определился,и ему импонируют и професии,для которых нужна история,и "точные" професии,связанные с...
Танюша
Ви що ,знущаэтесь над нами!!!!???? Зробіть хоча б так, як у минулому році!!!Подумайте за наше ЗДОРОВ"Я!!!!!
Ілона
Якщо міністерство вважає, що це "нове положення" є правельним, нехай спробують стати на місце випускників: здати мінімум 2 ЗНО і 5 екзаменів! я гадаю, що з цим не справитись! А ще здавати ЗНО з мови в 3 дня? це справедливо? Порівняти напруження дітей на перший і на останній день є різним!а умови? ви краще вирішіть проблему з пільговиками! чому б не залишити все, як було! по крайній мірі, минулий рік був легшим! я вважаю, що країна повиння вкладати свої сили в майбутнє покоління, а не нищити його! я впевнена, що Стреси, які нас чекають, на нашому здоров\'ї позитивно не позначаться! БУДЬ ЛАСКА, ПРИПИНІТЬ СТАВИТИ ЕКСПЕРИМЕНТИ НА ОСВІТІ, КРАЩЕ В КРАЇНІ ПОРЯДОК ЗРОБІТЬ!!!!
Катя
Це жах!!!!після випускного ще тести здавати!!!та щей якщо я з області, то що це в Київ їхати тести писати????ЦЕ ТУПО!!!!!!!!!!!!!*шок* 0_о
Олена Так
Да! Ну Мінестерство и дало мало, що освіту гублять так ще 2010 у дітей забрали остання свято в житті як Випускний. Як можна святкувати коли ідуе ЗНО. А наш Міністр давно не бачив дітей. То хоть у квітні та травні а далі хоть трошки відпочить! А так діти вчяться все літо а у вересні хто всупить на нове навчання. Це, що собі думає Мінохорониздоров*я, що уже усі діти були інвалідами. Як що у Вакарчука вже пагано з головою то треба на пенсію своїм дітям та внукам він битакого не зробив. А якщо дитина іде на філологичний то нащо її ЗНО з математики та історії ? 2010 хоще прославитись не тіліки вибороми а ще сами друним ЗНО завсі часи!!!!А призидент і Олія Володимирівна хоть хтось читав наказ! Їх діти ще не закінчують и чи вже!!!!!!! А що буде якщо сертифікат за 3 дні не дойде??!!!!
Микола
Хімія і фізика на ранок після випускного - це щось!!!!! Віват освітянам- 2010!! Таки увійдуть в історію. А накладка з ДПА!!! Круто! 31 липня вишлють сертифівкати, 10 серпня може одержать, а в вузі прийом до 5????
Аріна
Сину моєї знайомої "двійка" з математики, отриманої в результаті ЗНО, не завадила вступити в один із ВУЗів м.Миколаєва на інженерний ф-т, де фізика і математика - профілюючі предмети. Так про яку чесність і відсутність корупції ми можемо говорити!
Святий Петро
ЗНО в абсолютизованому варіанті - це досконала система корупції. Як додатковий до викладача - має право на життя.