https://osvita.ua/test/news/36184/

Завершено першу сесію ЗНО з математики

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики зареєстровано близько 200 тисяч абітурієнтів, яких розподілено на дві групи, а тестування відбувається протягом двох днів. За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти явка на пункти тестування під час проведення першої сесії склала 91 % від кількості зареєстрованих учасників.

Протягом тестування учасникам ЗНО з математики було необхідно розв’язати 33 тестових завдання. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 54 тестових бала.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, яка буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників першої сесії ЗНО з математики.

Для визначення офіційних результатів тестування з математики орієнтовно необхідно близько 15 днів. Про дату оголошення результатів ЗНО з математики буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії з математики будуть опубліковані 13 червня у розділі Відповіді ЗНО.

З метою розрахунку отриманого результату, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою.

Другу сесію ЗНО з математики буде проведено 13 червня. Початок тестування об 11.00, допуск на пункти тестування триватиме з 10.15 до 10.50.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 12.06.2013