https://osvita.ua/test/news/36120/

Завершено ЗНО з української мови і літератури

Упродовж двох днів участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури взяли близько 300 тисяч абітурієнтів.

За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на другу сесію ЗНО з української мови і літератури коливається у межах 93% від кількості зареєстрованих учасників.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт. Оскільки бланки відповідей з власним висловлюванням перевірятимуться екзаменаторами, визначення результатів учасників ЗНО з української мови та літератури вимагає більшого часу, ніж перевірка звичайного тесту. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури буде повідомлено додатково.

За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасники зможуть отримати 107 тестових балів. Отримані бали будуть конвертовані у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Під час оголошення результатів ЗНО з української мови і літератури буде оприлюднено дві окремих таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії будуть опубліковані сьогодні, а другої - у п’ятницю 7 червня. Див. розділ "Відповіді на тести ЗНО".

З метою розрахунку отриманого результату тестування з української мови і літератури, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 06.06.2013