Курси підготовки до ЗНО в Києві

Факультет додипломної освіти Університету КРОК пропонує курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для учнів 11-х класів та випускників минулих років

Курси підготовки до ЗНО в Києві

Підготовка проводиться за такими предметами: українська мова, українська література, математика, англійська мова, історія України та географія.

Підготовчі курси в Університеті КРОК - це психологічна адаптація до складання ЗНО та до навчання у вищому навчальному закладі.

Основу програм складають вимоги Українського центру оцінювання якості освіти щодо тестів. Під час підготовчих курсів слухачі складають комп'ютерне тестування з предметів, що вивчаються.

Після закінчення навчання проводиться випускне тестування. За його результатами слухачам підготовчих курсів видається свідоцтво, що надає право пільгового вступу до Університету КРОК.

За умови успішного складання випускного тестування абітурієнти отримають знижку 10% на перший рік навчання в Університеті КРОК за денною формою.

Вартість навчання на підготовчих курсах складає 400 грн на місяць. Заняття проходять 2-3 рази на тиждень у робочі дні, або один раз на тиждень по суботах. Початок занять – 21 січня 2012 року.

Довідки щодо підготовки до ЗНО в Університеті КРОК можна отримати за телефонами: (044) 455-57-11 (044) 455-57-66, або за e-mail: decfdo@krok.edu.ua.

Заповнити форму попередньої реєстрації на курси можна на сайті університету.

Освіта.ua
13.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів