ЗНО-2012 розпочнеться 15 травня

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2012 році розпочнеться 15 травня та триватиме до 7 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 18 до 23 червня

ЗНО-2012 розпочнеться 15 травня

У Міністерстві освіти підписано наказ, яким затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році.

У відповідності з графіком проведення ЗНО-2012, першим предметом тестування стане хімія, тестування з цього навчального предмета відбудеться 15 травня.

17 та 19 травня буде проведено тестування з російської мови та географії відповідно.

21 та 22 травня буде проведено ЗНО з математики, що відбудеться у дві сесії.

24 травня абітурієнти матимуть можливість скласти тест з всесвітньої історії, а 26 травня відбудеться незалежне оцінювання з чотирьох іноземних мов - англійської, німецької, французької та іспанської.

Обов’язкове тестування з української мови і літератури, враховуючи кількість випускників цього навчального року буде проведено протягом двох днів – 28-29 травня.

Також у дві сесії буде проведено ЗНО з історії України, тестування абітурієнтів з цього предмета відбудеться 31 травня та 1 червня.

Завершуватимуть основну сесію ЗНО-2012 фізика та біологія, тестування абітурієнтів з цих навчальних предметів буде проведено 5 та 7 червня відповідно.

Додаткову сесію ЗНО, в який візьмуть участь ті абітурієнти, які з об’єктивних причин не матимуть можливості брати участь у основній сесії тестування буде проведено у період з 18 до 23 червня наступного року.

Український центр оцінювання якості освіти має оголосити результати учасників ЗНО до 1 липня 2012 року.

Календарним планом проведення ЗНО-2012 також встановлені інші строки заходів, що пов’язані із підготовкою та проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році.

Як повідомлялося раніше, подання реєстраційних документів особами, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 1 січня та триватиме до 20 лютого 2012 року. Реєстрація здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Особливістю організації ЗНО-2012 є те, що його проведення збігатиметься з завершенням навчального року у школах. Враховуючі це, очікується, що тестування буде розпочинатися у другій половині дня.

Нагадаємо, приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 2 липня 2012 року.

Освіта.ua
25.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
саня
зно 2011 годен в 2012 году
света
скажите пожалуйста, если я зарегистрировалась на зно2012(русский, украинский, английский, история) на 4 предмета, но у меня еще и есть зно 2009(украинский, английский).Могу ли я сдать теперь только историю, а на другие экзамены не приезжать, (не получается).Выдадут мне сертификат 2012???
Виктория
абитуриент должен сам выбрать сессию на ЗНО?
Алёна
Я в 2010г. сдавала ЗНО и поступила в ВУЗ, но я его бросила, и когда я забирала документы, мне отдали только сертификат, а информационный лист - не отдали... где я могу узнать результаты ЗНО 2010?? помогите пожалуста.!!
Ігор
я зареєструвався на ЗНО в Івано - Франківській області , і буду здавати його в Івано - Франківську... тепер я перепрописався в Тернопільську область(переїхав туди). Чи повпливає моя перепрописка якось на ЗНО,чи на вступ...???дайте будь ласка відповідь,хто щось про таке знає.?
Вова
Во сколько институтов и на сколько факультетов можно подавать документы в 2012 году?
иван
1/4 класса исполнится 18 лет весной. Табачник думал о призыве в армию, когда сокращал обучение. Прощай зно.
Остап
Що треба зробити щоб попасти в додаткову сесію ЗНО? Написати якусь заяву? Куди?
Ирина
Здравствуйте! я уже сдавала тесты в 2011...для регистрации в зно 2012 я должна прислать бланк сертификата 2011 года...ВОПРОС: какой именно? с эмблемой и печатями или же с результатами тестов? или оба сразу? и писать ли на копиях "згидно з оригиналом" ? И еще: мне не откажут в регистрации из-за того, что я уже сдавала тесты? СПАСИБО)
Елена
Скажите пожалуйста,а если я учусь в физ.-мат. классе,то мне обязательно сдавать физику?
Катя
Для Елена: Нет конечно.Обязательно Украинский ,вторым предметом Математика или История Украины на выбор,а третий и четвертый какой хочешь)
Для Катя
Второго обязательного предмета на тестировании нет. Обязательным предметом ЗНО в 2012 для всех абитуриентов, которые будут поступать в 2012 году является Украинский язык и литература. Второй и третий предмет должен выбирать сам абитуриент, ориентируясь на необходимые предметы в выбранном для поступлении вузе на необходимую специальность. Правила приема каждого вуза содержат перечень предметов для поступления на определенную специальность. P.S. См. правила приема выбранного вуза и принимайте решение о перечне необходимых вам тестирований.
Коментувати
Металхед
ппц, 1 червня концерт Канібал Корпс і ЗНО з Історії, що обрати?
Карелов
Для Металхед: ЗНО в 2013 можна буде ще раз здати (якщо кінець світу не настане) а потрапити на концерт можливості може й не бути ;)
Коментувати
Эмили
Аняя, потому что химия считается самым ненужным предметом,и что она мало кому нужна.А Табачник,и все это министерство просто наплевательски относится к абитуре изза главного события,кончено же Эвро 2012!
рома
ніхто не здасть тести бо ви лузери ))
Долорес
Для рома: якщо ти не здав, то це не означае, що всі інші не здадуть!
Коментувати
darina
Як ви думаєте,по яких книжках складають тести з історії? Чула ,що по Мицик, Власов, і Кульчицький,як думаєте по них складають???
макс
Для darina: я по ній готувався.так для школяриків піде.хоча для випускника педліцею вона слабувата(я істфак закінчив).там є достатньо інфи якої треба.стисло і вірно. Якщо готуєшся-то зно здавати не важко..тільки прикро блін коли недораховують чи щось таке
darina
Для макс: Ну так,просто я чула таке ніби по цьому довіднику ті атори теж складають тести,я її читаю інколи додатково,бо мені репетитор дає свої матеріали вчити,але вона хороша це точно)) Цікаво по чому тоді ще складають тести?)
Коментувати
студент 2 курса
Советую прочитать информацию что выше под названием "Посилання за темою", станет все ясно вопросы сами по себе отпадут. Успеха
Маринка
Допоможіть будь-ласка! Які потрібно предмети для психолога??
Екатерина
Для Маринка: Для Маринка: Смотря в какой Вуз... А вобще профильный биология
Коментувати
Яна
не знаю як, та думаю можна це пережити, ми ж не перші
Яна
Я думаю, все буде файно!........це ужаааааассссссссс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Студент ВНМУ
Яке щастя шо я вже все здав) ЦЕ буде сама дурна вступна кампанія за всю історію Укр
Андрій
повірте,шановні абітурієнти, все складеться добре
Коментувати
Аняя
А чому першим хімія здається,а не українська?якось дивно
Діма
Бо так треба,нічого дивного.Краще вже хімія ніж мова
Коментувати
Катерина
Звідки така інформація що лише 4 ЗНО? Всі масмедіа і сайти говорять що максиму 5!
Светлана
Для Катерина: в нас проходила конферанція щодо ЗНО 2012...і представник Вінницького регіонального центру сповістила про те, що цього року максимум тільки можна вибрати 4 предмета.
Катерина
Для Светлана: а де це офіційно підтверджено? Жодного розпорядження не було!
Коментувати