28 лютого завершується реєстрація на зовнішнє оцінювання 2011 року

Подати реєстраційні документи на зовнішнє незалежне оцінювання 2011 року можна до 28 лютого включно, внести зміни до реєстраційних документів абітурієнти зможуть до 20 березня

28 лютого завершується реєстрація на зовнішнє оцінювання 2011 року

28 лютого 2011 року завершується подання реєстраційних документів осіб, які бажають пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2011 році, повідомив Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Абітурієнти, які не встигнуть подати реєстраційні документи на зовнішнє незалежне оцінювання до 28 лютого (включно) не будуть допущені до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2011 року та, відповідно, не зможуть вступити до вищих навчальних закладів у цьому році (за вийнятком деяких категорій осіб).

У той же час, Український центр оцінювання повідомляє, що відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році (Наказ МОН №1207, пункт 4.17), протягом наступних 20-ти календарних днів (до 20 березня 2011 року) регіональні центри оцінювання якості освіти будуть приймати реєстраційні документи від осіб, яким було з об’єктивних причин відмовлено в реєстрації та від осіб, які мають необхідність внесення змін до реєстраційних документів.

Відтак, до 20 березня 2011 року абітурієнти мають можливість внести зміни до переліку предметів, із яких необхідно складати тести, та зміни до власних персональних даних. Для цього необхідно повторно пройти реєстрацію на ЗНО, надіславши до регіонального центру реєстраційні документи та раніше отриманий Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року.

Також, особи, яким було відмовлено в реєстрації (надіслана від регіонального центру вмотивована відмова), зможуть до 20 березня 2011 року надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів, усунувши причини, що стали підставою для відмови в реєстрації раніше.

При цьому, дата подання нових реєстраційних документів визначається за поштовим штемпелем.

Нагадаємо, що кожен регіональний центр оцінювання якості освіти проводить реєстрацію осіб, які проживають у відповідному регіоні України. Розподіл сфери відповідальності регіональних центрів оцінювання якості освіти за областями України дивіться тут.

Детальніше про реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання>>>

Освіта.ua
25.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
andrey
передумал сдавать тестирование.как отказаться?что нужно делать?
Роміч
Я подав заявку но мені не прийшов сертифікат!!!! Что делать???
Рома
Я не успел зарегистрироватся!!!Что делать?
Ваня
Для Рома: Отсылайте документы, может зарегистрируют еще
Коментувати
анна
как долго нужно ждать результат,т.е. зарегистрировали меня или нет
///
В зависимости от того, когда и каким образом (по почте или в пункте регистрации) вы регистрировались на ЗНО.
Коментувати
ІГОР
ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЧИ МОЇ ДАНІ ВІРНО ВНЕСЕНІ?
vilinskyy
Цікаво, яка кількість зареєстрованих. Менш ніж 160,000?
Dmutro
Приблизно 180 000.
Ваня
Для Dmutro: Вже 190 000
Коментувати