Відбулася нарада директорів центрів оцінювання якості освіти

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту відбулася Всеукраїнська нарада керівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти

Відбулася нарада директорів центрів оцінювання якості освіти

1 лютого відбулася нарада керівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, де було розглянуто питання, пов’язані з організацією та проведенням зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році.

Основну увагу було приділено висвітленню ходу реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО).

У своїх виступах директори регіональних центрів надали інформацію щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в регіонах, опрацювання пакетів документів, надісланих абітурієнтами для реєстрації, а також дані про кількість роздрукованих сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники наради запропонували вдосконалити підходи до формування мережі пунктів тестування зокрема – вдосконалити взаємодію регіональних центрів з органами місцевої влади та керівниками навчальних закладів, а також розглянули внесені зміни і доповнення до регламенту роботи пункту тестування у 2011 році.

Нагадаємо, в Україні продовжують роботу пункти реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2011 році. Реєстрація триватиме до 28 лютого 2011 року.

Освіта.ua
06.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів