Продовжується реєстрація на зовнішнє оцінювання 2011 року

В Україні продовжують роботу пункти реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2011 році

Продовжується реєстрація на зовнішнє оцінювання 2011 року

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання проходить у пунктах реєстрації, що відкриті на території України. Інформація про розташування пунктів реєстрації розміщена на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Майбутні учасники ЗНО також можуть зареєструватися самостійно, використавши для формування пакету документів спеціальну програму розроблену Українським центром оцінювання якості освіти та відправивши необхідні документи поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Подібну операцію абітурієнт може здійснити безліч разів, у випадку, якщо він вирішив змінити предмети з яких буде складати зовнішнє незалежне оцінювання.

У 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з дванадцяти предметів: українська мова та література, математика, історія України, фізика, російська мова, біологія, хімія, географія, іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська).

Загальна кількість предметів, вибраних для складання тестів, не може перевищувати п’яти.

Предмети, результати зовнішнього оцінювання з яких необхідні для вступу, зазначені у правилах прийому до вищих навчальних закладів України.

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання триматиме до 28 лютого 2011 року.

Детальніше про реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання>>>

Освіта.ua
27.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вова
да
друг
заповнити бланк і поштою відвравити в регіонарний центр.
BLACKOVERLORD
исключительно руками
Євген
Як зареєструватись?