Затверджено порядок проведення ЗНО у 2011 році

Міносвіти затвердило порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році

Затверджено порядок проведення ЗНО у 2011 році

4 січня у Міністерстві юстиції зареєстровано наказ МОН №1207 від 6 грудня 2010 року "Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2011 році".

Зазначеним наказом затверджено Порядок проведення зовнішнього оцінювання в 2011 році, Положення про апеляційну комісію Українського центру оцінювання, Положення про регламентну комісію регіонального центру оцінювання та Технічний опис сертифіката ЗНО.

Зазначені документи визначають основні засади проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра у 2011 році.

Нагадаємо, у 2011 році вступ більшої частини абітурієнтів до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Виключення складатимуть особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше та окремі категорії громадян України та іноземців.

     

Зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитись з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

Обов'язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів буде зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Для вступу у 2011 році до вищого навчального закладу, абітурієнт має подати до вузу сертифікати ЗНО з трьох предметів (для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр"), або двох предметів (для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень "молодший спеціаліст" на основі повної загальної середньої освіти).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховуватись як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра, медичного та ветеринарно-медичного спрямування).

Згідно з затвердженим графіком проведення зовнішнього оцінювання, основна сесія ЗНО пройде з 2 по 24 червня 2011 року. Реєстрація учасників ЗНО 2011 року триватиме до 28 лютого 2011 року.

Освіта.ua
17.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
міша
Здраствуйте!Могу ли я не прейти на один из тест?
Елена
Результаты ЗНО прошлого года действительны в этом году? Как это было в прошлом году. И второй вопрос. Архитектура требует украинский,математику, плюс творческий. В этом случаи обязательно сдавать ЗНО по третьему предмету. Третий вопрос. Если прошлогодние результаты действительны, но балл по одному из предметов хочется повысить. Допускается ли комбинация результатов ЗНО двух лет или в этом случае перездавать нужно все. В случаи утери прошлогоднего сертификата или ВУЗ не отдает (есть такие случаи), где можно взять копию оригинала. Спасибо за ответ.
Евгений
Здравствуйте.Я получил базовое среднее образование в 2004г.,затем поступил в колледж.В 2008г. вместе с дипломом младшего специалиста получил аттестат о полном среднем образовании,потом получил бакалавра в 2009г. Летом собираюсь поступать на специалиста.Нужно ли мне проходить ВНО? Спасибо.
chemer
Для Евгений: на специалиста и магистра ЗНО не нужно
Андрей
Если я закончил 9 классов в 2007 потом пошел в Техникум ПДАТУ получил Диплом молодшого спеціалістаи получил аттестат о полном среднем образовании, Летом собираюсь поступать на бакалавра .Нужно ли мне проходить ВНО? Спасибо
Коментувати