Здійснено перерозподіл областей за регіональними центрами оцінювання

Запорізька, Полтавська та Чернігівська області з 1 січня 2011 року будуть відноситись до сфери відповідальності інших регіональних центрів оцінювання якості освіти

Здійснено перерозподіл областей за регіональними центрами оцінювання

З метою поліпшення умов проходження абітурієнтами зовнішнього незалежного оцінювання та економії бюджетних коштів, наказом Міносвіти № 1264 від 22 грудня, здійснено перерозподіл окремих областей за регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Зокрема, з 1 січня 2011 року до зони обслуговування Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти віднесено Запорізьку область, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти – Полтавську область, Київського регіонального центру оцінювання якості освіти – Чернігівську область.

Нагадаємо, регіональні центри оцінювання якості освіти відповідають за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в окремих регіонах України, у тому числі забезпечують реєстрацію учасників ЗНО, яка триватиме з 1 січня до 28 лютого 2011 року.

Як повідомлялось раніше, Міністерство освіти затвердило графік проведення зовнішнього оцінювання 2011 року, згідно з яким, основна сесія ЗНО відбудеться у період з 2 по 24 червня 2011 року.

Освіта.ua
22.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Simbbad
А что с регистрацией на ЗНО? Когда она будет происходить ( есле уже не произошла )?
03
Щось не зрозуміло-це діти Запорізької області поїдуть складати ЗНО до Дніпропетровської? Що реально стане на практиці?????????
Вчитель
Ні. Просто за організацію ЗНО в Запорізькій області відповідатиме не Сімферопольський РЦОЯО, а Дніпропетровський.
03
Для Вчитель: Это легче. Спасибо за информацию. Нам ЗНО сдавать не раньше следущего лета, но знать желательно всё заранее.Да и Днепропетровск ближе , в случае проблем.
Коментувати