Школярі можуть перевірити свої знання перед тестуванням

На сайті Харківського регіонального центру оцінювання проводиться тренувальне онлайн тестування майбутніх абітурієнтів. Тести перевіряє комп'ютер, який миттєво видає учасникам оцінки

Школярі можуть перевірити свої знання перед тестуванням

За інформацією Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО), безкоштовне онлайн тестування стартувало 29 листопада 2010 року на сайті Харківського регіонального центру.

Тести розроблені на базі завдань, які пропонувалися випускникам у минулі роки, пояснює начальник науково-методичного відділу ХРЦОЯО Оксана Святокум.

При цьому добірка завдань з кожного предмету складена з урахуванням технічних характеристик тестів 2011 року. Структура, формати завдань, час на їх виконання, схема оцінювання, максимально наближені до реальних умов.

Перевірка виконується миттєво, і відразу після завершення роботи комп'ютер видає суму балів за виконані завдання.

Тренувальні тести мають успіх серед школярів. За дві з половиною доби тест з української мови вже пройшли 229 осіб, з історії України -142 особи, з математики - 124.

Але тренувальний тест не замінить пробного тестування, яке відбудеться у квітні 2011 року, вважає фахівець, оскільки воно повністю відповідає "бойовому" - з абсолютним дотриманням процедури і розгорнутими відповідями. Крім того, під час його проходження вже буде відома більш точна структура тестів 2011 року.

Як повідомлялось раніше, Міністерство освіти і науки України розпочне реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання на початку січня 2011 року.

Вечерний Харьков
03.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів