Реєстрація на ЗНО-2011 розпочнеться на початку січня 2011 року

Міністерство освіти і науки України розпочне реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання на початку січня 2011 року

Реєстрація на ЗНО-2011 розпочнеться на початку січня 2011 року

Про це ідеться у листі Міністерства освіти і науки №1/9-869 від 01 грудня 2010 року.

Нагадаємо, у 2011 році вступ більшої частини абітурієнтів до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Виключення складатимуть особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше та окремі категорії громадян України та іноземців.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) буде проводитись з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

Обов'язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів буде зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Для вступу у 2011 році до вищого навчального закладу, абітурієнт має подати до вузу сертифікати ЗНО з трьох предметів (для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр"), або двох предметів (для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень "молодший спеціаліст" на основі повної загальної середньої освіти).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховуватись як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра, медичного та ветеринарно-медичного спрямування).

Також, у квітні 2011 року, для майбутніх абітурієнтів буде проведено пробне тестування, яке дає можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього оцінювання 2011 року. Реєстрація на пробне ЗНО проводиться регіональними центрами оцінювання якості освіти та закінчується 10 грудня цього року.

Загальна сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проведена у червні 2011 року.

Детальніше про реєстрацію на ЗНО-2011>>>

Освіта.ua
02.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євгенія
Регистрация ЗНО 2012
Інна
Регестрація на ЗНО
Володимир
``
Щербина Тетяна
регестрація на ЗНО