Продовжується реєстрація на пробне тестування

Регіональними центрами оцінювання якості освіти продовжується реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Продовжується реєстрація на пробне тестування

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО), реєстрація триватиме до 10 грудня 2010 року включно.

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти пробне тестування відбудеться в квітні 2011 року.

Вартість участі у пробному тестуванні визначена УЦОЯО для всіх регіонів України і складає 84 грн за кожен предмет тестування, обраний при реєстрації.

Реєстрація на пробне ЗНО-2011 проводиться регіональними центрами оцінювання якості освіти в залежності від місця проживання особи:

Довідка:
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Освіта.ua
23.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
А на сколько предметов нужно сходить, что бы прочувствовать обстановку? Если на 3, то дороговато выходит.
Ольга
Люди, об"ясніть мені будь ласка скільки потрібно здавати предметів на ЗНО, тобто яка мінімальна кількість предметів, за результатами яких можна вступати у Університети? А то в мій ВУЗ обов"язкові лише 2,а за 2010 рік прочитала таке: При вступі до вищого навчального закладу будуть враховуватись бали не менш ніж трьох сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) до яких додадуть середній бал атестата То де трактується скільки саме мінімально можна здавати предметівв на ЗНО, за якими я можу вступити до ВНЗ?
думка
Ні,не може воно показати ваші реальні можливості ...Як саму систему проходження ЗНО -ТАК ,але не рівень знань і рівень складності завдань , який справді буде на ЗНО ,особливо ,що стосувалось англійської....Але пройти варто для того ,щоб знати ЩО ЦЕ ТАКЕ ,де і як ставити "Х" ,де виправляти ,якщо помилився . Пройшла і в Могиляннку і в КНУ і в КНЕУ на бюджет .Вибрала КНУ :) Хай щастить!
Алекс
проходьте пробне тестування обов'язково! оскільки тільки воно може показати ваші реальні можливості на момент здачі і дізнатись свої слабкі місця.не погоджуюсь з Оксаною,що тести пробні не є потрібними.саме вони дали мені пощтовх енергійніше вчити англ,коли вже розслабив булки.поступив в Києво-Могилянську академію на бюджет.
Оксана
Пробое тестирование-лишняя нервотрепка.Ничего оно не дает.как проходит тестирование все абитуриенты спрашивают у своих старших друзей.Все равно:каждый год добавляют что-то новое.пробные тесты всегда легче,чем настоящие.Занимайтесь лучше с репетиторами-больше будет пользы.в каждой школе нормальные учителя проводят свои пробные тесты,поэтому процесс тестирования не является тайной.В прошлом году не проходили ни одного пробника и сдали отлично тесты.поступили в университет им.Каразина.Удачи всем!
панна
Раджу піти, гроші це не на вітер. Дозволяє зібратися з думками, морально налаштуватися та просто зрозуміти, буде вам удосталь часу чи ні.
999
Порівняйте вартість 3 астрономічних годин пробного тестування 84 гривні, з вартістю одного заняття з репетитором (45-90 хв.) від 50 до 150 гривень.
Larysa
Рекомендую піти обов*язково, не пошкодувати цих грошей. Скільки витрачаємо на різні посібники (потім дізнаємось, що там помилки), на репетиторів і на курси (не для знань, а для того, щоб засвітитись і цього року отримати 20 балів). Я проходила пробне ще в 2009 р. і не шкодую. Ніби розумієш, що тільки пробне, а все рівно переживаєш.
Першокурсниця
Ого! 84грн))) Мені було 60 жалко.
Wilczyca
Для Першокурсниця: Мені теж )))) Але нічо, це корисна штука, насправді. Бачиш, у яких умовах писатимеш. Щоправда, минулого року тести за рівнем і за змістом дещо неприємно відрізнялися від пробного...
Коментувати
с
С каждым годом все дороже это знакомство!