Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


СерйоZNO (096) 564-13-77
(095) 580-77-79
м. Київ, вул. Марини Раскової, 19 (м. Лівобережна)
https://www.serjozno.com/

інформація підтверджена

СерйоZNO

Курси підготовки СерйоZNO знаходяться на вул. Марини Раскової (Євгена Сверстюка) 19 - 5 хв пішки від метро Лівобережна. Професійна та досвідчена команда викладачів, комп’ютеризоване навчання та доступні ціни є надійною запорукою Вашого успіху на ЗНО!

Репетиторський центр СерйоZNO в Києві проводить набір учнів на 2020-2021 навчальний рік: математика; українська мова та література; англійська мова; історія. Для учнів 9-11 класів курс «ПІДГОТОВКА ДО ЗНО (ЗНО) 2021». Перше заняття - безкоштовне!

Введення карантину вносить свої зміні у спосіб підготовки до ЗНО. Наразі ми набираємо учнів на навчання у групах та онлайн. Рішення про введення онлайн занять було прийнято з метою піклування про здоров’я абітурієнтів та викладачів. Онлайн заняття проводяться у вигляді вебінарів у реальному часі зі спілкуванням з нашими викладачами і перевіркою завдань.

У нашому центрі Ви отримаєте якісні освітні послуги: впораєтеся зі складнощами у вивченні шкільної програми як базової, так і поглибленої; підготуєтесь до здачі іспитів (ЗНО, ДПА), вивчите дисципліни, які цікавлять Вас; навчитеся правильно вчитися і досягати успіхів у навчанні.

Вартість від 45 грн за годину на групові заняття, діє система знижок. План занять складений відповідно до програми ЗНО.

Ми пропонуємо Вам 2 формати навчання: міні-групи та індивідуальні заняття. Перед тим, як розпочати процес навчання, кожен учень проходить безкоштовне попереднє тестування з викладачем (усне опитування + тест). За результатами даного тестування, відповідно до цілей і термінів навчання, буде складена навчальна програма та рекомендовані формат і частота занять.

Всі учні репетиторського центру мають доступ до електронного ресурсу, де, крім своїх навчальних посібників, знайдуть безліч цікавої навчальної літератури.

Ми надаємо можливість батькам дистанційно контролювати процес навчання - електронний кабінет, можливість перевіряти відвідуваність і успішність своїх дітей у будь-який час.

Напрями підготовки

  • Українська мова та література
  • Математика
  • Історія України
  • Англійська мова

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.09.2021