Популярні новини
Розпочалась реєстрація громадських спостерігачів на ЗНО Спостерігачами можуть бути представники громадських організацій, батьківських комітетів і ЗМІ
Завершується реєстрація учасників на пробне ЗНО Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті відповідного РЦОЯО та оплатити послугу
На пробне ЗНО вже зареєстровано 43 тисячі учасників Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох пробних тестуваннях
В Україні затвердили новий зразок Сертифіката ЗНО Сертифікат може складатись з однієї (основної) або кількох (основної і додаткової) частин
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юра
Я неправильно вніс у бланк А відповіді на задачі з географіі .Відповідь правильна але занесена невірно Чи допоможе оскарження?дайте відповідь....я так запоров 6 завдань ...хоча відповіді і правильні ,але чи зчитає іх комп’ютер? .
Надія
Молодь! На яку офіційну адресу можу відправити свою думку. Тільки той може відповісти на це запитання, хто готував для зно матеріал 19 ст.
Надія
Питання 2 першої частини абсолютно не відповідає часовим рамкам 20 21 ст.Пропоную зараховувати як правильну відповідь всім. Хто здавав тест тільки як ДПА не зобов’язаний цього знати. Та і не знав.
Валентина
Поясніть будь ласка, чому в завданнях №27-28, 57-58 за чотири(4) відповіді зараховується max три (3) бали? Третю відповідність можна було і не встановлювати - за неї бал не зараховується.
Олександра
Пропоную підтримати Петиції із ЗНО з Історії Ураїни щодо питання №2. https://petition.president.gov.ua/petition/45294
Надія
Для Олександра: Погоджуюсь і підтримую повністю твою позицію щодо питання 2. Воно не коректне і не правильне для частини першої тесту, а підходить до частини 2. Не розумію ніяк хто складав такі тести. Це абсурд.
Коментувати
Анжела
Скажіть я написала мову ( 145+) , біологію (175+) , а з історії по таблиці пробного зно 2018 виходить 148,хочу поступити на стомат в ТДМУ, якщо такий результат і залишиться, а у ВНЗ буде недобір,то я таки не поступлю???...
я
Для Анжела: Який недобір. Є умови вступу: третій предмет - не менше 150 балів, якщо у Вас їх не буде, Ви не зможете зареєструватись в електронній базі.
Анжела
Дуже надіюсь,що Міністерство освіти прислухається до абітурієнтів з приводу спірних завдань,особливо 2 , або хоча би не будуть підвищувати прохідний бал,а залишать 2017 р, я так хочу бути лікарем і буде шкода якщо я не доберу 2-ох балів.... І мені здається,що таких багато буде..
Коментувати
Катя
Скажіть скільки це буде еслі в 1частині 19 правильний а все вместе 39?vvgvvhshsbshshbshshhshshshshshshhshwshshwhbqhwhdhwhwhshshsuwjwbhshshwhshudshhehsshshswhqisjdbshdhwhhshsjhswhshshhshshabajajhsj
ярослав
Для Катя: ДПА-6 ЗНО-133
Vlad Maryash
Якщо 35 правильних відповідей я склав?
Мирослава
Так
Коментувати
Оля
У нас якось буде атестат считались. Є бажання навчатись, але вставляють палки в колеса.
Оля
Я випускникця минулих років, 31 бал по Історії України. Правда Чуть не вмерла з переляку на ваших ЗНО. Нам важко здавати після 20 років закінчення школи.
Виктория
В этом году оставят порог 27 баллов???Или повысят?Когда можно будет узнать? Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків.
Зно2018
прохідний бал рахується за першою частиною чи обома? Аватар Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків
Яна
А можуть поставити на 10 балів за ДПА 28 правильних?Дуже треба.Будь ласка.Поставте,благаю вас!!!
Павло
Для Яна: ага, и еще засчитать 2 задание Михновского
ярослав
2 завдання не Міхновський?
Коментувати
Маруся
Скажіть будь ласка. Скільки це буде? 1 частина 26 це яка оцінка? А разом все 45 - скільки це балів?
Jula
Для Маруся: приблизно за 2017 це 8 146 балів також за 2017рік результат
Вася
Jula, скажіть, у мене у першій частині 38-39, це скільки?
Вася
Jula, вибачте, не побачив таблиці розрахунку. Виходить 11. Яккщо з мови буде 9, я на собі волосся пірву
Коментувати
Ilya
Скажите пожалуйста , 58 правильных ответов , сколько это примерно будет баллов ? Спасибо за ответ
ярослав
Для Ilya: за 165
Коментувати
яяя
Скажіть будьласка а 40 правильних відповідей це здав чи ні?
Ти
Для яяя: 130
Коментувати
Вася Сав'юк
Скажіть будь ласка я набрав 26 балівцього року з Історії .Я не пройшов порігчи пройшов.Що мені робити.
Бурса
Для Вася Сав’юк: Бурса
Коментувати
Вадим
Скажіть будьласка у мене 27 правильних, я порог пройшов чи ні в цьому році.
Ти
Для Вадим: В бурсі побачимся)
Коментувати
Зно2018
Якщо в мене 19. балів- за першу частину, а за другу -26, то я переступила поріг, чи ні? Скажіть будь-ласка
Провидец
Для Зно2018,пройшов
Jula
Ще не відомий поріг,як ви можете писать чи здав,чи ні?!
Vlad Maryash
Для Провидец: якщо 35 правильно кількість тестових балів,я склав?
Коментувати
Читач
І питання 22 про порушення умов, адже умову поважати існуючі кордони не було виконано і в 2003 році - конфлікт на острові Тузла?
Читач
А чому потребу здобуття політичної незалежності вперше обгрунтував Бачинський, адже в цій частині зошита питання з 20-21 століття? А "Україна ірредента" - це 19 століття?
Марі
Для Читач: +
Jula
+
100010001
Мій любий читачу, не скаржтеся на питання щодо "Україна Ірредента". Якщо ви розумієте, що це нібито "матеріал 9-го", то маєте розуміти і те, що її написали раніше за "Самостійну Україну". Крім того, це можна зрозуміти, навіть маючи досить посередні знання щодо історичного процесу. А якщо ви їх не маєте, то одне невиконане завдання в частині ДПА вам не зашкодить. А виконане - не допоможе. Звісно, якщо ваш бал не межує поблизу позначки "не склав".
Коментувати