Популярні новини
Розпочалась реєстрація громадських спостерігачів на ЗНО Спостерігачами можуть бути представники громадських організацій, батьківських комітетів і ЗМІ
Завершується реєстрація учасників на пробне ЗНО Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті відповідного РЦОЯО та оплатити послугу
На пробне ЗНО вже зареєстровано 43 тисячі учасників Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох пробних тестуваннях
В Україні затвердили новий зразок Сертифіката ЗНО Сертифікат може складатись з однієї (основної) або кількох (основної і додаткової) частин
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Підкажіть, будь ласка, якщо в першій частині 17 правильних відповідей, а загалом 26, то скільки це балів, або "склав/не склав"???
Аліна
Для Людмила: поки немає порогу , важко про щось говорити
Коментувати
Катерина
А якщо у завданні із цифрами одне правильне, то його зарахують?
Альона
Для Катерина: буде 1 із 3 Тай усе
Катерина
Точно? Бо просто мені казали що не зараховуватимуть, та я дуже переживаю
Коментувати
Анна
Це просто жах,дитина розчарована, скільки зусиль вкладено такі важкі завдання ,школи майже пів року не було і такі завдання????
Єгор
Для Анна: завдання були легкі,майже у всіх можна було методом виключення робити,а школа вам і так нічим би не допомогла ,
Коментувати
ЗНОшник
Якщо набрала 20 в першій частині, то це скільки в дпа?¿
Аня
Для ЗНОшник: 7
Коментувати
Олександр Желіба
Цьогоріч - шара! Питання середньої складності, відсутні зображення церков, які складно розрізнити.
archik29
Это сюр какой-то, вопросы хуже некуда, вы впихнули каких-то четырех татаров, ради солидарности с крымом, я правильно понимаю? кто эти люди почему они здесь, куча вопросов об метрополитах священниках, и при этом почти нет реально каких-либо политических вопросов которые имеют реальное отношения к истории.
Lisa
Для archik29: полностью согласна, можно было их хотя бы в начале учебного года впихнуть, а не перед самым зно, все как всегда)
Коментувати
Іван
А якщо я набрав тільки 31 правильну відповідь я склав. Підскажіть хтось будьласка пж
Користувач
Для Іван: Так склав, це 110б
Коментувати
Олександр02
Тест містить 4 завдання на встановлення правильної послідовності (№27-28 та №57-58), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; ’’2 бали, якщо вказано першу та останню події’’; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію.А якщо в завданні №27 в мене правильні логічна пара перша і друга,а не перша і остання,то скільки я можу отримати тестових балів?
Kate
Для Олександр02: 1 балл
Коментувати
Олександр
А якщо у 27,28 правильно вказані 3,4 відповіді,то скільки балів?Це 1 бал чи два?
Marta
Для Олександр: Якщо правильно вказані перша та остання відповіді , то 2 бали. Якщо правильно вказана перша або четверта відповідь, то 1 бал.
Олександр
А якщо друга і третя вказані правильно?
Катерина
Якщо ви навіть зробили 2 і 3 правильно, а 1 і 4 ні тоді вам зарахують 0 балів.
Коментувати
Выпускник
Что то непонятный ответ в вопросе 58.ответов может быть два!и 1713 верный и 1699 год тоже...некорректный вопрос. Как в таком случае подать аппеляцию? Или создавать петицию.Столько лет проходит ЗНО и никак не могут нормально вопросы писать,при их составлении так и чувствуется "любовь" к нашим детям.
Некоректне питання
Для Выпускник: почнемо з того, що сам я теж зробив там помилку. Проте суть у питанні: дата 1713 - це ліквідація козацтва, а не козацьких полків. Тож це просто важке для розуміння завдання
Olgerd
ліквідація полковосотенного устрою і козацтва - одне й те саме,держу в курсі
Коментувати
Дана
А таблиця переведення балів з історії України 2019 коли буде ?Бо на сайті Ерудит вже є таблиця за 2019 рік .
Настя
Для Дана: на тому сайті може бути тільки таблиця пробного. Таблицю цьогорічну зроблять одночасно з установленням порогового бала, це можливо тільки після обробки всіх робіт, приблизно 20-23 червня, якщо не помиляюсь
Дана
Як вважаєте бал 29 дпа може бути 10 якщо ЗНО складуть абітурієнти трішки гірше ніж мин.рік.Це дуже важливо .Чи такого ще не було за роки ЗНО ,щоб бал робили меншим?
Коментувати
Каріне
Подскажите пожалуйста куда обращаться,если по двум вопросам не засчитано совпадение по одному правильному ответу? В итоге общий бал меньше.
Елена Литвинова
Для Каріне: Такая же фигня, 3 балла не досчитали, подавай апелляцию
Коментувати
Олена
Доброго дня!Скажіть,будь-ласка,якщо дитина з історії набрала приблизно 160 балів,то яка приблизно оцінка за шкалою 1-12???
Данило
Для Олена: Так, отримаєте
Коментувати
Іра
Скажіть правильно 48 тестів,я пройду поріг для медиків 150 балів? ???? По таблиці 2017 це 151, надіюсь ,що нічого не зміниться..
Аноним
52 тестових балів правильно я слав?! ¡!!! ¡!
Міша
Для Аноним: так ви склали
Коментувати
Абітуріент
Не хоче наша освіта зробити приємне випускникам і розбити бали ДПА таким чином: 10 - 27 - 33, 11 - 34 - 40, 12 - 41 - 47. Буде "великолепная семерка"
Василь
Для абітурієнт: Питання 2 з історії України зовсім некоректно тому що воно не стосується періоду 20 ст. Коли розпочинається 20 ст?
Абітурієнт
Готувався 1 день, написав 63 завдання правильно) А щодо 2 завдання ніяких петицій підписувати не потрібно, ви жартуєте? Завдання сформульовано абсолютно нормально: "Україна irredenta" написана у 1895 році, "Самостійна Україна" у 1900, в чому проблема? Хоча я і сам тут помилився (все-таки за 1 день дати всі запам’ятати нереально) та і розумію свою помилку. Досить нити, якщо хтось дуже хоче потрапити в омріяний ВНЗ - сідайте і вчіться, а не чекайте подарунку долі у вигляді пониження прохідного або "некоректного завдання"
Саша
Для Абітурієнт: Мне тоже очень нравятся сказки). Представляете, если бы вы готовились два дня, то ответили бы на все вопросы правильно и получили 200 баллов)
Юрій
Абітурієнт, завдань було всього 60, а не 63. Цікаво як ви здали математику
таня
Заданий 60_ а набрать всего можно 94. Вот и этот паренёк набрал 63
Коментувати
Олеся
интересно, кому молиться, чтобы 27 - 28 по ДПА внесли в шкалу оценки 10, с учетом всех нервов и спорных вопросов
Василь
Вірю, що в центрі оцінювання знань вже переглядали тестові питання з історії України. Якщо не перед друком зошитів та бланків виявили такі жахливі неточності, як для прикладу друге завдання першої частини тесту(20-21 ст.), то хоч тепер вирішать цю проблему на користь учнів. Не можна запитання, що стосується події 19 ст.розміщувати в частині першій тесту. Учень, що здає тест для дпа не може знати цього матеріалу. Взагалі це кричуща халатність тих, що готували тест і допустили друк. А може це елементарне незнання історії? Хто ж тоді складає і перевіряє завдання? Хіба не вчителі історії?