Популярні новини
Поріг тесту ЗНО з математики склав 10 тестових балів Експертна комісія встановила поріг «склав / не склав» для тесту ЗНО з математики
Опубліковані відповіді на тест ЗНО з географії Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з географії, що був проведений у вівторок
Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії Правильні відповіді на завдання тесту з географії будуть оголошені 16 червня
ЗНО з географії: напередодні тестування 15 червня основна сесія ЗНО завершиться проведенням тестування з географії
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Что за ужас,почему бал снизили? мне в мед поступать Умные все такие сидят там,в этом году неправильно оценивают, теперь живи в этим
Наталка
Скиньте силку , або фото з вiдповiдями! Тiльки не ту що качати!!!
Олексій
чому 33 завдання вписали в ЗНО з біології 2017 якщо вони самі не знають правильної відповіді
Дана
Для Олексій: Все там правильно. З чим ви не згідні?
Коментувати
Андрій
Чому в 2 завданні (зошит 9) відповідь Б, особа яка писала відповіді розуміється на біології?
Максим
Для Андрій: Це завдання взято з минулих років, порівняльно-описовий правильна відповідь.
Дана
Андрію, а чому ви пишете, що відповідь "Б", коли в ключах написано, що "Г"?
Коментувати
Карина
если у меня 26 верных ответов,я не пройшла тогда?
Віка
Для Карина: нет, порог 27-28 баллов
Діма
С чего ты это взяла, если написано , что порог скажут, когда проверят все работы? зачем накручивать человека?
Коментувати
Лилия
Про гибридизацию задание вообще нужно убрать,это не школьная программа!
таня
Я не розумію чому пороговий бал не змінився , а такий самий як і у минулому році, а переведення балів у рейтингову шкалу значно згіршилось!?? Як так?
Ірина
Це просто жах. Кількість правильних відповідей одна, а вони зовсім щось інше пишуть. Як так відкинули 5 балів. Звідки вони беруть подібне? А за шкалою 100-200 взагалі. Є ж різниця 175 чи 167. Якась підстава :( Такий розрахунок впливає на пороговий бал?
Misha
По зошиту вмене 49/76 тобто 170, балів отримав 35/76 132 увівпоказник у розрахунок отримав 142.5. І неможу завантажити карту учасника пише, що фаіл незнайдено, що робити.
Alex
Люди, не галасуйте! Цього року шкали з усіх предметів значно відрізняють від тогорічних. Змінили систему розподілу. Саме тому одна розумна жіночка в комісії з установлення порогу так активно виступала за його зниження( нижчий поріг - більше балів). І саме тому розумні люди писали петиції... На жаль, нічого не змінити.
Raven
Это нормально что вы снимаете 10 балов ????? Что за бред кто так делаете ?
Инкогниио
Извиняюсь, что за бред? Каким образом вы срезали нам балы? И что теперь делать? И выгодно, наверное? Никто не подаст апелляцию, ибо вы онулируете
Кирилл
Я не понимаю, объясните, по какой причине вы снизили мой результат на 7.5 баллов? У меня 48 правильных ответов, здесь показало 168.5, на информационной странице 161. Вопрос: вы и вправду считать не умеете или специально ставите ниже балл???!?!??!
Марина
Вони просто тупо вкрали в дітей бали!!! Подивіться на таблицю балів , там всі бали заокруглені - навіть пропущена порядковість балів , в тому числі без десятих....просто немає слів !! Брехня на кожному кроці !!! То нащо було ставити такий пороговий бал , як минулого року ?! Давати дітям надію , а потім так безсоромно обманути?! Дибільна країна з брехливими корупційними чиновниками , які навіть на половину тих тестових питань ЗНО не зможуть відповісти! Ну нічого , Бог все бачить . Всім віддасть по заслугам .
Ольга
Объясните, почему количество полученных балов в 2016 году по биологии отличается от таблицы балов 2015. При правильных 63 ответах должно было быть 188, а не 184
Марина
Для Ольга: у моєї дочки так само , як і вас вкрали бали Згідно минулорічної таблиці - 66 правильних - 191 Це жах !
Марина
Для Марина: а цього року 66 балів це 188
Олександер
3 бали не 7 при 53 тестових балах 169 балів ЗНО коли мало б бути 176. Дуже цікаво яким чином вони виставляли бали.
Коментувати
Марина
якщо у мене 28 правильних запитань,скільки це балів? Є в мене можливість на бюджет поступити,по укр.мові в мене 143,а історія 141?
Николай
Для Марина: на биофак провинциального вуза, где недобор, может быть и да.
Коментувати
Тетяна
Добрий вечір, я б хотіла запитати, чому в 4 зошиті під № 24 правильну відповідь (А). А повинен бути (В). Мені дуже цікаво який розумник писав правильні відповіді !? Так як я сомніваюсь в його знаннях в Біології !!!
Сніжана Олександрівна
якого числа буде на інформаційну сторінку. бали СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Богдана
Добрий вечір, я хотіла запитати якщо у мене лише 21 правильна відповідь то я здала ЗНО чи ні?
Corvus Corax
Для Богдана: Только если преодолеете пороговый балл. Но его ещё не рассчитали. Хотя вопросы в этом году были простенькими, следовательно порог будет высоким. Не думаю, что вы пройдёте с 21 правильным ответом.
Коментувати
Никифор
дуже прості завдання,нічого не вчів і 165 балів