Популярні новини
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
До яких іспитів готуватися вступникам 2023 року Перелік предметів зовнішнього оцінювання буде визначено в Порядку прийому до закладів вищої освіти
В УЦОЯО пропонують розширити НМТ Вступні комп’ютерні тести мають бути поширені на всі традиційні тести ЗНО
МОН готується до вступної кампанії за результатами НМТ МОН готує два варіанти проведення вступної кампанії та конкурсного відбору вступників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Скажіть будь ласка , якщо мені для вступу на факультет не потрібно математики ,то я можу поступити , чи потрібна математика все-таки ,бо вона як обов‘язковий предмет ???
Якось так
Для Марія: Ви вступаєте на спеціальність, а не на факультет. З предметами, які необхідні для вступу на цю спеціальність.
Коментувати
сссccccccccccc
нарахувала 11 балів думаєте я пройду?_
Якось так
Для сссc: пройдете куди?
Коментувати
Соссс
Какие нафиг 67 балов, там макс с заданий 55 можно посчитать , каждое задание Ттттттттттттттттттттттт
Dsdsds
Для Соссс: 6 за 30, 4 за 31, 2 за 32, 3 за 33, 6 за 34. 1-16 по 1. 17-29 по 2. Считай
Коментувати
КРИСТМНА
Если я регистрировалась на зно , пришла и решила почти все задания по математике, кроме 32,33,34 это у меня будет результаты как зно ? А не дпа? Подскажите пожалуйста, потому что уже нервничаю . ... ...
MutnyjMrak
Для КРИСТМНА: по идеи да.Я тоже сделал всё до 32 и написал на 39 баллов.Это 160 баллов ЗНО
Якось так
Для КРИСТМНА: отримання результатів ЗНО за 200 бальною шкалою залежить не від кількості (не)виконаних завдань, а від того чи Ви вказували при реєстрації бажання отримати оцінку ЗНО за 200 бальною шкалою.
Коментувати
АДМІНІСТРАЦІЯ
ПРОХІДНИЙ БАЛ ЗНО 2021 РОКУ З МАТЕМАТИКИ СТАНОВИТЬ 125 БАЛІВ ЗА ШКАЛОЮ ЗНО.
Астхфу
Для АДМІНІСТРАЦІЯ: Скільки цe і балах
Коментувати
Аня
Який прохідний бал зно з математики 2021 року?
Аня
Який прохідний бал ЗНО 2021року?
Андрій
Поясніть, будь ласка, чи впливає бал на ЗНО з математики на вступ на філологічні факультети (перекладач)? Наприклад, якщо з усіх предметів хороший бал, а математику провалив, чи можуть мене взяти на бюджет на цю спеціальність? (випускаюсь в 2022)
Влад
Для Андрій: правил вступу на 22 рік ще немає. Вони будуть через рік, якщо математику не добавлять в зно для вступу, то вона не потрібна. Бо з нашою владою все що хочеш чекати можна)
Якось так
Для Андрій: те, що Ви завчасно почали перейматися питаннями вступу похвально. Тим менша вірогідність того, що Ви після розподілу бюджетних місць почнете обурюватися через те, що у виша НІБИТО було 20 бюджетних місць, а зарахували лише п’ять осіб. Водночас, Вам правильно сказали, - перелік необхідних ЗНО на ту чи іншу спеціальність формується МОН осінню року, що передує вступу. І зверніть увагу на те, що ЗНО і ДПА (навіть у формі ЗНО) це різні штуки. Бо, якщо я не помиляюся, з наступного року має (бо з таким навчанням не факт) бути обов’язкове саме ДПА з математики. А ДПА для вступу не потрібно.
Коментувати
Діана
хтось може пояснити, що за пороги? коли я здавала ЗНО, був лише прохідний бал. а зараз, що? потрібно і поріг скласти і прохідний набрати?
Олеся
Для Діана: Ви взагалі цікавились цим питанням? Дивно відповідати на таке. Пороговий бал - це "кордон". Цьогоріч учні, які набрали 9 білів з 62 його перетнули. Ті, що набрали 8 або менше - не розглядаються, до вступу не допускаються. Завтра в свому особистому кабінеті отримаєте свої бали.
Діана
дякую за відповідь.
Олеся
Діана, вибачте, я відповіла різко:( Мені соромно. Успіхів при поступленні!
Коментувати
Дроздобород
Ребята, а если я цифры 4 и 7 написал прописью, а не печатными, мне компьютер засчитает правильный ответ?
Сооовей
Для Дроздобород: думаю, да
Коментувати
Укр
Не було пробного! Було справді важко і писали із хвилюванням через не звичні умови! Ми не знали як це все мало відбуватись
Наталія
Для Укр: але ж усі без виключення були в таких умовах. Ви вже не діти - майже студенти. Вітаю у дорослому житті:)
Коментувати
Татьяна
Почему поменяли таблица, раньше выложили тест + сразу можно сделать расчет балла. Зачем удалили!!!! Ведь все увидели что пороговый балл"9"
ZNO
Не міняйте таблицю! Будь ласка! Нам дійсно було важко писати. Я вже ввійшла в такі крайності, що пишу це тут, просто незнаю що мені робити вже, я вже плачу другий день, стільки готувалась, а за таблицею пробного виходить зовсім нічого! Через незвичні умови дуже перехвилювалася задачу написала правильно, а просто не правильно порахувала від переживань! А ще збільшили завдання а час ні! Будь ласка не знущайтесь з нас, не перекреслюйте наше майбутнє!
Math
Для ZNO:Не хвилюйтесь , шкала балів за пробне 2020 є не об‘єктивною і я сподіваюсь вона зміниться
Diana
Это не стоит ваших нервов, поверьте. Помните, как у Стуса ? «...де не стоятиму - вистою...». Я, что рассчитывала на 195+, ничтожно потерпела фиаско: куча ошибок из-за невнимательности, пару ошибок в арифметике и ,соответсвенно, много баллов ушло в сад... Ещё эта таблица...Но это не главное. Да, я понимаю, как обидно. И мне обидно так же. Я, что знала как решать задачу, но допустила элементарную ошибку в просчетах, пролетела так же, как и человек, что не знал, как её решать вообще... Но поразмыслив, я пришла к выводу: это всего лишь баллы...Да, я готовилась, но готовилась я не ради этих самых «баллов». Математика мне дала нечто очень ценное - способность мыслить. Это в жизни пригодиться, поверьте, сейчас вам плохо, но позже, тот результат, что прийдет вам вот-вот, он выветрится с вашей головы, и вы даже не будете помнить, на что написали. А знания...они останутся с вами на всю жизнь. Если, конечно, они качественные. Не плачте, прошу...
Богдан
diana дякую, заспокоїла, в мене те ж саме приблизно
Коментувати
Max
Будь ласка не міняйте таблицю. По-перше, дуже велика різниця в балах. 38 балів - це 166 за 2019 рік. Але за пробне зно цього року, це всього навсього 151. Поріг склав не склав відрізняється тільки трошки (пару балів), але це виходить у шаленій різниці між порогом 150 балів (який є важливішим). По-друге, рік у рік, вузи вимагають більший прохідний бал на певні факультети. Поріг 150 є дуже важливим.
Tanni
Для Max: Так и в прошлом году так было, тоже все ругались. Проходной балл определят в зависимости от результатов всех писавших ЗНО. Все честно.
Коментувати
Кэт
Я дуже сподіваюсь, що таблиця переведення буде така ж сама, як і в 2019 році. Я набрала 35 балів, у 2019 році це 163 бали, а у 2020 - 144!!! Ви знущаєтесь??
Nazar
Для Кэт: ніби хочуть послабити прохідний бал, тому таблиця буде на пару балів вища
Коментувати
Max
Ми Вас благаємо, на міняйте таблицю в цьому році. Просто вже на колінах благаю я Вас особисто. В нас пропали заняття, було важко самому вчити, без закінчення шкільної програми. Але ми впорались. Тільки прохання залишається одне: залишіть таблицю за 2019 рік.
Б
Зовсім не схоже на пробне ЗНО з математики, я зрівняв завдяння з пробного і справжнього, максимум знайшов 5-7 завдань і то вони простіші в 3 рази
Дроздобород
Для Б: задания основного ЗНО и пробного всегда были разные по темам.
Маргарита
тест сложный в этом году .для обычных классов .. не для профильных класов .реально много заданий ...которые имеют фишки про которые учителя на уроках могут только расказать.. с учетом локдауна и отсутствия системы в этом году много будет обиженых ...
Коментувати
янелох
Та дайте вже нарешті правильні відповіді (ніби їх до цього часу не було!) та таблицю переведення балів в за шкалою 100-200, час затягування все більше вказую на те, що ведуться певні маніпулятивні дії, для незрозумілої варіації актуальної інтерпретації результатів дітей, здогадуємося самі для чого саме!
тилох
Для янелох: не існує в природі ніяких таблиць - для кожного року результати оцінюються по-різному.
Коментувати
Украиночка
Народ, в 2019 году было 32 задания, а в этом 35. И пороговый балл еще неизвестен. Так что вы сейчас всё равно неправильно просчитаете свой балл. Нужно ждать 17 июля. На ваших информационных страничках будут окончательные результаты.
Анна
Для Украиночка: неважно, сколько было заданий, важно какое максимальное количество баллов можно получить. 62 балла было и в прошлом и в этом году.
Авраменко
сгл
Коментувати
я
давайте просто помолимося щоб таблиця переводу не була як на пробному