Популярні новини
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
До яких іспитів готуватися вступникам 2023 року Перелік предметів зовнішнього оцінювання буде визначено в Порядку прийому до закладів вищої освіти
В УЦОЯО пропонують розширити НМТ Вступні комп’ютерні тести мають бути поширені на всі традиційні тести ЗНО
МОН готується до вступної кампанії за результатами НМТ МОН готує два варіанти проведення вступної кампанії та конкурсного відбору вступників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарина
Дорогие друзья!есть петиция!вот ссылка,находите и голосуете https://petition.president.gov.ua/ Каждый голос важен!
Богдан
Запис для аудіювання був дуже поганий, коли відповідь на саме ж питання мала прозвучати звук просто "зажовувало"!!!! Як можна нормально скасти ЗНО, коли такі умови його складання??? І така проблема не тільки в мене, а у абітурієнтів всієї країни!!!
Олеся
Для Богдан: я тоже абитуриент этой страны, и я смог при таких условиях. и я не один такой
Коментувати
Юрій
Навіщо взагалі вводити аудіювання. Акцентів багато і мало хто може відрізнити шотландський від британського . Навіщо постійно ускладнювати життя дітям, завдання і без того важкі були. Колонки не працювали належним чином. Багато кому такі вибрики МінОсвіти будуть коштувати золотої медалі і навчання в престижних вузах.
Іван
Для Юрій: В ЗНО не було питань про те, який акцент відтворюється. Не треба перебільшувати.
Коментувати
У Ч А С Н И К
Доброго дня усім. Як на мене, не варто зупинятися після пояснення УЦОЯО ( до 15 червня намагатимемося вирішити проблему ) , щоб за нас не забули. Скажіть, будь ласка , це правда, що знімають сюжет та будуть показувати по TV ? Можливо хтось знає, який канал ?
Мама
Для У Ч А С Н И К: зайдіть в групу Батьки SOS, там повині були зібратися біля УЦОЯО, о 14:30 ICTV і завтра там шукають тих хто міг би прийти на сніданок 1+1 та розповісти ситуацію. Хто в Києві, приєднуйтесь. https://www.facebook.com/groups/1447547535497898/permalink/2068277260091586/ https://www.facebook.com/groups/171817360173238/
Коментувати
Катя
Пропоную зробити аудіювання з української мови та залучити українців з різними акцентами. А що? Всі мають розуміти закарпатський та прикарпатський акценти! Ми ж українці! Або в Інституті Гьоте на аудіюванні залучити мешканців Баварії. Ну і що, що навіть німці не розуміють баварців на всі 100!
Марина
Для Катя: Мені здається те, що ми тут пишемо, ніхто з відповідальних за ЗНО і не читає
Денис
Так само на екзаменах з китайської диктори говорять путунхуа, а не шанхайським діалектом. На IELTS говорять англійці, на TOEFL - американці. А на якомусь там ЗНО, яке на відміну від того ж китайського гаокао (приймається замість вступних в Оксфорді, Гарварді, та іниших відомих вузах світу) , ніде, крім України не дійсне, вирішили влаштувати " тест сторіччя ". Питання: чому не випробувати спочатку на тваринах? Вони би здохли від цих ультразвуків.!
Коментувати
Учасник зно
Доброго ранку. Скажіть, будь ласка, буде щось вирішуватися щодо аудіювання та ще деяких завдань. Напишіть, будь ласка .Дякую .
Пропозиція
На мою думку, є три варіанти вирішення цього питання : 1. Додати всім учасникам по 5-6 балів до частини аудіювання ( яке і врахується до ДПА ) 2. Рахувати все як є тільки не враховувати завдання частини аудіювання до ДПА. 3. Сумнівний варіант : анулювати бали із завдань частини аудіювання. Такого ще ніхто не пропонував. Буду першою. Прошу не ігнорувати, а розглянути мої пропозиції, адже може саме вони стануть можливістю вирішити це складне питання.
Марина
Для Пропозиція: продовжу. Звернути увагу на завдання з двома можливими варіантами відповіді і вирішити цю проблему на користь абітурієнтів ( завдання 24 arrange and change, завдання 28 та 32, 51 а також 57, в якому жоден з варіантів не є вірним)
Пропозиція
Для Марина: Повністю згодна. А щодо завдання N57 то взагалі слів немає. Якщо такі будуть справи і нічого не змінять з аудіюванням, то наступного року ЗНО з англійської мови майже ніхто здавати не буде.
Учасник. з н о
Але додавати по 5-6 балів це до тих результатів що вже є, а не просто всього. Мені здається так буде краще для всіх Трохи можна буде побачити справжні знання + 5-6 балів компенсації. Може хтось згодний зі мною?
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Я - абітурієнтка, яка вчора, 01.06.2018, проходила ЗНО з англійської мови в місті Біла Церква. Хочу поскаржитися на те, як було проведено аудіювання. По-перше, якість звуку була жахливою: різноманітні шуми( звук то переривався, то знову з’являвся). Крім того,моментами фраза промовлялися занадто швидко, чи просто "проковтувалися". По-друге, аудиторія не була облаштована належним чином. Звук, який надходив від тих колонок був дивним, бо надзвичайно рипіли колонки, і для дітей, які сиділи на задніх партах він був неможливим для прослуховування, а навпаки для тих, хто сидів спереду, було відчуття того, що увімкнули баси на всю гучність і нічого окрім шипіння, рипіння не було чути. На завершення хочу сказати, що швидкість та акцент мовлення не відповідали рівню В1, як мало бути. Для дітей, які вивчали англійську мову тільки за шкільною програмою на стандартному рівні, таке аудіювання - означає провал. Це несправедливо!Я прошу звернути на це особливу увагу,адже так не має бути!!!
Катерина
Пишіть скарги на zno_info@testportal.gov.ua або org@testportal.gov.ua, коментарі можуть і далі видаляти, а електронні листи будуть масовими
July
Як варіант. Кожну правильну відповідь із аудіювання оцінювати не в один бал, а в 1,5 або 2. Так як ця частина в ЗНО нова і була проведена без потрібного оснащення, тобто окремі навушники для кожної дитини.
тато
Шановні батьки! До Києва на страйк! Досить знущатись над нашими дітьми. Скільки вже можна терпіти. МОН засипали питаннями, а відповідей немає.
Таня
Для тато: Якщо не знизять поріговий бал і не додатуть дітям бали за некоректні питання...(та ще й з помилками) ...ТІЛЬКИ СТРАЙК! У нашому одинадцятому класі м.Кам’янське з 11 учнів здавала цю англійську тільки моя дитина. Всі інші не наважилися. І на тобі-таке оцінювання!
Коментувати
мама
Я також хочу звернутися до міністра освіти. Пані Ліліє, поясніть чому учні загальноосвітніх шкіл повинні знати рівень В2, якщо у шкільній програмі таких вимог немає.Чи відомо вам якими підручниками забезпечені школи? Аудіювання на ЗНО ви завалили, а від ваших помилок страждають діти і їхні батьки. Чи може це така політика нашого міністерства? До яких пір ви будете принижувати молоде покоління?
Марина
Для мама: питання про підручники для базового і академічного рівня я вже озвучувала, проте відповіді не отримала, на жаль
Коментувати
Учасник ЗНО
Доброго дня. Маю запитання особисто до міністра освіти Лілії Гриневич та до усіх, хто відповідає за ЗНО. Скажіть, будь ласка, чи будуть розглядатися апеляції, подані у зв’язку з аудіюванням та апеляції щодо питання N57? Якщо так, то скажіть, будь ласка, коли саме? Чекаю на відповідь. Дякую наперід.
Фахівець
Шановні МОН та УЦОЯО, поясніть, будь ласка, принцип виставлення різних оцінок 1-12 за ДПА при однаковій кількості тестових балів учнів базового та профільного рівня. Це що, такий спосіб знищити профільний рівень? Тобто, діти, які отримують однаковий тестовий бал, але навчались у різних школах, мають різний рівень ДПА? Але ж однаковий тестовий бал свідчить про однвковий рівень знань! Чи в Україні існує лише профільний рівень з англ мови? А як же математичні ліцеї, історико-правові гімназії, українські гімназії зі збільшеною кількістю укр мови тощо?!! Там теж буде застосовано по кілька таблиць?!!
Олена
Якщо не написав твір, анулюється вся робота, тобто ЗНО? Тобто, без письма роботп анулюється і зно не склав?Правильно я розумію?
Алина
Для Олена: Ні, тоді просто враховуються лише тести. Без твору максимальний бал становить 58, за твір можна отримати ще додаткових 14 балів.
Коментувати
Влад
У місті Хмeльницькому було дужe поганe аудіювання.Звукозапис зливався з eхом аудиторійі .І цe унeможливлювало розуміння та надання правильних відповідeй.
Attractions
В слове "atractions два "t" в задание 59)) . .
ra
Доброго дня. Я буду подавати апеляцію з приводу завдання 51 в Task 9. Сьогодні знайшла автентичний текст цього завдання, нижче додаю посилання на джерело. Ось речення, з якого було зроблено це завдання: "In laboratory tests, bats have been shown to be able to distinguish shapes and colors." У реченні стоїть словосполучення "to be able", яка вимагає після себе частку "to" з інфінітивом дієслова. У завданні 51 ЗНО цього словосполучення немає, що робить неможливим визначення правильного варіанта відповіді. Завдання складено некоректно. Прошу зарахувати будь-який варіант відповіді в завданні 51 правильним. http://susano.tripod.com/myths.html
Лора
Для ra: Добрий день! Нас багато, які готові Вас підтримати. Скажіть, будь ласка,куда писати ?
абітурієнт
Коментар мій щойно удалили, отож коментую знову. Зайшла по вашому посиланню і так дійсно найшла таке речення. Ви молодець. А умение ще питання до the other та another. Зайшла на Cambridge Dictionary там пишуть що another вживається з іменниками в однині і ніяких але.
Дарина
Поддерживаю,но что мы можем сделать.И куда писать?
Коментувати
Марина
Вопросов много и у абитуриентов. и у их родителей. Но ответов пока никаких. Сплошной игнор. Только сегодня будут решать как поступить с ошибкой в слове ATTRACTIONS засчитать ее как ошибку абитуриентам или нет. Это ВАША ошибка. как и некоторые другие
Антон
Еще вопрос - почему на английском языке никого не проверяли металлоискателем???(на математике и украинском языке - проверяли!!!!) Участники постоянно выходили в туалет - угадайте с трех раз зачем????
Лора
Для Антон: Такая же ситуация была в Днепре в 131 гимнази.
Маша
в Київській обл було аналогічно!
Коментувати