Популярні новини
Готуйтеся до зовнішнього оцінювання 2022 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО
Як проходитиме зовнішнє оцінювання 2022 року Що необхідно знати про ЗНО і ДПА випускникам шкіл і вступникам до вишів 2022 року
Опитування: ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу Спостерігається позитивна динаміка зростання кількості українців, у яких ЗНО асоціюється з рівністю
УЦОЯО оголосив перші результати додаткової сесії ЗНО Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати додаткової сесії ЗНО з кількох предметів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
OОля
Я не погоджуюся з 2,4,9та 28.Це просто жах!!!Як подати на апеляцію???Скажіть ,будь ласка,хто знає?
Алина
Совершенно не согласна с Бачинским ( 2 вопрос ) нельзя делать правильным работу 19 ст. , если в ответах есть работа 20 ст !!!!
Катерина
2 запитання має бути Міхновський,а у 9 може бути і характер індустріалізації,у 17 може також бути і зниження матеріально-та енергомісткості виробництва.Що це таке????у деяких завданнях можуть бути 2 правильні відповіді !можливо і 5 балів стають вирішальними!!!!
Андрій
2 питання повинні зробити дві правильні відповіді ! А як ні , то це просто немає слів !
Ольга
За 2 питання треба подавати апеляцію !!! Ті , хто здавав тільки частину ДПА ( як в моєму випадку) не повинні були вчити Бачинського ! Він не входить в ці роки!!! Правильна відповідь - Міхновський! Подаю на апеляцію.
Таня
2 завдання !!! Правильна відповідь Міхновський! Бачинський 19 ст ! Весь клас подає апеляцію на 2 питання! Не говорячи вже про інші питання .
Анна
Для Таня: Скажіть, будь ласка, як можна подати апеляцію
Коментувати
Ніхто
Я теж не згідна з 2, 4, 6, 28. Нижче сказано було чи вас врятує той 1-2 бала ? Звісно врятує при вступі кожен бал має високу вагу.
Тетяна
Інформацію активно обговорювати в ЗМІ , привертати увагу, бо так і залишились дурнями
Діана
Поясніть хтось чому в 5 завданні не 1914 рік???? .’.’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’
Марія
Для Діана: Тому, що це Київська катастрофа, під час Першої світової війни бойові дії в Києві не проходили. Зі сторони Росії нападає Врангель, із Заходу - армія УГА.
Петро
Не УГА, а поляки. Не могли Галичани стріляти в сторону Києва
Коментувати
Да да я
Обьясните какой логикой джерела, если джерела это источник. Каким местом там источник увидеть надо?
Діана
Для Да да я: Просто люди з колгоспів йшли на фабрики, люди - це ресурс праці, тобто джерело
Коментувати
Ярина
Завдання просто жах(Недосконалі,немає чіткої відповіді!!!!Взагалі завдання 2,40,53 мають невірні відповіді((((А на 51 не має чіткої відповіді((((Наш УЦОЯО все робить для того ,щоб діти залишалися в Україні!
200 балів
У завданні 28 газета "Голос" повідомляє про невдалий атентат Гітлеру, який відбувся у 1943-му, а не про події 1939-го. Бомбиииить!
Діана
Чому 5 не 1914? Це хіба не перша світована? .
Діана
Для Діана: Я також от не розумію...
Коментувати
200 балів
Поясніть мені будь ласка, якщо частина 1 охоплює ХХ-ХХІ ст. , то якого хріна правильна відповідь Юліан Бачинський з кінця ХІХ?
Марі
Для 200 балів: +
Коментувати
Тетяна
Треба підключати громадськість і надати розголосу ситуації ЗНО з історії України, це жахіття і недоречності просто шокують.
Марі
Для Тетяна: +
Ніхто
+
Студент
Пропоную усім кого не влаштовують зазначені центорм якості освіти відповіді, хто вважає деякі питання з тесту недоцільними зібратись кожному у свожму місті під місцевими департаментами освіти і науки 11.06.2018 о 10:00 і висунути свої невдоволення та пропозиції. Тільки так ми будем почуті, тільки так це отримає розголосу, якщо абітурієнти зі всієї україни покажуть невдоволення і розпач у системі освіти. Поширте цю інформацію і досягнемо справедливості.
Коментувати
Діана
Як можна подати апеляцію? В елекронній чи письмовій формі? Нехай роблять дві відповіді правильними, якщо так...
Петро
Для Діана: http://testportal.gov.ua/ap/ Передостанній абзац
Петро
Простіше кажучи, оскаржувати завдання не має сенсу. Такі заяви вони взагалі не розглядають
Діана
Для Петро: Як то не розглядають? Треба добиватись справедливості!
Коментувати
Христина
Підкажіть будь ласка, скільки потрібно правильних відповідей щоб набрати прохідний?
Да да я
Для Христина: 27, 28 там уже 108 где-то так
Да да я
Для Христина: 28 это 102
Коментувати
Петро
В програмі ЗНО: http://testportal.gov.ua/progist/ Ні слова про дату підписання Будапештського меморандуму і про ядерне обеззброєння (окрім фрази "Інтегрування України у європейське і Світове тов-ство). Тоді скажіть, яким боком я можу знати хто з українських президентів його підписав, якщо я не вчив дату
Anna
50 завдання. Польське вищвольне повстання і перше,і друге не збінєгаються з датою Маніфеста 1961, а от Кримська війна - так. Чому відповідь інша?
Anna
У 28 завданні Спочатку захоплення Севастополя ,а потім Харкова.. Не розумію , чому відповідь інакша
Kate
Для Anna: я також так вважаю, адже захоплення севастополя у 1942, а Харкова у березні 1943
Ярина
Мені здається вони самі не знають правильної відповіді(
Таня
Там чітко сказано, що Харків і Севастополь ЗАХОПЛЕНО, німецькими військами. Перш ніж писати добре прочитайте, що написано на газетах. Оборона Севастополя тривала 250 днів.
Коментувати