Популярні новини
Оголошені дати проведення пробного ЗНО у 2022 році Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 19 та 26 березня 2022 року
Готуйтеся до зовнішнього оцінювання 2022 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО
Як проходитиме зовнішнє оцінювання 2022 року Що необхідно знати про ЗНО і ДПА випускникам шкіл і вступникам до вишів 2022 року
Опитування: ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу Спостерігається позитивна динаміка зростання кількості українців, у яких ЗНО асоціюється з рівністю
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Уляна
Друге питання правильна відповідь- Міхновський!!! Виправіть помилку і заспокойте кіпіш!!!
Тетяна Іванівна
Для Уляна: це має виправити ЦОЯЗ!!!
Алёна
Не понимаю почему нужно менять именно на ваш ответ, а как жедети, которые правильно ответили Бачинского!
Катя
Пусть 2 ответа защитают! Медикам ЗНО по истории не нужно, они пишут ДПА и, соотвественно, ЗНО (1895 год) им не надо знать
Коментувати
Світлана
Доброго дня! Цікавить 32 питання.В офіційних відповідях на питання ЗНО визначена правильна відповідь -Олег. Проте у книжках,довідниках, Інтернеті саме так позначено кордони Київської держави за часів князювання Аскольда. Яка ж правильна відповідь? Питання в карті, а не в діяльності князів.
Witalina
Для Світлана: Однозначно,Олег! Який Аскольд?
Світлана
Для Witalina: Відкийте Google , або Прометеус і подивіться карти.
ВМ
Однозначно Олег!!! Влада Аскольда не поширювалась на Новгород!!! Ця карта вже декілька разів була в ЗНО минулих років (наприклад ЗНО-2015).
Коментувати
Тетяна Іванівна
Для пепиції щодо зно з історії України для учнів! Збір триває!!!! https://secure.avaaz.org/ru/petition/Direktoru_UCOYaO_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti/?cmXHjnb&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-430187-Direktoru_UCOYaO_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti
учень
Для Тетяна Іванівна: Простите, но на сколько я вижу эта петиция 2017 года и опубликована она 11 июня 2017 года. Таким образом она не действительна на сегодняшний день и надо собирать подписи под новой.
Mariya Smyeshkova
Для Тетяна Іванівна: чому там пише 2017 рік?
Коментувати
Галина
Я б хотіла звернутись до всіх хто написав Міхновський. Якщо ви прочитаєте запитання ще раз - побачите, що там пише: "Хто вперше обгрунтував", тому питання написане правильно.
Ольга
Для Галина: вперше для XX- XXI століття !!! В першій частині тільки ці століття!
Тетяна Іванівна
Це не відповідає ХХ- ХХІ ст!!!!
ВМ
Питання №2 дійсно можна сприймати двояко. Це недопрацювання розробників завдань. Таких проколів з боку УЦОЯО не повинно бути на ЗНО!!!
Коментувати
Яна
Доброго дня. Хочу висловити свою думку, щодо другого питання. Так як перша частина включає в себе лише ХХ- початок ХХІ століття, то некоректно таким способом ставити питання. Юліан Бачинський- історична особа, що діяла в ХІХ ст. і також в тому столітті була написана "Україна irredenta", а якщо бути зовсім точним, то це 1895 рік. Тож діти, які готували лише ДПА, могли і не пам"ятати досконало про дану працю. А виходячи із знань 10-11 класів, М. Міхновський може бути вибраний як правильна відповідь.
Іринв
В 2 завданні повинні бути правильними обидві відповіді. А до решти завдань купа питань. ЗНО не має нічого спільного з тими датами і подіями, які потрібно було вчити згідно з затвердженою програмою! Взяти тільки 4, 28, 44(!), 47 завдання. В 55 одна з відповідностей має дуже некоректну відповідь! В 58 теж використані дати, які не були обов’язковими до розпізнавання.
Олена
2 питання - Міхновський ! Їй Богу не валіть дітей вже так сильно! Це вже через чур.
Маша
Друге питання стосується 19 століття!!! Дуже багато дітей здавали історію тільки для ДПА,а це означає,що вчили вони тільки з 20 століття. Так не можна. Потрібно думати наперед!
Тетяна Іванівна
Для Маша: Для пепиції щодо зно з історії України для учнів! Збір триває!!!! https://secure.avaaz.org/ru/petition/Direktoru_UCOYaO_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti/?cmXHjnb&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-430187-Direktoru_UCOYaO_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti
Світлана
Для Тетяна Іванівна: Я вважаю що повинен бути Міхновський!
Коментувати
Стелла
Зошит номер 2, запитання 32. За вашими відповідями правильною відповіддю є Б. (Олег). Проте згідно з курсами до підготовки ЗНО на сайті Прометеус, правильною відповіддю буде А. (Аскольд). Так де картосхема правильна ?
Діана
Для Стелла: Аскольд правив лише в Києві, а Олег об’єднав землі Новгорода і Києва і утворив Київську Русь
ВМ
Однозначно Олег!!! Не треба вірити різним сайтам, оскільки не відомо, хто їх складає. Треба вчити історію!!!Влада Аскольда не поширювалась на Новгород!!! Ця карта вже декілька разів була в ЗНО минулих років (наприклад ЗНО-2015).
Стелла
Моя дитина навчалася по «Prometheus» - рекомендаціїї Міністерства освіти. Можливо помилка в самій карті або запитанні.
Коментувати
Андріана
Бачинський не мав би зовсім входити до цього питання, адже він 19 ст . А там має бути 20,21 ст . І там є правильна відповідь- Міхновський! Усі репетитори підтвердили!!!! Ви спеціально валите дітей?
Настя
погоджуюсь з вашими відгуками.Це абсурд ,2 питання зовсім не туди, це ж ХХ ст , а не ХІХ,правильна відповідь Міхновський.4 завдання теж викликає сумнів ,адже було 2 впливові політичні партії,питання сумнівне і правильна відповідь могла бути і УПСР і УСДРП.Не погоджуюсь із 9 запитанням .
ВМ
Для Настя: Питання №4 дійсно спірне!
Світлана
Я з тобою згідна,Настя.Правильна відповідь-Міхновський!
Коментувати
Яна
4 питання досить спірне, адже не вказано конкретний період 1907 року, бо в першу половину була найбільш підтримуваною революційна, а в другій половині - робітнича
Діана
Не згідна з 2,3,6 і 28 питаннями, це просто якийсь абсурд. Цього року роблять усе, щоб діти не вступили не те що до омріяних, а навіть до якихось університетів!!!
ВМ
Для Діана: Питання №3 легке й адекватне і не може викликати ніяких сумнівів та суперечок.
Діана
Я помилилась, мала на увазі 4
Коментувати
Ліза
Я теж залишу коментар стосовно другого питання ! Нврод , я думаю , що вони відреагують . І зроблять правильну відповідь Міхновський , ну або ту і ту! Вони напевно зрозуміли вже свій профтик !
Тетяна
Для Ліза: вони можуть навіть не читати ваші коментарі!!!!
Тетяна
Для Ліза: на сторінку Гриневич Л в фейсбуці хоч хтось написав про свої зауваження???
Коментувати
Аделіна
Не погоджуюсь із другим завданням! Це питання потребує обґрунтування,та було б справедливо зарахували обидві відповіді (Міхновський та Бачинський)
Христина
Я ВИМАГАЮ вирішити питання з 2 питанням!!! Правильна відповідь - Міхновський! Якщо Ви не відреагуєте будемо говорити по-іншому!
Тетяна
Для Христина: активно залучати змі до висвітлення цих проблем!!!!
Коментувати
Олег
Ви що не розумієте ?2 питання - абсурд ! Зараховуйте 2 правильні відповіді!!! А якщо брати в цілому правильна відповідь - Міхновський !!!
Каріна
2 питання ! Це вже смішно !!!! Якщо залишать правильну відповідь - Бачинський , то це просто не справедливість! Втратила віру в усе.
Ніна
28 завдання просто якийсь абсурт!Я не погоджуюся також із 2,4,9,28!Я вимагаю,щоб від 28 тестових балів до 32 рахувалося як оцінка 10 за ДПА.Питання неконкретизовані!Це сильно травмує психіку дітей.Ви це розумієте?
Мила
Як подати апіляцію стосовно 2 питання??? ПРАВИЛЬНА ВІДПОВІДЬ - МІХНОВСЬКИЙ ! Що за дурість???