Популярні новини
Готуйтеся до зовнішнього оцінювання 2022 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО
Як проходитиме зовнішнє оцінювання 2022 року Що необхідно знати про ЗНО і ДПА випускникам шкіл і вступникам до вишів 2022 року
Опитування: ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу Спостерігається позитивна динаміка зростання кількості українців, у яких ЗНО асоціюється з рівністю
УЦОЯО оголосив перші результати додаткової сесії ЗНО Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати додаткової сесії ЗНО з кількох предметів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вера
На мою думку, №2-не коректно; №4-соціалістів-революціонерів, т.я. Рос.імп. була аграрною і більшість населення-це селяни, їм близька програма есерів; №9 - виходячи з плакату-джерела, т.я. характер, це, наприклад, форсований, поміркований;№17-мається на увазі кількість підприємсив важкої промисловості на територію;№28 - листівки з боку німецьких сил. Взагалі сенс ЗНО - знати головне, а ні дрібниці.
Настя
В другому завданні правильна відповідь - Міхновський! І якщо Ви не відреагуєте зробите гірше собі !
Оля
Не підтримую тих, хто хоче апелювати на рахунок 2 завдання. Яка різниця яке століття, коли ти знаєш правильну відповідь. Так само й в англійській було з attractions. Знаєш слово, то й пиши, орієнтуючись на себе
Катя
Для Оля: а що робити тим, хто вивчає історію лише для ДПА і вступає на медичний? Ви хочете щоб медик не знав функцію якогось органа, але знав Бачинського? Написано 20-21, то хай дають з 1900 року!
Коментувати
Олеся Юрівна
Шановні представники УЦОЯО ,я Вас дуже благаю ,подайте у 2 ,4,9,17 питаннях обидві правильні відповіді.У 2-Міхновський,у 4- Українська соціал-робітнича партія,у 9-характер індустріалізації,у 17-зниження матеріало-та енергомісткості виробництва!Розгляньте також,будь ласка,і 28 запитання.Підтримайте дітей!Ці 7-8 балів можуть змінити багато.Ці питання ,справді мають по обидва правильні відповіді!Це може змінити долю дітей!
Гневной комментатор
Для Олеся Юрівна: навіщо змінювати на ваші. Нехай уже зарахують 2 правильні. А що не так з 28? 17 - якраз деформованіть, адже основною була група А. Ну і воно уже десь раніше було
Остап
На рахунок 2 цілком згоден, питання некоректне. А що не так в 28? Там ж чітко все зрозуміло 1 - німецько-польська війна (1939 рік), 2-захоплення Києва (19 вересня 1941), 3 - Харків здобутий (там окреслено, що армії Тимошенка розгромлені (жовтень 1941), 4-Севастополь впав (липень 1942)
Коментувати
Олександра
Пропоную підтримати Петиції із ЗНО з Історії Ураїни щодо питання №2. https://petition.president.gov.ua/petition/45294 Цікаво, через скільки часу видалять мій запис
Паша
А 28 теж викликає в мене обурення!Зробіть правильними всі відповіді у цьому завданні!
Абітурієнт
Для Паша: «грамотні»складали!!
Коментувати
Юлія
У 17 теж є 2 правильні відповіді.Це може бути як зниження матеріало- та енергомісткості виробництва,так і деформованість економіки!
Карінка
Ці питання не чітко сформовані.Але чомусь саме вони можуть вирішити багато!А де ж частина дат,які розміщені у програмі????
Катя
А ще крім 2 у 4 теж помилка.Чому не Українська соціал-демократична робітнича партія?Також мене хвилює і 9 питання ,у якому теж може бути характер індустріалізації,а не джерела,як зазначено!
Діана
Хтось подав апедяцію чи петицію? Скиньте посилання на неї, щоб ми могли підписатися абоддавайте створимо, бо 6-7 балів це дуже багато!!!
Анна
2 запитання сформоване некоректно, адже дійсно частина перша повинна містити запитання, що стосуються ХХ-ХХІ століття! Зарахуйте дві правильні відповіді, або виправте на Міхновського, бо Ю.Бачинський стосується ХІХ століття!!!
Анастасія
Я погоджуюся з цим.Ну, будь ласка ,зробіть у цих завданнях по обидві правильні відповіді.
Максим
Я не погоджуюся з 2,4,9,17,28!У 2 -Міхновський,У4-Українська соціал-демократична робітнича партія.Чому у 9 не може бути характер індустріалізації?А у 28 це взагалі!Ви розумієте,що 6 -7 балів може врятувати дитину?Я вимагаю ,щоб ці перечислені питання мали обидва правильні варіанти відповідей!
Студент
Пропоную усім кого не влаштовують зазначені центорм якості освіти відповіді, хто вважає деякі питання з тесту недоцільними зібратись кожному у свожму місті під місцевими департаментами освіти і науки 11.06.2018 о 10:00 і висунути свої невдоволення та пропозиції. Тільки так ми будем почуті, тільки так це отримає розголосу, якщо абітурієнти зі всієї україни покажуть невдоволення і розпач у системі освіти. Поширте цю інформацію і досягнемо справедливості.
учень
Я вважаю, що потрібно писати листи до "Відділу інформації та комунікації з громадськістю" zno_info@testportal.gov.ua Потрібно наполягати на тому, щоб у 2 питанні вірними були визачені обидві відповіді (Міхновський і Бачинський)
Mariya Smyeshkova
Для учень: згідна.
Студент
Пропоную усім кого не влаштовують зазначені центорм якості освіти відповіді, хто вважає деякі питання з тесту недоцільними зібратись кожному у свожму місті під місцевими департаментами освіти і науки 11.06.2018 о 10:00 і висунути свої невдоволення та пропозиції. Тільки так ми будем почуті, тільки так це отримає розголосу, якщо абітурієнти зі всієї україни покажуть невдоволення і розпач у системі освіти. Поширте цю інформацію і досягнемо справедливості.
Коментувати
Mariya Smyeshkova
Більшість тих, хто здавав історію як ДПА обрали саме Міхновського, адже питання стосується саме XX-XXI ст, тобто матеріалу 10-11 класу. А Юліан Бачинский написав "Україна irredenta" у 1895 році, тобто це вивчається у 9 класі. Якби питання було б у 2 частині, то не виникло б жодних непорозумінь. Отже, питання не дуже коректне, а особливо для тих, хто обрав історію як ДПА.
Вікторія
Питання 31. Правильна відповідь скіфського царя!!! Чому кіммерійського вождя??!!!
Илья
Для Вікторія: * У зошитах № 2, 5, 8, 11, 14 сертифікаційних робіт, перекладених румунською і молдовською мовами, завдання № 31 має правильну відповідь В.
Тетяна Іванівна
Короче дурдом тільки починається...
Коментувати
Артем
Для тех, кто немножко тупой: У 1895 році Бачинськийопублікував книгу «Україна уярмлена» («Ukraina Irredenta»), в якій, на підставі аналізу еміграції українців-галичан, став першим, хто обґрунтував (з марксистських позицій) потребу здобуття політичної незалежності України як головну передумову її дальшого соціально-економічного та культурного розвитку
Лидия
Для Артем: Для Лидия: абсолютно не против. Но Частина 1 гласит: Історія України ХХ-ХХІ століття!!!
Коментувати
Лидия
Уважаемая, госпожа Гриневич Л.! Просим Вас официально отреагировать на ЗНО по истории. Если Вы читали комментарии на данном сайте, то понимаете какое огромное количество детей не удовлетворены тестами, и каждый бал как на вес золота. Огромная просьба дать разъяснения.
Witalina
Я не замарачувалася століттями,я просто знаю,що вперше обгрунтував ідею незалежності Бачинський ( історія України 9 клас)!!!!
Тетяна Іванівна
Для Witalina: перша частина лише 10- 11 клас, так впринципі не повинно бути питань 9 класу!!! Лише 20-21 століття!
Коментувати