Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мар'яна
Я теж за те,щоб об’єднатись та подавати скаргу в міністерство.
Наталия
Для Мар’яна: Нічого не получиться. Тут вже за історію піднімали питання, писали петицію. Ці коментарі НІХТО, крім тих, хто здає ЗНО та їх батьків, вчителів НЕ ЧИТАЄ! Дуже шкода!
Татьяна Власова
Нічого не тямлю в хімії, але точно можу вам сказати, що окрім виплеску емоцій тут та в соцмережах нічого більше не зробите. Змиріться, систему не подолати, вона сильніша за долю людини. З кожним роком завдання з усіх предметів будуть ускладнюватися, поріг збільшуватися, а кількість студентів зменьшуватися. На жаль, немає у держави грошей на ту кількість вузів, які є зараз.
Коментувати
((
Завдання такі, які діти не учать в школі.... я в шоці
Мама абітурієнта
Ганьба Міністерству освіти,Центру оцінювання якості освіти!і тим "мудрим"людям, які складали ці тести!напевне влада поставила таке завдання ,щоб наша молодь була темна масою ,не навчалася у внз,бо тупими і дурними легше керувати. Ще більше забирають у наших дітей бажання вчитись,тому що ,якби не готувався ці завдання складені не на той рівень ,що діти отримують в школах! Нехай ті люди ,які складали ці тести і ті ,що затверджували їм ці тести до кінця свого життя не сплять спокійно,як вони потріпали нерви нашим дітям цими тестами ...і дай Бог щоб вони відчули на собі таке випробування. Коли в дітей вирішувалась доля цим зно ,а вони опустили їх на дно . Батьки всіх абітурієнтів об’єднаймося і напишемо спільний протест до міністерства !! Мусимо підтримати наших дітей ,для відновлення справедливості оцінювання. Хто як не ми!Адже наша держава робить все для того щоб зробити нас дурними!!! Ганьба Міністерству!і ганьба буде нам якщо ми не доб’ємося справедливого вирішення цієї проблеми.
Хейлен
Для Мама абітурієнта: Я здавала сьогодні зно з хімії, як і всі, думала, писала, рахувала, зробила помилки. Обідно - 10 балів, але все рівно будуть ті, хто набрав +190, +180, +170, а якщо ваша дитина не розуміла чи не знала хімії і завалила це зно, не потрібно думати, що у всіх так....
Коментувати
Томик
Ви що, здуріли там? Це жарт якийсь? Я просто офігів, коли побачив завдання. Це ж профільний рівень. Ви хоть думали про нас, звичайних смертних, коли завдання складали? Я просто в шоці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Обурений Абітурієнт
Мені просто цікаво: там у міністерстві думають, що усі діти генії? Це ж не в рівні умови ви нас поставили, якщо взяти завдання за попередні роки, де більшість тестів елементарні, а задачі прості. Я звичайно усе розумію, потрібно десь щось ускладнити, але це вже перебір!!!! Дуже багатьом дітям не хватило часу, щоб усе розв"язати. Треба якось думати трохи своїми головами, перш ніж складати ЗНО. Ви самі хоть пробували обчислювати без калькуляторів? А? Я дуже сумніваюся. Мені дуже обідно, що Ви там такі тупорилі сидите і вважаєте, що завдання, які ви склали просто ВАВ. Це далеко не так. Перше треба було вам, шановне панство, сісти і самим роз"язати завдання. Угу. Просто сісти і вкластися в ці 150 хв. Я більш ніж впевнена, що ви би не все встигли написати. А тепер подумайте про нас, звичайних учнів, із звичайних шкіл, у яких 1-2 уроки хімії на тиждень. Сумна картина, чи не так? Що ви хотіли добитися цими складними завданнями? Щоб половина поріг навіть не пройшла? Так? Вам це вдалося,,,
Марія
Для Обурений Абітурієнт: Повністю підтримую. Задачі взагалі не шкільного рівня. Куди дивиться Міністерство?
Smile
Ну майже зі всім погоджуюсь. Але МАЙЖЕ. Не потрібно казати, що порахувати без калькулятора нереально. Багато чисел скорочувалось, а 5*84 думаю кожен обчислити може.
Обурений Абітурієнт
Воно то реально порахувати, але часу на все мало. Мені, наприклад, його не хватило, щоб усе правильно порахувати. З одного боку вина моя, бо я помилилася. але брак часу тут грає ключову роль. Вони ж могли дати легші завдання або хоча б 180 хв на виконання.
Коментувати
Мар'яна
Рівень складності завдань просто зашкалює.Багато завдань не відповідає шкільній програмі.Це ЗНО для кого?Мабуть,для викладачів та студентів хім.факультетів.В завданні 34 жодної правильної відповіді немає.
@
Для Мар’яна: але відповідає програмі ЗНО 2017
Коментувати
Бомбом
Скажите пожалуйста, а если химия допустим меньше 150 , поступить в медицинский возможности нет?
Сергей
Для Бомбом: Увы но нет, у меня биология 180-187, а на химию времени не хватило и теперь плакал мой медицинский. (НАДО ДЕЛАТЬ ПЕТИЦИЮ)
Коментувати
випускник
Шановна комісія ! Діти ще не вступили до вищого навчального закладу, а Ви дали завдання 2 курсу інституту. Зверніть увагу на відповіді ,які були не правильні.
Smile
Для випускник: Для Бомбом: деякі коледжі ніби поставили прохідний 100, але надовго це чи скоро змінять, я не знаю
Коментувати
Мама випускниці
Шановні вчителі хімії, не будьте байдужими й захистіть свою репутацію й репутацію тих дітей, яких ви готували. Батьків також прошу відреагувати, бо досить експериментувати на наших дітях!
Вчитель хімії
По-перше, багато завдань виходять за межі шкільної програми. По-друге, немає жодного шкільного підручника для учнів, складеного відповідно до програми ЗНО. Як можна готувати дітей до іспиту, коли в підручнику для 8 класу (автор Савченко) навіть нема таблиці розчинності. Шановні укладачі завдань, хотілося би взяти годинник і подивитися за скільки ви зробите ці завдання без калькулятора!
випускник
Що ж це за фахова комісія, яка змогла пропутити такий рівень ускладнених завдань для загальної школи? Мабуть вони всі геніїї у дитинстві були. Ще й помилкові відповідідають. Не кожен студент-хімік зможе розрахувати такі завдання. Погано
@
Для випускник: Не кожен студент-хімік зможе розрахувати такі завдання? Погани студент, вигнати потрібно або змусити вчитися, а не ледацювати
Коментувати
Марлін
Хто складав тести з такими помилками? Як вчитель хімії можу сказати, що багато завдань достатньо складних для середнього учня. Розраховані на профільний рівень або достатньо серйозну додаткову підготовку. Минулі роки завдання були більш наближені до академічного рівня.
Абітурієнт
Для Марлін: все залежить від вчителя - спрівжній профессіонал підготував би легко. А ЗНО було нормальним в цьому році. Хіба що часу не вистачило.
о.м.
для абітурієнта. я б хотіла,подивитись за який час ви розвяжете ці задачі без калькулятора.А крім задач потрібно зробити ще 42 тести.
Андрій Іванович
Для Абітурієнт: якщо часу не вистачило, то про яке нормальне ЗНО ви говорите?
Коментувати
Аллусік
Вибачте за помилки, телефон сам повиправляв на такі слова. Там має бути в йонах.
Марлін
Варіант 1. Завдання 34. Правильна відповідь не наведена. Вірна відповідь - 3,4. Але такого варіанту немає. Речовини ІІ І ІІІ не структурні ізомери, а міжкласові.
Зацікавлена
Для Марлін: структурна ізомерія поділяється на ізомерію карбонового скелету, міжкласову, положення кратних звязків, положення функціонально1 групи
Вадим
Для Марлін: міжвидова ізомерія це підвид структурної в цілому. Але я згоден з більшістю, що при такому рівню вивчення хімії в школах завдання не повинні бути настільки складними. + якщо додати інші фактори, безпосередньо під час складання ЗНО ( нестача часу, хвилювання тощо ) то випливає, що хтось не дуже хоче, щоб абітурієнти вступали до медичних ВНЗ.
Учителька
Для Марлін: поясність, будь ласка, яким чином варіант 3 є правильним? Про які цис- і транс-ізомери можна говорити, якщо замісники однакові?
Коментувати
Аллусік
З кожним роком тести з хімії ускладнюються. Якщо порівнювати тестування 2009-2014 року, це реальні зовдання, які відповідають завданням шкільної програми. А сьогодні відкривши завдання в мене склалося враження, що це для студентів хімічних х факультетів. Де в шкільному підручнику ви бачили завдання на визначення ступенів окислення в іграх, задачі на суміші, такі структурні формули з органічної хімії і т.д. Де хоч одне завдання в підручнику яке хочаб трішки були схожі на завдання в цьогорічниз тестах. Шановні укладачі тестів зверніться до навчальної програми з хімії в загальноосвітніх школах, а не для класів з поглибленим вивченням.
Павло
відповіді разом із завданнями, зручніше звіряти https://erudyt.net/pidgotovka-do-zno/himiya/zno-2017-vidpovidi-zno-2017-himiya.html
доктор химии
задание 41 вариант 11 Согласно "Справочнику химика" температуры кипения: 2,2-диметилпропан 9,5 грд, 2-метилбутан 28 грд, н-пентан 36 грд, н-гексан 69 грд. То есть правильный ответ АБВГ Но никак не АБГВ Получается, что украли у моего ребенка аж 2 балла!!!! ПОЗОРИЩЕ СОСТАВИТЕЛЯМ
Абітурієнт
Для доктор химии: там и написано АБВГ
Коментувати
доктор химии
Задание 8 варианта 11. А цвет индикатора то измениться и под действием азота и хлористоводородной кислоты (вариант А) с желтого на красный. И это точно. Хотя и в вариантах с аммиаком и оксидом азота (1) и аммиаком и сероводородом тоже будут происходить изменения в окраске универсальной бумаги. Так что тут спорный "правильный ответ!
Хімік
Для доктор химии: під дією азоту й нітроген(І) оксиду вологий універсальний індикаторний папірець не змінює колір!!!
доктор химии
Для Хімік: согласен. А для остальных вариантов изменится
доктор химии
Для Хімік: только там в варианте азот и оксид азота (!!). А с оксидом азота (!) там аммиак
Коментувати
Абітурієнт
Добрий день. Незгодна із одним завданням. З амоніачним розчином Ag(I)O реагуватиме бут-2-ин, так як має бути відповідна симетрія. Проте у відповідях позначено бут-1-ин. Як це розуміти?
Абітурієнт
Крім того, при взаємодії з амоніачним розчином має заміщуватись два атоми Гідрогену на Карбон. А за умови бут-1-ину заміщується лише один, бо біля іншого атома Карбону Гідроген відсутній взагалі через існуючі вже 4 зв’язки. Варіант з бут-1-ин можливий лише за надлишку амоніачного розчину, чого в умові сказано не було.
Хімік
З амоніачним розчином аргентум(І) оксиду реагуватиме лише бут-1-ин, бо це реакція на кінцевий потрійний зв’язок - заміщується атом Гідрогену кінцевого потрійного з’язку на атом Аргентуму. А в бут-2-ину кінцевого (термінального) потрійного зв’язку немає і немає рухливих атомів Гідрогену біля нього, здатних до заміщення.
Абітурієнт
Для Хімік: взагалі-то заміщуєть два атоми Гідрогену на Аргентум під час реакцій з алкенами. Візьміть, наприклад, етен.
Коментувати