Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
аня
18 правильних- поріг пройдено, чи ні....хоча б якусь інфу про поріг....
Руся
Для аня: чи пройдено поріг залежить від того,як складуть всі інші учасники
Коментувати
SUPREME
Пора и мне высказаться... Ребят, ничего неправильного в этом ЗНО нет. Если вы не знаете языка, и не понимаете разницу между простешими вещами, то это не проблема УЦОЯО, а ваша. Зно было абсолютно нормальное, все правильные ответы можно аргументировать.
Matthew Miller
"Don’t slouch in your chair. Doesn’t use slang or swear." И кто тут не понимает простейших вещей?) В 9 задании неоднозначный ответ. Перечитали бы все задания, а то даже стыдно как-то смотреть на такие вещи. Браво, УЦОКО.
Оля
Для Matthew Miller: повністю підтримую!!! І я за перегляд 9 питання. Упорядковувачі молодці, помилок наробили. Пора це визнати і 9 пункт зарахувати всім учням.
Коментувати
Іра
Який поріг цього року?і чи враховується текст до проходження порогу?
Соломія
Шановні упорядники, перегляньте, будь ласка, пункт 9 і визнайте неоднозначність відповіді
Flower777
Я теж вважаю,що просто most не може бути... в правилах такого немає The most да ,но ніяк не most
Tania Matrunchyk
Для Flower777: уже писали нижче - саме most не вживається, але у тексті my most, my заміняє the
Коментувати
Ll
Я теж згідна щодо 9 пункту, правильної відповіді там немає. Хай пояснять упорядники, чому відповідь про filmmaking . Адже has got to know може мати два значення, perfect від get і бути модальним у значенні have to. Пункт потрібно зарахувати вірним всім, оскільки немає однозначності.
Руся
Для Ll: цілком з вами погоджуюся,тому що це нелогічно таке давати на ЗНО
Коментувати
Teacher
Щодо 9 пункту, то відповідь про filmmaking є недоречною. Структуру has got to know можна трактувати двома способами. Це може бути perfect від get або в значенні модального дієслова, що означає повинен. Тому кожна дитина може трактувати це по різному. Цей пункт не має жодної правильної відповіді
Aнна
Для Teacher: Навіть якщо так, а Ви в певній мірі маєте рацію, відповідь все одно одна - Якщо вживаєтсья перфект - "дівчинка познайомилася з виробництвом фільму" якшо ж модальне дієслово have got to (хоча такий варіант більш неформальний і "американський"), то виходить "дівчинка повинна була познайомитися з виробництвом фільму" Навіть методом виключення лишається лише один лексично правильний варіант - про виробництво фільмів/відео
Teacher
Але кожен думає по різному. Хтось розглянув варіант модального і вибрав відповідь про ріст. А американізми теж допускаються у ЗНО. Упорядники, напевно, не подумали про цей варіант.
Tania Matrunchyk
А як на рахунок того, що фактично відповідь на питання 8 і 9 за змістом однакова? Який сенс?
Коментувати
Teacher
Щодо 9 пункту, то відповідь про filmmaking є недоречною. Структуру has got to know можна трактувати двома способами. Це може бути perfect від get або в значенні морального дієслова, що означає повинен. Тому кожна дитина може трактувати це по різному. Цей пункт не має жодної правильної відповіді
Тата
Для Teacher: Здається, замість She can cook few dishes because of her height (B) повинно було бути She can’t cook...і все стало б на свої місця.Опечатка.
Руся
а в принципі мали би всім зарахувати ,оскільки незовсім зрозуміле запитання,воно недоречне
Нина
Потрібно петицію писати
Коментувати
Оленка
скажіть будь ласка, а 17 помилок то багато???скільки буде балів приблизно
samp-rp
Для Оленка: ~171
Коментувати
Ксенія
Скільки правильних відповідей треба набрати, щоб мати прохідний?
lana
...а що це за "DOESN’T use slang or swear" в 2 завданні..??? ...відколи це наказ починається з DOES / DOESN’T..???
ЮЛІЯ
саме так, після ін едишин має бути герундій і тут він і є лише в пасиві. бо людину відсторонили від водіння, а не він сам комусь заборонив)
пліз
будь ласка, 10 питання! .. James Beard Foundation award це Премія фонду Джеймса Бірда. Ця премія грошова, тож варіант " getting money and recognition " вважаю правильним.
Aнна
Для пліз: де в тексті написано, що премія грошова - конкретно? award- нагорода, це може бути і медаль, і грамота, і що завгодно. Читайте текст, а не додумуйте.
Коментувати
Руслана
Я погоджуюся з Вітою та Веронікою,вони цілком праві з приводу 33,40 та 25)А також в мене запитання з приводу 28 чому неможе бути antique?та в 37 чому там не підходить got це ж past simple?
Ольга Макарова
Для Руслана: в 33 написано "my", что исключает далее "the"
ЮЛІЯ
ANTIQUE не підходить, бо згідно свого першого значення воно вживається як синонім до цінного, старовинного, як от приміром меблі, коштовності і тд
Юлія
Щодо 37 прочитайте про zero conditional і все стане ясно
Коментувати
Віта)
Я абсолютно не погоджуюся з відповіддю на питання 33,оскільки просто most невірно.А також запитання 40,так як після фрази in addinion to має бути герундій ,а саме banning.Також я вважаю невірною відповіддю на питання 25 оскільки settles більше підходить по змісту.
Veronika Lisinskay
відповідь на 40 питання теж вважаю не достатньо обгрунтованою, оскільки відповідь "baning" також коректний варіант, адже він підходить і граматично і за змістом речення
Віта)
Для Veronika Lisinskay: погоджуюся ,він підходить на 100%
aaa
взагалі не підходить, правильний варіант being banned
Adam
Будучи забаненим(beiing banned)-все правильно там!
Коментувати
Veronika Lisinskay
Шановна андміністрація УЦОЯО, я вважаю, що 10 (оскільки вони отримали визнання та нагороду, тобто премію від Джеймса Беварда) та 9(оскільки за текстом: Олівія не дотягується до мисок і не може готувати багато страв) питання були поставлені не зовсім коректно, тому маю право вимагати повторного розгляду відповідей.
Aнна
Для Veronika Lisinskay: 10. award - це нагорода, але нагорода - це не обов’язкового гроші (це може бути медалька, грамота, і т.д. В будь-якому випадку, авто тексту не згадує конкретну грошi), тому "money" is not mentioned in the text і відповідь B (getting money and recognition) правильна- Щодо 9, Ви неправильно переклали і недочитали - "Олівія невисока, тому не може дотягнутися до мисок і розмішувати правильно. Але вона продовжує старатися." А от те, що їі довелося дізнатися багато про те, як робити відео ("аnd have learned a lot about ...filming) дійсно йде мова в тексті, тому варіант C (she has got to know a lot about film making) правильний
Валерія
Згодна з Веронікою. У питанні 9, на мою думку, взагалі немає правильної відповіді, а якщо і є, то це точно не та, яка вказана у "правильних" відповідях.Там запитують конкретно про Олівію, а не про їх двох, що вони HAVE learned a lot. Я б хотіла, щоб комісія повторно розглянула завдання і опублікувала ПРАВИЛЬНІ відповіді.
Aнна
Валеріє, саме те, що вони обидві HAVE learned a lot і вказує на те, що це речення стосується Олівії теж (а питання якраз про Олівію). Це ж тест на розуміння тексту, що передбачає логіку, а не тест "знайди точну відповідь у тексті"
Коментувати
Леся
Якщо підписала лист своїм іменем , але без прізвища, то мені не зарахують його?
Elizaveta Tereshonok
Для Леся: так! Не хвилюйся!
Коментувати
Ріна
Люди, допоможіть, я маю 8 правильних відповідей, проходячи зно онлайн і вписуючи ці 8 правильних відповідей, написано. що я склала на 110.1, це можливо. будь ласка скажіть, я дуже занепокоєна
Абітурієнт
Для Ріна: цілком можливо. Скоріш за все, ви не перейшли поріг
Коментувати
Christine
Звадання 25 - там "settles" чи "lies", на мою думку, більщ оптимальний варіант - це "settle"
Олеся
Для Christine: В данному варіанті settles має значення, як оселятися, поселятися, а селище лежить, розкинулося, знаходиться. Тут не може бути двозначності.
Коментувати