Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Скажите пожалуйста, поменяют ли шкалу оценивания? Те,кто сдал на высокий балл,того задания устраивают,а кто на *низком* уровне,понимает,что мог лучше( в этом году задания сделали на *отшибись*. Разве можно говорить о серьезности и важности экзамена,если в заданиях и ответах куча ошибок? Во втором задании с наголосом можно выбрать несколько вариантов ответа! В 20задании 2 одинаковых ответа! В задании 42 все ответы оказались верными и мы зря тратили время на это задание. Зно прошлых годов было понятнее и по заданиям(не было подобной лажи),и по шкале(ибо 100баллов уже сразу давали,а не набирали)
Абітурієнт 2017
Для Настя: так як зно було важчим, ніж попeрeднім, то нeхай знижують шкалу прохідного балу.
Коментувати
Аня Спасская
Вот тут многие орут, что все подняли крики зря. Мне как бы и так норм, 72 из 85, но могло быть лучше, если бы нормальные задания были. А как вы относитесь к тому, что дали отрывок произведения, о котором даже не все учителя помнят, так как по школьной программе и в сокращённом виде Авраменко он не разбирается? Или задание, которое потом признали недействительным? А как вам родинно-побутова пісня, которой не должно быть в программе ЗНО и в принципе нет в школьной программе? Так что перед тем, как будете орать, что всё было легко, пожалуйста подумайте.
Kristian Bloodberry
Для Аня Спасская: а що з родинно-побутовою піснею не так? там не обов’язково знати всі, це неможливо. а от навчитись розрізняти - в програмі зно було про це сказано
Коментувати
Абітурієнт 2017
Для Олексій: Здав-23 бали мінімум прохідний був у 2016 році. Не думаю, що він якось зменшиться в іншу сторону.
Ніна
Де учень зі Східноі Украіни почує правильний наголос? В місті - російська або суржик. Диктори та журналісти не володіють мовою, особливо ті, що ведуть передачі для молоді. Вмикаю телевізор, а там диктор говорить: " ЛистОпад , одИнадцять" і т п. Де познаходили цих двієчників? Ви що не розумієте, як це важливо. А завдання з наголосом для учнів зі Східноі Украіни враховувати не треба ! ДІТИ НЕ ВИННІ.
Мама
Для Ніна: А Ви що думаєте, що в центральній Україні хтось говорить руслО? Це все невідомо ким придумані правила, які відірвані від життя
Оксана
я вам більше скажу..27 років прожила на Львівщині...і ні разу не чула..ні руслО, ні цінИк..напевне окрім словника з таким наголосом ..більш його ніде і не використовують.
Коментувати
Ніна
Неможливо, щоб було 5 вірних відповідей. Складається враження, що це зроблено під якогось конкретного учня . А якщо це дійсно так, то скільки хвилин витратили учні на визначення одного правильного з п’яти правильних! Хто відповість за таку підготовку тестів? Чи вже всі отримали преміі?
Іра
Скажіть,будь ласка,чи додають ще бали за правильно зроблені завдання з відповідностями?Чула,що так.
Nata
Яка кількість балів якщо виконано 35 завдань правельно
Абітурієнт 2017
Для Nata: 117
Абітурієнт 2017
За що мінус?
Коментувати
Ксенія
Добрий вечір.Скажіть будь ласка ,якщо у мене без твору 25 правильних відповідей,з мови і літератури.Скільки це балів? І чи нвбрала я прохідний балл?
Абітурієнт 2017
Для Ксенія: 103
Irena
чому при 25 - бал 103
Irena
у меня 31 правильный ответ и мне компьютер насчитал 109 балов, разве это правильно
Коментувати
Kamila
Сумно читати коментарі, де люди пишуть, що завдання з наголосом було складне, адже "вИпадок"-досить просте слово. На жаль, у нашій країні люди не знають, як правильно наголошувати слова. Завдяки ЗНО, на мою думку, це можливо виправити. Дякую за це завдання!
Олена
Для Kamila: цiлком з вами згодна. Побачивши слово вИпадок, можна було на iншi варiанти уже й не дивитись
Аня Спасская
а руслО и ціннИк вообще не смущает?
Аня Спасская
И у слова випадок есть два варианта ударения, которые признаны правильными.
Коментувати
Kamila
На мою думку, тест 2017 був досить-таки зрозумілим. Не розумію, чому такий ажіотаж. Я щаслива, що складала цей іспит саме у 2017 році:)
Вадім
А якщо приблизно 48 правильних відповідей , скільки балів??
Олеся
Якщо 33 правельних відповіді скільки це балів,і + написаний твір..
Андрій
Як можна давати такі завдання ,як ось під номером 8? Це ж просто 4 синоніми! Тут ніхто не зможе дати правильну відповідь. До чого тут взагалі слово ПОТУГА?? Це найбільш не коректне питання , хоч і таких тут питань не мало!
Андрій
Для Андрій: не позорься, лол
Коментувати
Катерина
Привіт народ , підскажіть будь ласка, якщо ти написав приблизно на 37-38 балів , склав чи ні , чи будеш допущений до наступного тестування , дуже переживаю за це . І якщо хоть знає мінімальну оцінку для допуску .Буду дуже вдячна .
олег
ПОШИРЮЙТЕ ПОШИРЮЙТЕ ПОШИРЮЙТЕ !!! https://www.facebook.com/dmitry.zayets/posts/1467573916627830
Моє ім'я не важливе
Люди, от в Шевченківському університеті написано вимоги 101 бал з зно? Що це означає поясніть
Степан
Хтось знає який мінімальний бал для допуску, до наступного тестування ?
Аня Спасская
Для Степан: ты и так допускаешься. если аттестат нужен.
Коментувати
Олексій
Народ, підкажіть будь ласка 37 набрав , задав чи ні ?
Максим
Для Абітурієнт 2017: 27 цьогоріч.
Коментувати
Дарья
2 вопрос очень спорный. Нашла словарь 2008 года и там слово "цінник" с ударением на первый слог. Почему тогда в ВНО его подали с ударением на второй слог! Это не корректный вопрос.
Тьоха
Для Дарья: Навіщо вчити мову та історію, якшо її змінюють кожен рік ;(
Коментувати
Мама
Я вважаю, що працівники УЦОЯО безвідповідально віднеслися до складання завдань ЗНО 2017. Як можна було давати завдання вибрати одну правильну відповідь, якщо "завдання № 42 тесту ЗНО з української мови і літератури не має однієї однозначно правильної відповіді". Завдання 29-33 взагалі є недоречними, бо не показують рівня знань української мови та даремно забирають багато часу в учня. До того ж у деяких з цих завдань будуть правильними декілька варіантів відповідей, а не один. P. S. Пропоную створити буккросингові полиці у Верховній Раді та інших державних установах, а особливо в МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ, щоб українські чиновники нарешті навчилися розмовляти УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. УСПІХІВ У НАВЧАННІ. Сподіваюся, що завдання ЗНО 2018 будуть складені коректніше.
вчитель
Для Мама: повністю згідна
таня
И заставить их найти хотя бы одного человека в Украине, который произносит слово цінник.
Nani
Вони все коректно написали. Ті, хто вчили, склали добре. Ніде не було двох правильних відповідей, усе було чітко написано і зрозуміло, навіть 42, не розумію, чому його зняли. У чомусь воно було легше, ніж ЗНО 2016. Не розумію масового обурення. НІЧОГО з того, що ми не вчили не було.
Коментувати