Популярні новини
Головне про проведення НМТ 2023 року Для вступу на бакалавра абітурієнтам потрібно отримати результати мультипредметного тесту
НМТ проведуть за схемою 2+1: мова й математика обов'язкові Національний мультипредметний тест очікувано буде проведений за схемою 2+1
Законопроєкт про НМТ розглянуть на найближчому засіданні Ради Депутати після хвилі критики вирішили не зволікати з розглядом законопроєкту про НМТ
Модель проведення НМТ презентують 20 січня У п'ятницю буде презентована модель проведення національного мультипредметного тесту
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Даша
вІДПОВІДЬ 15ВАРІАНТ МАТЕМАТИКА 2016дАЙТЕ ВІДПОВІДЬ БУДЬЛАСКА ХТО МАЄ
13_Illia_37
Умова до 25.2 варіант 15 : Спільки потрібно придбати ДОДАТКОВО підручників, щоб отримана після цього їхня сумарна кількість відносилася до кількості довідників як 4:1. (96+Х):40=4:1 х- додатково треба купити. то як 96+Х=160? То прикол чи я щось не зрозумів?
Андрей Козак
Для 13_Illia_37: словарей не 40 :)
Андрей Козак
Для 13_Illia_37: в смылсле довидныков.
Анастасія
Також не згілна з відповіддю до цього завдання
Коментувати
олег
підтримаю тих, хто вважає, що тести не повинні бути на зразок 2+2. хто прагнув знань, той і отримав їх. а хто хотів спійиати "халяву", тому не пощастило. я, наприклад, ввостаннє здавав екзамен з математики в 1985 р. більше в житті вона мені не пригодилась і себе не вважав сильним математиким, так на рівні 4, 4+. однак вночі пробував себе з зно. дав відповіді на 1-11,14,21,23,25. з них 12 правильних. взагалі рахую, що немає підстав для паніки, чим складніші завдання, а тому % неправильних відповідей, невиконаних завдань .... тим більший буде у всіх бал із ЗНО. якби поставили завдання типу 2+2, то кожна неправильна відповідь була б на вагу життя- смерті. так що все у вас буде супер. не переживайте.
Іванна Лях
аж тепер мені відкрило. перепрошую за неуважність
Іра
Хто знає який прохідний з математики?Я чула що 9 балів це правда чи ні дуже хвилююсь що не здала(((((((((((9
Kappa
Для Іра: SeemsGood
Коментувати
Іванна Лях
А правильні відповіді я таки не побачила досі
Костенко Олексій
У відповідях міністерства на 31 завдання відповідь (-3, +нескінченність) Я відповідь не записав у зошит, не встиг а вам пропоную всім підставити замість х значення -0.999 або -1.001 І найти що відповідь, опубліковані міністерством неправильна
Андрій
Для Костенко Олексій: Тоді як правильна відповідь?
Иван Мороз
Для Костенко Олексій: мда....
Костенко Олексій
(- невизначенність, + невизначенність), при х= -1 рішення не існує
Коментувати
Alina Tilnyak
Та нормальный тест был. Вы хотели что б вам дали задания типа 2+2, или что? Да, с параметром было тяжело, но все остальные задания вполне адекватные!
Math
Для Alina Tilnyak: ви його писали? Будьте добрі кажіть відразу результат, бо просто говорити про рівень тестів може кожен!
Andrew Belo
Для Math: мінус 6 фактичних балів
Коментувати
Валерія
На мою думку, об’єднувати базовий і поглиблений рівні є помилкою. Для моєї спеціальності базового рівня знань з математики вистачає, нехай поглиблений рівень писали учні, які ретельно вивчають математику і збираються вступати на фіз-мат факультети. Завдання 33 і 32 для мене були важкими; 32 взагалі, хоча до цього повирішували усі параметри з ЗНО минулих років. Прикро, що цілий рік ми готувались, а в результаті будуть низьку бали
Andrew Belo
Для Валерія: не будуть, таблиця буде прекрасна, якщо всі погано написали. Я думаю що в 190 можна буде вписатися з 10-13 помилками. Вони не зацікавлені в поганих оцінках за випускні екзамени. Все буде нормально, насправді навіть краще ніж ви того чекаєте
liudas9
Дай Бог, тому що буде дуже прикро тим дітям, які дійсно готувались і старались. А хто компенсує їм втрачений час і нерви? А, може, варто буде організувати акцію протесту, якщо бали будуть низькими?
Катерина
Справа не тільки в нервах...За репетиторів батьки віддали гроші, в деяких випадках немалі. А хто ж знав, що на ЗНО ні з того ні з сього дадуть графіки?
Коментувати
Маша
были очень сложные задания. а последнее так вообще поставило меня в ступор. мы параметры даже не проходили, я вам клянусь!
Dmitry Moskovchenko
Для Маша: Параметры очень сложны для понимания. Я учил математику на углубленном уровне, но все равно не решил 33! Нашел очень похожий пример в сборнике заданий для ВУЗов с профильной математикой. Это кошмар!
Наталія
Для Маша: На оцінку з ДПА останнє завдання не впливає. Так що, якщо в інших помилок немає - очікуйте 12 балів з ДПА.
Коментувати
Andrew Belo
ну, на мою думку, все було досить легко. Легенький геморойчик в останньому і комбінаторика мене запутала. Але завдання хороші,не можуть ж всі на 200 написати
Марина
Для Andrew Belo: А можно узнать возраст, где учились, математика изучалась самостоятельно или кто-то помогал (И период времени)?
Andrew Belo
16 в Ужгороді до ЗНО готувався місяці 2, але 3 роки олімпіад)
Andrew Belo
з вчителем, не шкільним готувався
Коментувати
маша
народ треба протестувати якось та ви що блін 31 32 та 33 однозначно зайві в цьому році напевно не буде жодного хтоб написав все ідеально якщо навіть знав розвязок то часу геть мало на такі задачі
VASA
Для маша: у нас багато людей зробило 31 та 32 повністю
Марина
А правильно ли?
liudas9
Повністю підтримую Машу!!! Потрібно щось робити!!!!
Коментувати
Vikko
Як на мене, все було чесно і всі були у рівних умовах. Так, останні завдання були складні. Але це ж математика, думаю так і повинно бути.
Маринка Зима
Для Vikko: Прочитавши ваші коментарі приходиш до висновку, що порівнювати знання учнів звичайних шкіл та учнів ,які закінчили школу з математичним нахилом - це правильно? Одна дитина вивчала математику 3 години на тиждень і поверхнево , а інша 10 годин на тиждень і поглиблено , то вибачте де тут логіка , це ви вважаєте учні знаходяться в рівних умовах?
Віктор
На мою думку це цілком правильно, адже інша людина готувалась до математики 10 годин на тиждень спеціально для того, щоб здати ЗНО краще, чим конкуренти. Якби всі завдання були легкими, то всі отримали б високий бал і вступити до ВУЗу дітям які знають математику краще, було б так само важко, як і тим, хто вивчав її поверхнево. Як на мене останні завдання не були зайвими.
Vikko
Для Маринка Зима: Якщо ж дотримуватися цієї логіки, то тут провина лежить не лише на державі, але і на батьках, що не змогли забезпечити своїм дітям необхідного рівня освіти
Коментувати
Адам
Здравия, уважаемые. Нет таких заданий, которые были бы слишком сложными, бывает только недостаточная подготовка, которую наши школы не могут дать, к сожалению, но разве это не повод, чтобы заняться саморазвитием?
Андрій
Для Адам: Разве они не могли дать задания, которые учат в школе?
Василий
Для Адам: немного перефразирую: нерешаемых задач нет — есть тяжелые задачи)
Марина
Для Адам: Для решения всего времени было мало!
Коментувати
Андрій
Після результатів ЗНО, напишу апеляцію. Я вважаю, що завдання 31-33 були занадто важкими, тим більше для учнів, у яких у школі годин на розвязування рівнянь з параметрами майже немає
Учасник ЗНО 2026
Для Андрій: зовсім немає
Наталія
31 завдання не було дуже важки, а от 32 і 33 повністю погоджуюся, що не для школи, а ще 29 завдання взагалі перший раз таке бачила,хоча 2 роки ходила на математику і писала дуже багато різних завдань. Завдання з телевізорами теж не є легким і я досі не розумію як його робити.
Марина
Если бы ты сделало хотя бы 30%
Коментувати
Учасник ЗНО 2026
Як на мене, ЗНО було досить важке, перші 28 завдань були доволі легкими, а наступні - дуже важкі, минулого року тестові були набагато легші і не було завдань 3-го рівня. Як так можна? Як на мене, керівництво нашої держави не хоче бачити серед українців розумних людей. Ви подивіться на програму 2-го класу з математики, там задачі на серйозне логічне мислення. В той час в Польщі та Німеччині діти в 2му класі складають кубики та фігури.... До чого ми котимось? Що буде з нашими дітьми?
Dmitry Moskovchenko
Для Учасник ЗНО 2026: нерозумними керувати легше!
Андрей Козак
Для Учасник ЗНО 2026: Я что-то логики не понял. Задачи слишком сложные, значит руководство государства хочет чтобы все были тупыми? Наоборот, если бы задачи были сложными, то можно было бы думать что государство хочет чтобы школьное образование готовило к сложным задачам. Проблема в том что они простые.
Аня
Для Андрей Козак: от ви говорите ,що завдання легкі Ну можливо для вчителя ,що закінчив вуз це дійсно так ,але не треба забувати ,що його писали прості випускники ,а не люди з вищою технічною освітою!
Коментувати
мама
Хотелось бы спросить у тех, кто писал инструкции для учителей, как ребенок напишет хорошо, если перед написанием проверили каждую салфеточку в пачке (которая была запечатаная), раз нельзя их приносить, значит детей в аудиториях этим надо обеспечивать. А вообще для того, чтоб гигиена оставалась гигиеной просто положить на свой стол, а тестируемый при необходимости своими руками возьмет эту салфетку и покажет, что в ней ничего нет
Dmitry Moskovchenko
Для мама: Нам на ЗНО запретили пользоваться всем тем, что хоть отдаленно может казаться средством помощи! Мы убрали шоколадки, содрали этикетки с бутылок от воды, сложили ключи и даже деньги.
Коментувати
Марина
Задания реально были сильно тяжёлые. Времени мало. Я изучаю углубленно математику, но для меня было непосильно все сделать. А как же дети с сел, к примеру, где только учат самое основное и элементарное. Наш город плачет после этого ЗНО.
Олексій
Для Марина: Дома и без шпаргалок но с доп временем все решил, а на ЗНО на эти расширенные задания не хватило времени (((
Дело в заданиях, а не в учителе
Для Марина: Это специально в этом году так сделали, "спасибо" пани Министру освиты. Пусть решит 33-е задание, а я посмотрю. Особенно найдёт верно ОДЗ и по нескольку разов переставляет иксы в а и наоборот а в иксы. Такого примера не было за всё время ЗНО.
33 задание по параметру
Для Олексій: Відповідь 33 завдання: Якщо a∈(−∞;0), то коренів немає. Якщо a∈[0;1/3)∪(1/3;5/3)∪(5/3;+∞), то x=4−2a або x=−2a. Якщо a=1/3, то x=3цілих1/3. Якщо a=5/3, то x=−3цілих1/3.
Коментувати
Тері
коли відповіді будуть?яка година?
Конечно, учитель не решит 32 и 33 задания. Они для того, чтобы завалить ученика.
Для Тері: По укр мове появилось после 15 часов, может и по математике будет аналогично.
Коментувати
Конечно учитель не решит такое
Відповідь 33 завдання: Якщо a∈(−∞;0), то коренів немає. Якщо a∈[0;1/3)∪(1/3;5/3)∪(5/3;+∞), то x=4−2a або x=−2a. Якщо a=1/3, то x=3цілих1/3. Якщо a=53, то x=−3цілих1/3. Кто там минусы вставляет в лайках, хай порешает, а я посмотрю.
Конечно учитель не решит такое
Для Конечно учитель не решит такое: Там в а=53 имелось в виду а=5/3 Сорри. Просто тут сложно знак дроби вставлять. Тот, кто тут минусы ставит, пускай не выпендривается, а резит 32 и 33.
Олексій
Якщо а=0 то х=0 або 4. Якщо а>0 то х=2-2а. ну це йо вдома вирышив а на зно не встиг (((
Олексій
что а >= 0 то понятно всем, потом нужно было приравнять чилситель к 0 и вместо а вставить 0 получается уравнение под радикалом х(х-4),Ю значит либо х=0 либо х=4, и проверить в знаменателе что не обращается он в 0
Коментувати