Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр Викторович
Все отлично с 3-м заданием. Все там ясно, я и не думал о том что Ольга ходила с войском на константинополь, она не была в походе на константинополь! Она там приняла Христианство, верно? Вот и все!
Stepan Rishko
Для Александр Викторович: річ тільки в тім, що в підручниках нічого не сказано про похід Ігора на схід... Думаючи що помилка в самому запитанні (як це було наприклад на математиці) можна було вибрати варіант із Ольгою та Святославом.
Дмитро
На схід, точніше на Хозарський каганат ходив Олег. Згадайте Пісню про Віщого Олега
лана
На карті позначено територію Русі за Олега і Ігоря. Ігор здійснював походи на Каспій. Візьміть атлас за 7 клас і подивіться.
Коментувати
Stepan Rishko
Відповіді до 55 питання теж не зовсім зрозумілі) в тесті минулих років (не пам’ятаю точно якого саме року) вважалось за правильне відповідь про те, що столипінська реформа ліквідовувала церковне та монастирське землеволодіння, а цього року ця відповідь не правильна. Просто жах) 4 помилки) сподіваюсь ще 200 буде) хоча марні мої сподівання... ну просто не можливо відповісти на всі запитання, хоча і готувався досить активно.
Анна
Я погоджуюсь, що 3 питання не коректне, займаючись з репетитором, про це нічого не згадується, і в довіднику не вказується про похід Ігора. Окрім цього на карті чітко видно, що похід здійснювався на столицю Іттіль.
Яна
cdkccnjncvjdnvjdnvjfuhgutrhgurhguehrguerfierjfierjfirfjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjfjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjПитання №3 не зовсім коректне. Адже в підручнику для 7-го класу не має жодних даних про похід Ігора на схід, є тільки відомості про походи 941р. та 944р. на Константинополь. Тому я не знаючи про похід Ігоря на схід вибрав відповідь Ольга і Святослав. Так ця відповідь теж не зовсім підходить, адже Ольга здійснювала мирні візити до Константинополя, а Святослав здійснив сухопутний похід на Хозарський каганат, але іншу відповідь просто не можливо було обрати, оскільки в підручнику абсолютно нічого не сказано про похід Ігора на схід. І думаю багато абітурієнтів обрали відповідь Ольга та Святослав) доречним було б зараховувати правильними обидві відповіді.
Stepan Rishko
Питання №3 не зовсім коректне. Адже в підручнику для 7-го класу не має жодних даних про похід Ігора на схід, є тільки відомості про походи 941р. та 944р. на Константинополь. Тому я не знаючи про похід Ігоря на схід вибрав відповідь Ольга і Святослав. Так ця відповідь теж не зовсім підходить, адже Ольга здійснювала мирні візити до Константинополя, а Святослав здійснив сухопутний похід на Хозарський каганат, але іншу відповідь просто не можливо було обрати, оскільки в підручнику абсолютно нічого не сказано про похід Ігора на схід. І думаю багато абітурієнтів обрали відповідь Ольга та Святослав) доречним було б зараховувати правильними обидві відповіді.
Яна
Для Stepan Rishko: помоги мне найти ответы!
Вера Vera
+++ син також обрав відповідь Ольга та Святослав
Коментувати
Екатерина Черниченко
Я не розумію відповідь до 3 завдання. На Ітіль же ходив лише Святослав.
Ната
ЗАВДАННЯ І ВІДПОВІДІ ЗНО З ІСТОРІЇ (ФОТО, PDF) http://erudyt.net
Маша
Для Ната:
Коментувати
Глеб
4 ошибки....надеюсь это 200), так что сдал также как и ты Лена, но сидеть за компом и отвечать или в домашней обстановке это тебе не сидеть в аудитории )
Д. Д.
Для Глеб: Де ви рахуєте помилки? Немає ж результатів
абітурієнтка
Для Глеб: теж 4 помилки)
Коментувати
Наталия
20 помилок.На скільки балів мені розраховувати?
Глеб
Для Наталия: смотря какая система) по-старому это вроде бы даже 190),хотя я не думаю что в этом году так будет, где-то 185 баллов получишь)
Коментувати
Лена
Я в прошлом году сдавала зно по истории, сдала на 200. Тогда было 4 ошибки, прошла этот тест - 2 ошибки с оставшимися знаниями с прошлого года. Тест элементарный, не выдумывайте. Нуу, конечно, для тех, кто готовился
Vika
Другий рік здаю ЗНО. Чому кожного року мусять придумати щось нове? Завдання були реально важчі, ніж минулого року. Та візьміть, сядьте і продумайте добре за рік всі нюанси, а то кожного року якісь "новинки".
татьяна
когда будут ответы по истории? почему исключили вопросы о мировых войнах,личностях мирового масштаба?не вопросы,а цирк!
Олег
Для татьяна: Офіційні відповіді будуть опубліковані на даній сторінці у суботу, 20 червня о 11-00 год. у форматі pdf і фото (скрінів)
Д. Д.
Для татьяна: легендарні особистості України були неодноразово згадані. Світові? А яке відношення певні світові події мають до України? Північна війна, Тридцятилітня війна, Перша світова, Друга світова і тд - ще мають. Але питання щодо цих війн та їх наслідків деякою мірою були і завжди будуть у питання ЗНО з історії України. Завдання чудові, ніякого цирку.
Глеб
Задания тяжелее, сам хорошо знаю историю, те кто готовился... может быть да, я лично за час все сделал, но вопросы некоторые не стоит давать...больше уклон на даты сделали, вот увидишь эти результаты будут хуже, чем 2014, так как тест реально сложнее, спорных вопрос не было, но сложность можно было и ПОМЕНЬШЕ
Коментувати
Никита
В десять утра или десять вечера?:)Просто хочу побыстрее узнать сколько ошибок сделал))Жду ответа)))
Оксана
Спасибі:)))Ксенія^ _ ^але всеодно трішки довго)
Оксана
Чому так довго немає правильних відповідей?
Ксенія
Для Оксана: о десятій зазвичай
Коментувати
Ірина Дереш
Чому кожного разу після написання ЗНО так довго треба очікувати на правильні відповіді, пане Лікарчук?!!!!