Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алексей
А в 36 разве при а=7/24 будет два разных корня? тогда х=1/4 не будет подходить
Андрей Чернобривец
Лично я написал в бланке ответ "0". Более того, я считаю его единственным правильным. Было бы слишком просто, если бы у кучи людей было 200 баллов. Надо быть внимательнее, читая условие. К тому же, задача чисто на логику. Из серии "На дубе 5 веток, на каждой по 10 плодов. Сколько на дубе груш?" Вам не кажется, что это весьма странно - задача уровня 4-5 класса находится среди "самых сложных"? А эти мысли "А вдруг там опечатка?" являются глупыми. Если вы решили правильно с точки зрения логики, а опечатку сделали в Центре, то это их проблемы - можно смело подавать на апелляцию, ибо неправы в такого рода ситуации именно они.
Elena
А по-моему, поставить в ответе 0 - вот это слишком просто и думать, и решать не надо. Прицепился к условию задачи и "можно смело на апелляцию подавать" :)
Сергій
Для Андрей Чернобривец: Добре. Може, й не моя правда, але після всього цього хочеться авторам розбити ці музичні фільми об голову, щоб не ставили більше таких питань.
Stanislav Yerko
Я відповів 11, це ж очевидно, що обдруківка. Не потрібно розумнічати, та й підстав нема.
Коментувати
Сергій
І чому у цій задачі 25 є правильна відповідь 0. Це що задача із розряду я втікав від коричневої та чорної собаки, питається за яку ногу мене вкусила собака. Це що якийсь прикол?
Оксана
Для Сергій: :))) Точно
Адам Стельмах
Для Сергій: це задача із розряду : летіли два верблюди , один рудий , інший наліво , питається : скільки важить кілограм асфальту , якщо їжаку 4 роки?
Сергій
І на ЗНО з укр. мови теж якісь питання дивні були у тексті типу "чи є кінець Всесвіту?" Але від математики я такого не очікував. Сподіваюсь на фізиці буде без таких кляуз. Хоча в УЦОЯО працюють такі опеньки, що все може бути.
Коментувати
Сергій
Привіт! У 25 завданні питається скільки музичних фільмів у магазині. Я подумав, що то помилилися і мали на увазі художніх фільмів (до речі зі мною погодився навіть інструктор). Тому написав у відповідь 110. Виявилося, що це музичні диски і правильна відповідь 11. Тепер увага питання: як в біса можна було здогадатися що то були диски?
Оксана
Для Сергій: :))) А почему в таком случае не с "науково-популярними " фильмами. В данном случае ключевое слово - "музичними". Хотя согласна, что условие поставлено некорректно.
Сергій
Чомусь про науково-популярні не подумав. Але що мені тепер робити? І так невиской бал виходить, а тут ще отака падлянка. Може, навіть і не складу математику через цю задачу. Дуже прикро:(
Stanislav Yerko
Сергію, загальна логіка ;)
Коментувати
Оксана
Просьба внести при прохождении ЗНО по математике онлайн в задание №25 ПРАВИЛЬНЫЙ ответ 11 , а не только 0
Зинаида Рожкова
Решение задания 36 смотрите 14 июня на YouTube на канале Zinaida Rojkova.
Адам Стельмах
Відповідь на 36 завдання не правильна!!!Звідки вони взяли , що при а= 3/4 , рівняння на проміжку [0;1] не матиме рівно 2 різних корені???
Максим
Вообще, не правильно давать ученикам значения ответов дробным числом как 31,25%..., не предоставив калькулятора. Эти задания рассчитаны на то, что бы ученики просто "завалили" эти экзамены. Надо в корне менять людей, сидящих в центре оценивания качества образования.
Daydreamer
Для Максим: Взагалі-то це абсолютно нормально. Кожна людина має вміти поділити 5 на 16. ;) Нам же не дали виносити ірраціональні чи просто надмірно великі числа з-під корню? А в попередніх ЗНО треба було виносити корінь із досить великих чисел. ;)
ух  ты, началось
Для Максим: чистый ум, не обременённый навыками . . . Вперёд, в прошлое...
Stanislav Yerko
Ділити 5 на 16 учать у 5-му класі зараз взагалі-то. Декому має бути соромно
Коментувати
Влад Сіраковський
таке запитання) Тобто якщо в 25. 2 завдані я написав 11 , але в мене поставлене питання музичних фільмів , а не дисків, то в мене не правильно??
Daydreamer
Будь-ласка, поясніть, як вирішувати 32 завдання з поглибленого рівня! :)
tanya
напишіть хтось відповіді самостійно пожалоста.Дуже потрібно
Вадим
ІМХО, зно цього року елементарне, на обидва рівні у мене пішло трохи менше 2 годие
Denis
Люди добрі поясніть! А якщо в мене з 48 питань 27 првильно, це добре? В мене буде хоча б 150 балів?
Назар Пшенов
Люди, у мене до вас два запитання: 1. Скажіть, будь ласка, правильні відповіді на 23 запитання (точніше на 3 і 4 питання); 2. Скажіть, будь ласка, як взагалі оцінюється ЗНО з математики? Буду дуже вдячний!
Лесик
Де відповіді?!!! сайт відстій! Викладаєте незрозуміло що! завдання даєте жахливі то хоть відповіді нормально напишіть!
Назарій
У 5 завданні умова така : "Сергій і Петро збирали якблука. Сергій зібрав у 5 разів більше, ніж Петро. Яку частину всіх яблук зібрав Петро?" Якщо я не помиляюсь відповідь повинна бути 1/5 а не 1/6. Тому що там стоїть буква "У". Отже потрібно помножити, якщо я помиляюсь поправте і поясніть чому. Особисто я написав 1/5 іне розумію чому 1/6!!!!!!!!
чуйка
Для Назарій: тому, що частина яблук Петра відноситься до загальної кількості яблук, тобто : х/(5х+х)!
Назарій
Тому виходить 1/6 ?
чуйка
Якщо виконати обчислення, так.
Коментувати
Абітурієнт
Невже експертна рада не може надати правильні відповіді. Сама подача відповідей дискредитує ЗНО. Невже в Україні за цим ніхто не стежить?
Denis
А якщо в мене з 48 питань 27 првильно, це добре? В мене буде хоча б 150 балів?
Star
Я один решал последнее задание? Или есть кто-то ещё? Пришёл почти к такому же ответу, только не могу понять, откуда они взяли, что а не может быть 3/4?
Violetta
Для Star: pi*x не равно pi/2+pi*k, где k - целое.
Star
О, спасибо.
Коментувати
Ірина
Завдання потребують більше часу на вирішення таких задач. 130 хвилин для випускника - мало, бо є задачі, які потрібно перечитати 5 разів, а то і всі 25 разів, особливо про плавця і диски. Такі завдання я як мати не зрозуміла зовсім, а коли абітурієнт знервований, ще і такі важкі завдання, то вибачте мене, бо моя дитина нервовий зрив отримала. Моя дитина втратила 5 балів, бо не встигла вчитатися в завдання, а 2 роки готувалася з репетитором, на ній вже лиця немає, навіть заснути не може, бо так хвилюється, я як мати повинна витримувати такі страждання моєї доньки. Якщо вже і дійсно навіть у відповідях є помилки, то я взагалі промовчу. Будемо чекати зно з історії України, і вже не дивуємося, що там може очікувати абітурієнт, якщо вже побачили, що чекало нас з українською мовою. Жах. ЗНО - це завдання не для олімпіад, "Кенгуру", "Левеня", це іспит реальних знань тієї бази, яку дитина отримувала протягом 11років, а ви шановні укладачі зовсім розум втратили!