Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учень
Це просто жах!!! Що ви робите??? Що за твір??? Що за завдання? Всі обурені!!! ГАНЬБА!!!!
Stepan Rishko
Для Учень: тема твору вроді нормальна, текст і завдання до нього не зовсім коректні. Завдання із мови важкі, але час для підготовки був у кожного. НЕ шукайте когось винним у ваших бідах. Бал конкурсний - усі при вступі будуть і рівних умовах.
Коментувати
fhj
В мене 70 тестових балів. А у запитаннях після тексту(аудіювання) я тільки один раз "вгадав" головну ідею
Наталія
Для fhj: Не аудіювання (вам же не читали текст), а читання мовчки.))
Коментувати
fhj
В завданні про знаходження пунктуаційної помилки в маленькому тексті взагалі неправильне. Я глянув оригінал, там точнісінько так само. Це "Фата моргана" Коцюбинського. Це отримується, що писменник помилився?
Stepan Rishko
Для fhj: можливо...гг українська мова - складна штука, до всіх правил є свої винятки, а письменнику не обов’язково дотримуватись усіх правил.
вчитель
Там зайва кома між однорідними присудками. У тексті Коцюбинського її немає. Це навіть не виняток, а правило
Коментувати
BarsicPlus
ЗНО 2015 з мови і літератури жахливе, нелюдське! Багато субєктивних запитань. Готувався до мови, а в результаті здав літературу краще.
Випускник
Це просто жах!!! Я шокована аналізом тексту!!!! Навіщо давати на ЗНО філософський твір?? Це не правильно.. діти по різному розуміють такі твори...!!!! Я більш ніж впевнена, що ці завдання були створені навмисно щоб позрізати дітям бали!!!!ГАНЬБА!
Stepan Rishko
Для Випускник: бал все-рівно конкурсний. При вступі всі будуть у рівних умовах. Текст був дійсно некоректний.
Коментувати
Роман
Задания с украинского языка огорчили меня. Хорошо хоть по литературе были легкие вопросы. Задания с текстом ... В итоге, 53 из 85 баллов тестовых. Остается надеяться на власне висловлювання.
мимокрокодил
Текст (29-33) был ОЧЕНЬ субьективный и, по сути, просто отражал представление автора о том, как устроен наш мир. Задавать обьективные вопросы по настолько субьективному тексту - глупость же, ну.
Никита Назипов
Задания по украинскому по сравнению с прошлыми годами - сложные. Когда я готовился к ЗНО, то на вопросы за прошлые года мне хватало 30-40 минут. И получал 70-80 тестовых баллов, а в этом году 20 ошибок по украинскому, и итог - 63 тестовых баллов.. Текст не понятный, варианты ответов похожие, и многие подходят как правильный ответ..
fhj
Для Никита Назипов:
Коментувати
Анастасия
Я обурена стосовно тексту та 14 завдання! Які в кого були в 14 відповіді?
Kerol Yu
Для Анастасия: бути ув Києві, лежала ув шухляді, плавала у воді знімки у фотографа,ліси у хвої, читати ув голос перерва ув навчанні, їхати у вагоні, ресь у річці бути у формі, осінь у Каневі, допоможе увійти гуляв у лісі, улюблений ув читель, блиск в очах
Коментувати
Віра Яруш
А який прохідний бал?????35 чи більше-хто знає?????????????????????
Stepan Rishko
Для Віра Яруш: прохідний бал, напевно, буде меншим за 35 балів, який був на пробному ЗНО, пояснюється це тим, що в пробному ЗНО брала не велика частка учасників ЗНО, і більшість із них відносно добре склали пробне ЗНО, а вчора тестування складали усі учні, і думаю провалів вчора було у декілька разів більше. Хоча все-рівно важко зробити висновок) мета прохідного балу не допускати до вступу у ВНЗ не підготовлених абітурієнтів) це із одного боку правильно, адже за останні роки спостерігаються великі недобори до профтехнічних училищ. Я робітники Україні теж потрібні.
Олена
Я не згодна щодо підготовки.Я займалась у ріпетитора.Мову написала добре а літературу погоно.І я не підготовлена?
Олена
35 балів це 35 правильних відповідей? Як ви думаєте?
Коментувати
Stepan Rishko
Буде не правильно скасовувати завдання із аналізом тексту (завдання 29-33). Пояснюю чому: 1) учасники тестування по-різному витратили час на виконання цих завдань (хтось намагався все-таки знайти правильні відповіді, а хтось швидко поставив на свій погляд правильну відповіді і перейшов до розгляду інших завдань). Наприклад я багато часу витратив на ці завдання і в подальшому, у зв’язку із малим запасом часу не зміг дати правильні відповіді на запитання із української літератури, хоча завдання були простими і зараз мені дуже жаль, що потрібно було так швидко, практично не задумуючись відповідати на поставлені запитання. 2) рейтинговий бал - конкурсний, тому всі були в рівних умовах. Якщо Ви відстоюєте позицію учнів, які могли претендувати на 200 балів, а у зв’язку із завданнями 29-33 у них уже не має такої можливості, то звертайтеся до Міністерства освіти із проханням збільшити кількість можливих помилок для 200 оцінки) так, на мій погляд буде правильно.
Вчителька
Для Stepan Rishko: А Ви вже відправили вчитися свою дитину навчатися до училища? Чи може ще плануєте це зробити?
Otto
Для Stepan Rishko: Молодець, гарне адекватне розяснення
Stepan Rishko
Для Вчителька: я сам ще дитина) ну не можуть абсолютно усі працювати у сфері послуг) коли в мене будуть діти, то звісно, буду старатись, щоб вони буде розумними, ключове слово "розумними", а не тільки із дипломом про вищу освіту. Зараз такі дипломи майже в кожного, але це нічого не дає.
Коментувати
Учасниця ЗНО
Повідомлення директора Українського центру І. Лікарчука на сторінці у facebook "До мене у приваті звертаються із питаннями щодо тих чи інших завдань тесту з українськоі мови та літератури. Тож повідомляю, що учора працювала спеціальна комісія фахівців, яка вивчивши всі завдання тесту, затвердила відповіді до кожного із них. Цим поставлена крапка в можливих дискусіях про так звану "коректність" чи "не коректність" завдань, про які йдеться у повідомленнях. Якби якісь завдання були такими, то члени комісіі внесли б пропозицію про те, щоб їх анулювати. Затверджені відповіді розмішені на сайті УЦОЯО."
Вчителька
Для Учасниця ЗНО: Отже, Лікарчук показав, що в цьому році дорогу у ВУЗи багатьом закрили! Хто входив в цю "КОМІСІЮ"? Яку мету вони ставили? У них напевно своїх дітей не має, або вже "пристроїні". Жах! Дійсно, треба знову виходити на Майдан! Зважати на думки "простих смертних", дійсно, і ця влада не збирається!
Stepan Rishko
Для Учасниця ЗНО: і правильне рішення. тестовий бал - конкурсний. всі в рівних умовах...
Otto
Для Вчителька: Вам не на Майдан виходити треба, а з школи йти геть
Коментувати
Учасниця ЗНО
Але впевнена ,що на нашу думку ТОЧНО зважати не будуть
Учасниця ЗНО
Це дуже суперечливий тест. Адже в кожного своя думка в цьому випадку. І в цьому випадку вони досить різні. НЕ можна давати такі суперечливі тексти для ЗНО.
Захисник
Я хочу звернутися до коментаторів. Звісно, ваше обурення можна зрозуміти, але зверніть увагу на те, що ці завдання, як, і відповіді, придумувалися і перевірялися не одним вчителем, тому ваша думка важлива, але не вирішальна. Щодо тексту, то у мене там тільки одна помилка, і та через неуважність. Перечитавши текст я знайшов правильну відповідь. У мене все.
Вчителька
Для Захисник: А це ще не факт, що дійсно до цих тестів мали відношення вчителі - практики! Аналізуючи запитання, і вчителі зі мною погодяться, тести до ЗНО з рідної мови складені далеко не реальними практиками, а тими, хто не виходить зі свого кабінетів. Я впевнена, що так буде і з іншими тестами ЗНО.
Віра Яруш
Для Захисник: Лікарчуку просто подобається ВАЛИТИ людей замість того щоб допомогти абітурієнтам і підвищити бали він навпаки придумує якісь нові тупі правила які ще більше погіршують і так важку ситуацію.Тест був важкий.Я здавала минулого року в другій сесіі-НЕ ПОРІВНЯТИ!!!!!! Набагато легше!!!Набрала 183 бали.А цього року навіть страшно рахувати. Рада за всіх в кого добре-АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ НЕ ТРЕБА ЗАХИЩАТИ...самі знаєте кого. Здається цього року статистика буде дійсно відрізнятись від минулих років!!!!Браво Лікарчуку!!!!!!!!!!Потопив багатьох.........
Абитуриент
Я вчера сдавал этот тест. Он не сложнее прошлогодней второй сессии.мова весьма простая если вдуматься и увидеть правила в примерах.текст действительно дебильный(2 ошибки сделал),про комиксы в том году был чуть легче Литература же мне показалась гораздо легче прошлогодней,а тема сочинения более адекватной и четко сформулированной чем "большой и маленький человек в обществе" Я не защищаю Ликарчука и мне противна эта власть,уж поверьте.но насчет теста ноют в основном те,кто ничего не учил и рассчитывал на халяву(я не имею в виду задания к тексту,они действительно бфли глупыми и субъективными,тут я не спорю)
Коментувати
Жанна
Текст був доволі складний ,варіанти відповідей дуже синонімічні.перевіряючи з учителем вона дала інші відповіді ,це є підтвердженням того ,що текс і відповіді некоректні
Віра Яруш
Література була дуже легка але мова просто жах. Відповіді всюди різні.А в кого які бали-дуже важливо знати. Дякую!!!!!!!
Вчителька
"Шановне" міністерство. Який раз я, як вчитель, переконалась в тому, що нашій державі не потрібні розумні люди з вищою освітою. В такий важкий час, для кого ви складаєте такі важкі тести. В мене склалось враження, що ви зовсім далекі від реального життя, навіть не знаєте вимог програми з предметів.
Наталі
Для Вчителька: Погоджуюсь! Минулого року дитина склала іспит з німецької рівень В2. Через рік, пройшовши дуже серйозну підготовку, зробивши всі можливі тести і з книжок, яких було десь до десяти, і з інтернету - виходить з пункту тестування зі сльозами. Хочу сказати - плювати нам на вас нелюді, буду хліб черствий їсти і працюватиму на трьох роботах, але відправлю свою краще вчитись до Німеччини або Австрії. І навчання в універах там безкоштовне, і освіту дають кращу, і діти розумні їм потрібніші, ніж нам.
Коментувати
Таня
текст був філософський. думки можуть розходитись. це просто абсурд. я розчарована.
Абітурієнт
Питання була важкі, та з ними можна було справитися. Я погоджуюсь з усіма відповідями окрім 32, тому що там занадто спріні були варіати.